[quote name='Wiwi']to dajcie znać gdzie wpłacić, co prawda tylko jakieś grosiki, ale cóż, pracy ni ma...:-([/QUOTE]
Transport znalazl sie za darmo wiec nie potrzybujemy wsparcia ale Grandusiowi ciagle brakuje deklaracji zeby mogl pojechac do DT. Kazdy grosik sie liczy.