Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Ketuniu, jestes niesamowita. Bardzo dziekujemy w imieniu Graffusia.:iloveyou::iloveyou::iloveyou:
  2. Zycze zdrowka dla Luckiego. Trzymaj sie Ketuniu. Teraz to juz musi byc lepiej.
  3. Czy Sofijka ma Allegro albo inne ogloszenia ?
  4. [quote name='_ogonek_']Coś Lisiastego nikt nie chce... ludzie mają gusta... Jak nie za duży to za mały...[/QUOTE] Za duzy :crazyeye: Chyba w porownaniu do mrowki !
  5. Dziewczyna z watku "Przygarne psa "prosi zeby napisac wiek i wielkosc Pieska. Ja niestety nic nie wiem na ten temat. Prosze o info.
  6. Grandus do gory od samego rana:loveu:
  7. Podalam Latusia do watku:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/mam sprawdzony domek dla małego biało-rudego psiaka"]mam sprawdzony domek dla małego biało-rudego psiaka [/URL] Watek jest na "Przygarne psa" Dogomania Forum
  8. Znalazlam Sofijke, jaka sliczna :loveu: Hop do gory.
  9. Gdzie sa wszyscy,tutaj taki sliczny piesek czeka na ludzia:loveu:
  10. Bardzo przepraszam za offa ale Potrzebne sa DEKLARACJE na DT dla malenkiego staruszka ktory zginie w Schronie. Kazdy grosik sie liczy. [URL="http://nie przeżyje ZIMY!!!!!! ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL DLA WRAKA PSA"]http://nie przeżyje ZIMY!!!!!! ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL DLA WRAKA PSA [/URL] Jesli sie nie linkuje mozna wejsc z podanego ponizej banerku.
  11. [quote name='Cajus JB']Jutro Funka jedzie do Niemiec do domku więc będzie miejsce na banerek Granda.[/QUOTE] Funia szczesciara :multi: Cudownie ze sie jej udalo. Miejmy nadzieje ze Grandus tez znajdzie swojego ludzia.
  12. [quote name='Cajus JB']Zaglądamy i sprawdzamy jak Gradowi idzie.[/QUOTE] Dziekujemy za zainteresowanie. Narazie idzie powoli. Szukamy DT w domku zeby Grandus mial cieplo. Jesli ktos wie o takim Dt prosimy o info.
  13. Bardzo przepraszam za offa ale Potrzebne Deklaracje na DT dla malenkiego staruszka,ktory nie przezyje w Schronie. Podaje link: [URL="http:// nie przeżyje ZIMY!!!!!! ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL DLA WRAKA PSA"]http:// nie przeżyje ZIMY!!!!!! ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL DLA WRAKA PSA [/URL] Jesli link nie dziala to mozna zobaczyc Grandusia poprzez banerek podany ponizej
  14. Tak,koniecznie trzeba to sprawdzic. Raczej nie jest normalne zeby psiak tak ciagle sikal. Moj pies sika 3 lub 4 razy dziennie. Nie mysl co sie wydarzylo, skoncentruj sie teraz za zdrowiu Psinki. On tylko Ciebie ma.
  15. Wspaniale zdjecia:loveu:.Jakie sliczne te szczeniorki.
  16. Bardzo wspolczuje Ci tej nerwowki. Cale szczescie ze to juz prawie koniec tego koszmaru i piesek jutro jedzie do DT. Wytrzymaj jakos do jutra Ketuniu.
  17. [quote name='fiorsteinbock']Ode mnie 20zl/miesiecznie dla Grandziola[/QUOTE] Bardzo dziekujemy, narazie organizujemy kto ma zbierac. Prosimy zagladac do Grandusia:loveu:
  18. [quote name='_ogonek_']Jest tylko pytanie, rotek, zmieniłaś tytuł, ale jest gdzieś miejsce?? No bo nie ma sensu zebrać deklaracji jeżeli dt i tak nie będzie...[/QUOTE] Miejsce sie znajdzie. Malemu pieskowi latwiek znalesc DT. Najpierw potrzebny jest nr konta gdzie wplacac pieniazki i kto sie tym zajmie. Ja popytam o DT. Dziekuje za banerek-pobralam.
  19. Przepraszam za offa ale mamy malenkiego staruszka ktory [B]PILNIE[/B] [B]POTRZEBUJE DT[/B]-nie przezyje zimy w Schronie . Z linkiem mi nie wychodzi to prosze zobaczyc banerek "potrzebne deklaracje na DT" Agnieszka umiesci link ponizej. [B]Bardzo prosimy o wsparcie .[/B]
  20. Ufffff,ogloszenia poszly.:multi: Tuptus ma sie pokazac w grudniowym numerze "Moj Pies".
  21. [quote name='Cajus JB']Też jest już u mnie w galerii. [URL="http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/16/603"]Logowanie do nasza-klasa.pl[/URL] Mam sporo deklaracji i mogę mieć problem, ale jak będzie niewiele brakować to nie będę się wahał. Powodzenia Grand[/QUOTE] Bardzo dziekujemy:loveu:
  22. Dawaj dla Tuptusia o ile ukarze sie w grudniu. Pw nie dostalam.
  23. No coz ,bedziemy czekac :shake:
  24. narazie jeszcze nic nie wiem bo nie dostalam PW. Ile by wyszlo jest OK,najwazniejsze zeby Tuptus mial ogloszenie w Grudniowym numerze.
  25. Prosimy o DEKLARACJE ! Granus bardzo potrzebuje DT , nie przezyje zimy w Schronie:shake:
×
×
  • Create New...