Kilka psich zasad:
- To co lubie , jest moje
-Jesli jest w moich zebach, to jest moje
-Jesli jest zjadliwe, to jest moje
-Jesli cos wypluje , ciagle jest moje
-Jesli moge ci to zabrac ,to jest moje
-Jesli mialem to przed chwila , to jest moje
-Jesli jest moje to nigdy, przenigdy nie bedzie twoje
-Jesli cos pogryzlem na kawalki to wszystkie kawalki sa moje
-Jesli wyglada na moje, to jest moje
-Jesli zobaczylem pierwszy ,to jest moje
-Jesli bawisz sie czyms I odlozysz to automatycznie jest moje
-Jesli moge cos ukrasc ze stolu, lawy, blatu w kuchni itp ,to jest moje
-Jesli cie sie juz nie podoba , to jest moje
-Jesli chcesz z powrotem, to jest moje
-Jesli jest zepsute, TO JEST TWOJE :) :) :) :) :)