niech inne fundacje biora przyklad z SOS bokserom, szybkosc dzialania i decyzji godna pozazdroszczenia. Moj TZ nie mogl uwierzyc ze tak szybko znalazl sie DT
i dobra wiadomosc, Ta staruszka z siwna mordka z zabrzanskiego schronu ma wlasciciela, szukal jej bo sie zgubila.