Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Odi jaki przystojnak a maluszek taki slodziutki:loveu:
  2. Pieknie dziekujemy. Grandus tez:Rose:
  3. Potrzebna masa ogloszen dla Sofijki zeby ja ktos wypatrzyl.
  4. Witamy na watku, agitowanie rowniez mile widziane.;)
  5. Malenki Grandziu nie placz,cos poradzimy :sadCyber:
  6. Bardzo przepraszam za offa. Malenki staruszek placze z zimna w Schronie. Nawet troszke podobny do Graffusia. Mamy juz zaklepane DT ale ciagle brakuje nam 1/3 stalych Deklaracji. [B]Bardzo prosimy o pomoc dla malenkiego Grandusia,nie pozwolmy mu zamarznac w Schronie. Kazdy grosik sie liczy .[URL="http://RATUNKU!!! malenki staruszek umiera w Schronisku.Brakuje 1/3 Deklaracji. POMOCY !!!"]http://RATUNKU!!! malenki staruszek umiera w Schronisku.Brakuje 1/3 Deklaracji. POMOCY !!! [/URL][/B] jesli link nie dziala to prosze sprobowac llinkowanie z ponizszego banerku pt Potrzebne deklaracje na dt.
  7. Jaka szkoda,ale moze jakis starszy piesek znajdzie domek u starszej Pani.
  8. Wlasnie tak dzisiaj planowalam z Rotek. Powinnismy miec wystarczajaco rzeczy na bazarek w nastepnym tygodniu. Liczymy ze 100zl sie uzbiera a Deklaracji nadal bedziemy szukac. Czytasz w moich myslach Ketuniu.:loveu: Jak to sie uda to Grandziu pojedzie jak najszybciej.
  9. [quote name='Wiwi']to dajcie znać gdzie wpłacić, co prawda tylko jakieś grosiki, ale cóż, pracy ni ma...:-([/QUOTE] Transport znalazl sie za darmo wiec nie potrzybujemy wsparcia ale Grandusiowi ciagle brakuje deklaracji zeby mogl pojechac do DT. Kazdy grosik sie liczy.
  10. [quote name='ketunia']Grandzik jedzie do Kasi do Kobiernic? Kiedy wyrusza po lepsze życie?[/QUOTE] Grandzik moglby jechac juz jutro ale ciagle nam brakuje 100 zl stalych deklaracji. Jutro do domkow jada dwa malenkie pieski az do Katowic. Grandus narazie czeka.:shake:
  11. Jakie sliczne malenstwo:loveu: Widocznie spodobalo mu sie w Schronisku.
  12. Narazie o zdjecia sie nie martwic.Teraz trzeba :multi:wyprawic pieski w droge.
  13. Juz jutro nasza dziewczynka jedzie do domku :bigcool::bigcool::bigcool::bigcool:
  14. :bigcool::bigcool::bigcool:Lisku pakuj sie-jutro jedziesz do domku do Katowic
  15. Latus nam rozkwita:loveu:
  16. Przypominam Malenkego Staruszka-Pomozcie mu ! On dlugo nie pociagnie na takim zimnie.[IMG]http://images47.fotosik.pl/224/138f355424ca7259.jpg[/IMG]:-(:-(:-(
  17. W dalszym ciagu potrzebujemy deklaracji dla Staruszka Grandusia. Szukamy 5 osob ktore moglyby ofiarowac po 20zl albo 10 osob po 10zl. Tyle nam brakuje zeby zapewnic Grandziowi cieply domek.
  18. Skonczylo sie Allegro dla Arii :shake: Moze by ja tez przypomniec na Dobermanach w potrzebie?
  19. Glos oddalam.Jak sie ma nasz ulubieniec? :loveu:
  20. Ciesze sie ze Lucky ma sie lepiej ,nie moge doczekac sie zdjec.:lol:
  21. Sofijko pokazuj sie :loveu:
×
×
  • Create New...