[quote name='DORA1020']Czy moge prosic o pomoc dla Soni,ktora musi byc zabrana z PDT,i umieszczona w hoteliku u Murki:modla:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246015-Sonia-juz-1-5-roku-czeka-na-dom-a-teraz-traci-DT-Zbieramy-na-hotelik?p=21166191#post21166191"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246015-Sonia-juz-1-5-roku-czeka-na-dom-a-teraz-traci-DT-Zbieramy-na-hotelik?
p=21166191#post21166191[/URL]
jesli sa jakies pieniazki po Werce to bardzo prosze:czy moga byc przeznaczone dla Soni?
Ta sunia nie ma szans na DS ,u Murki moze bedzie miala wieksze szanse,ze ktos ja wypatrzy/
mial;a mnostwo ogloszen,ostatnio zamowione na bazarku-50 ogloszen,ogloszenia w Przyjaciel Pies i Zaginal Dom i wszedzie gdzie tylko moglam ja oglosic.[/QUOTE]
To prawda. Soni bardzi przydaly by sie pieniazki. Zbieramy na Hotelik u Murki ale ciagle nas tam za malo :(