Dziekuje Marysiu za wiesci. No I znowu sie zryczalam, tym razem ze szczescia. Rowniez chcialabym aby ta okropna rodzinka poniosla jakies konsekwencje I zakaz posiadania jakiegokolwiek zwierzatka, nawet myszki !
Zeby ulatwic zadanie naszej Kochanej Nowej Ksiegowej dodam ze mam stala deklracje 20 zl/miesiecznie. Pod koniec czerwca poszlo 120 zl czyli do konca roku ( VII,VIII,IX,X,XI,XII ) :)
[quote name='sachma']toż na zdjęciu jest byk :roll:
metamorfozy niesamowite :)[/QUOTE]
Pewnie dlatego nie byl potrzebny bo nie produkuje nabialu. Straszne ze ludzie tak traktuja zwierzeta :(
[quote name='ala123']Dwie godziny temu zadzwonił do mnie młody czlowiek z informacją,że obok Zakładów Tłuszczowych w Bodaczowie jest wyrzucona max 2 miesięczna sunia, piszczy, a on nie wie,co ma robić...[/QUOTE]
:( Nastepna bida I to maluszek :(
Wspaniale impreza. Podziwiam was bo 15 km to dla mnie odleglosc nie do przebycia na nogach :) :) :)
Cudne zdjecia I fajne psiaczki a najwazniejsze ze 2 psiaczki znalazly domki :) :) :) :) :) :)
[quote name='Ty$ka']Pamiętam stale o Soni... MOże trzeba ją reklamować jako wspaniała suczka rodzinna?[/QUOTE]
Poczekamy na te nowe zdjecia I potem ruszymy pelna para z ogloszeniami. Czy Sonia ma ladny tekst do ogloszen ?
O rany ,jak przeczytalam ze bieglas Bjutko 15 km to az mi sie slabo zrobilo z samego czytania o tym. To jest wielkie osiagniecie:klacz:
Czy dostalas moje PW w sprawie deklaracji na Bondzika ? Ostatnio mam problem z PW dlatego pytam.
[quote name='pomóżpomagać']Oj to oby te fotki pomogły, jak będą fotki to ponownie mogę pomóc z ogłoszeniami.
A jak tam jej sytuacja mieszkaniowa bo wypadłam z obiegu? Było info o Murce?[/QUOTE]
Sonia nie jedzie do Murki bo nie ma na to kasy . Nawet na sterylke brakuje :(