Jump to content
Dogomania

juli88

Members
  • Posts

    4395
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by juli88

  1. wrrrrr........ brak słów.... szkoda że nie prosili o pomoc jakiegoś behawiorysty, na pewno by pomógł :(
  2. [quote name='Paula95']Axel znowu z nami... :( Wrócił po raz kolejny za kraty...[/QUOTE] co się stało? :angryy:
  3. wiadomo ile osób będzie, możecie zdradzić ;) ???
  4. [quote name='si_bcw']wpłynęła, może zapomniałam napisać na wątku, ale w dokumencie z wpłatami jest:oops: [/QUOTE] wszystko ok :) tylko się wystraszyłam że jest coś nie tak z moimi przelewami ;)
  5. przelałam na konto Leosia 44zł - bardzo proszę o potwierdzenie na tym bazarku jak pieniążki dojdą :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226716-KONIEC!!!-zosta%C5%82y-53-notesy/page11[/url]
  6. Zaktualizowałam rozliczenie w poście #2 :)
  7. czy moja wpłata za maj nie dotarła? Bo zaglądałam właśnie w rozliczenie na wątku i nie ma, a w historii przelewów wszystko ok.
  8. Pięknie wygląda jak na 13 lat :) Cieszy to że jest wesoła - to najważniejsze :) Na stare lata mieć normalny dom :)
  9. No to trzymam kciuki !!! Jest taki uroczy że na pewno jest tam gdzieś ktoś kto pokocha go na całe życie!
  10. no ale teraz już nie ma perspektywy uśpienia? :)
  11. [quote name='Inez de Villaro']Dziś kastracja, więc nie sądzę, że dziewczyny foty porobią...nerwy. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie sprawnie i szybko:)[/QUOTE] trzymamy kciuki :) będzie ok :)
  12. [quote name='motylek1007']nie no, jak widzę tego psa na łancuchu i w tle pytanie "jaką rolę pełnią zwierzęta?" i pada odpowiedz "bardzo ważną" matko...[/QUOTE] no to jest bardzo ważna rola - szczekanie znalazłam takie coś: [url]http://ttv.pl/aktualnosci/45949,wrazliwosc-potrzebna-od-zaraz,0.html[/url]
  13. [quote name='ZwierzakiNiczyje']Sarunia wygłaskana :) Coraz lepiej się czuje. Muszę nagrac w końcu filmik jak się bawi i chodzi.[/QUOTE] koniecznie proszę o filmik :) To daje siły na dalsze pomaganie słabszym :)
  14. Moja Rosa waży 45kg... To jakaś masakra że ważyła 22 kg :( Trzymamy kciuki za kolejną operację i rehabilitację. Oby tak dalej! :)
  15. [quote name='ZwierzakiNiczyje'] Dzisiaj bawiłam się z kotem piłeczką i nagle podbiegła Sara wzięła piłkę podrzuciła ją i biegała za nią. Także Sara już coraz bardziej chętna do zabawy chociaż łapki bolą :-([/QUOTE] Ale to daje nadzieje na to, że będzie lepiej. Biedulka. Wygłaskaj ją ode mnie...
  16. Biedulka... kupiłam cegiełkę - niestety tylko jedną :( Trzymam za małą kciuki.
  17. [quote name='sharka']jak mała zabieg zniosła? mocno protestowała? ;)[/QUOTE] nie wszystko jej się podobało ale mogłam z nią zrobić co chciałam :) Oczywiście opiekunka z DT lepiej sobie z nią radziła ale mała mnie już nie kąsa :) mała nie lubiła czesanie pupki i strzyżenia szyjki pod bródką ;) A tak to w pewnych momentach nawet było jej przyjemnie :) za tydzień szczepienia. A za dwa tygodnie sterylizacja.
  18. powyżej sa zdjęcia przed a tu po ;) dzięki uprzejmości przemiłej Pani Violi Koko jest pięknie przystrzyżona - [url]http://www.facebook.com/#!/StudioFrappe[/url] [IMG]http://i45.tinypic.com/10xhr2d.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/oasv8k.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/167m8u0.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/1e57uq.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/34oex45.jpg[/IMG]
  19. macie piękne zdjęcia tych zwierzaków!!! A to połowa sukcesu :) polubione i udostępnione ;)
  20. za fotkami będziemy czekać cierpliwie. Faktycznie młody psiak. Eh i co go czeka nikt nie wie... Ma juz wydarzenie na fb?
  21. [quote name='Justyna Klimek']Melduję, że dzisiaj, dzięki zbiórce przeprowadzonej przez nastoletnią Marysię M. ze Szczecina, konto MOPSiKowe przekroczyło 26 tysięcy złotych!!!! :multi::multi::multi:[/QUOTE] Dziękujemy Marysi i pozdrawiamy serdecznie!!! :)
  22. To czekamy na fotki :) A ile on ma latek? (mniej więcej)
×
×
  • Create New...