[COLOR="#0000ff"][SIZE="5"][I]Wszystkiego naj,naj,naj dla przepięknej Gabi.[/I][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/original/urodziny_35.GIF[/IMG]
[url]http://i40.tinypic.com/2qj9h11.jpg[/url] CUDOWNE [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/038.gif[/IMG]