Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Odwiedzam czarnulki ale nie mam pomyslu co jeszcze mozna robic. Dobrze ze maja zawsze nowe ogloszenia.
  2. [quote name='Elisabeta']Teraz wszyscy zobaczą Muszkę. :smile: Trzymam kciuki za dobry Domek.[/QUOTE] Ja rowniez :)
  3. [quote name='sharka']pierwszy post trzeba uaktualnić, bo kto tam zagląda myśli że Sonia jest finansowo bezpieczna[/QUOTE] Dobry pomysl .
  4. Czy sa jakies wiesci jak sie Henio miewa ?
  5. Ale sie usmialam . Zdolna para :) :) :)
  6. Liderek jak zawsze bardzo dostojny :) Widac ze dobrze mu sie powodzi. Poje sobie, pospi na sloneczku I jest fajnie :)
  7. Taki fajny chlopak a domku nie ma :shake:
×
×
  • Create New...