Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Nikt tu nie zaglada :shake: Smutne.
  2. [quote name='Jasza']Wiewiórka jesteś niezła... Blacky zabrałaś praktycznie nic o niej nie wiedząc, opiekujesz się nią, zabierasz do weta, ma się u Ciebie jak w raju, W Twoim wykonaniu to takie proste... A wiem , że tak nie jest... Wielki ukłon w Twoją stronę![/QUOTE] Wielki uklon rowniez odemnie:lol!:
  3. [quote name='marlenka']Dziś był u mnie Pan , który jest zainteresowany sunią . Miły dosyć młody człowiek mieszka na farmie ( sielanka) i tam tez pracuje zajmuje sie zwierzętami . Sunia byłaby w domu u niego i miałaby do dyspozycji duży teren do biegania . Oczywiście jeszcze sprawdze jego warunki jeśli się Pan zdecyduje , ale facet sprawia dobre wrażenie. Zobaczymy co z tego wyjdzie .[/QUOTE] Trzymam kciuki bardzo mocno.
  4. Wspaniale wiadomosci. Pewnie ze blizej bylo by lepiej bo sa szanse na odwiedziny. Oby sie udalo !
  5. [quote name='xmartix']Ingrid chciałaś mu kupić "kurtkę zimową" :cool3: tak? to napisz jakie wymiary potrzebujesz[/QUOTE] Chetnie kupie kubraczek.Potrzebna jest dlugosc w cm od szyjki do ogonka. Pozatym potrzebuje adres gdzie ma to byc wyslane bo zamawiam w sklepie int. Prosze napisz na PW. Zabiera kilka dni od zamowienia do doreczenia.
  6. [quote name='xmartix']mam wieści co u Grafisia - a więc chłopak jest strasznie energiczny, niewyżyty taki, Ulv umówiła go na kastrację na nast piątek, Graffuś od razu wiedział co to kanapa :loveu: w domu zachowuje czystość :crazyeye: kotów nie goni, z sukami i psami się dogaduje :p zdjęcia będą niebawem[/QUOTE] Cudownie,Graffus nadrabia za lata w Schronie:lol: Dziekujemy za wiadomosci:loveu:
  7. Jakie sliczne te psiaki. Co tu robic z Rottweilerka,czy jest jaks organizacja ktora zajmuje sie tylko psami tej rasy?:placz:
  8. Trzeba zmienic tytul ze DEKLARACJE POTRZEBNE. Pisalam o tym do Sylwii ale chyba nie miala czasu zeby przeczytac.
  9. [quote name='Wiewiórka']Ehh telefon ma nowy i numerów nie mam;( więc nie miałam jak pisać Może jutro by sesje zdjęciową zrobić jeśli oczywiście masz czas Kisiaraf, jak co daj znać. Byłam z Blacki u weta dostałam płyn do przemywania oczków i kropelki i jest lepiej. Blacki trochę przytyła co bardzo mnie cieszy, i ogólnie to świetnie sobie w domku radzi jest przekochana[/QUOTE] Ciesze sie ze z oczkami juz lepiej i Blacki kwitnie u Ciebie. :loveu: Czekamy na zdjecia.
  10. [quote name='_ogonek_']E tam lisiątko tez umie pokazac charakterek :)[/QUOTE] Niestety nie mial by wielkich szans z 80kg Dogiem. Jakby Dog szczeknal (zadko sie zdarza) to by zdmuchnelo Liska na kilka metrow.:cool3: Male pieski musza sie jakos pokazac to szczekaja albo psoca.:lol:
  11. [quote name='_ogonek_']Powysyłajcie moze info wśród znajomych... rotuś zbieram po złotówce od klassy to co uzbieram pójdzie dla was...[/QUOTE] Jestes Wspaniala !:loveu:
  12. Jaka smutna historia. Trzymam kciuki za zmiane na lepsze .
  13. Malenstwa pokazujcie sie:loveu:
  14. Znajdusiu do gory:loveu:
  15. Mam nadzieje ze z oczkami to nic powaznego.
  16. Huuuurrra:bigcool::bigcool::bigcool::bigcool:
  17. [quote name='_ogonek_']Ingrid bedziesz ciocia chrzestna Lisia :loveu:[/QUOTE] Jakbym mogla to juz dawno bym go wziela ,ale moj Dog zjadlby go na sniadanie:cool3:
  18. Trzeba oglaszac gdzie sie da,lokalnie i dalej. Moze Ogonek bedzie miala czas.
  19. [quote name='Sylwia K']w przyszłym tygodniu może dopiero:-([/QUOTE] To bardzo przykre:-(
  20. To juz dzisiaj, Graffus pakuj sie:multi::multi::multi:
  21. Rotek dzieki za link do watku. Trzeba zmenic tytul ze Deklaracje pilnie potrzenbe i napisac na Pw do kogo sie zna proszac o grosik dla Grandusia, Ja w ten sposob trafilam na rozne watki. Dt koniecznie potrzebne ,czasu malo:shake:
×
×
  • Create New...