Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Sofijko hop po domek
  2. Tyle tych maluszkow,domki koniecznie trzeba szukac. Czy maluchy maja jakies ogloszenia lub allegro ?
  3. Wielkie Dzieki , juz pisze.
  4. Powolutku Lucky dojdzie do siebie. Jest pod najlepsza opieka pod sloncem. Tyle lat bez jedzenia i w zimnie zrobilo swoje . Na szczescie teraz ma Ketunie. Zycze zeby wyzdrowial jak najszybciej.
  5. Czy sa juz jakies wiesci kiedy Latus moze jechac do DT ?
  6. Blackuniu przepraszam za offa. [B]Szukamy transportu dla 2 malenkich psiaczkow z Wroclawia do Katowic. Znalazly staly domek w Katowicach . Moga jechac w kazdej chwili. Bardzo prosimy o pomoc.[/B]
  7. Olusiu przepraszam za offa .[B]Szukamy transportu dla dwoch malenkich psiaczkow w Wroclawia do Katowic. Znalazly domek w Katowicach .[/B] [B]Moga jechac w kazdej chwili.[/B]
  8. Jestesmy w toku obmyslania jak tu zrobic lepsze zdjecia. Pogoda padkudna wiec trzeba bedzie kombinowac w srodku. Absolutnie sie zgadzam ze ladne zdjecia to podstawa.
  9. [quote name='Lucyna']Wysłałam na konto clo 20 PLN dnia 23.10.2009 z dopiskiem [I][B]dla Łatusia[/B][/I] 20 PLN dnia 09.11.2009 z dopiskiem [I][B]dla Łatusia[/B][/I] ponadto 100 PLN [B][I]na transport[/I][/B] (chyba jest pomyłka na 1 stronie wątku, że przesłała to Ingrid) - wpłaciłam na konto podane przez Sylwię Tak to jest pomylka na 1 stronie, ja przeslalam tylko 150 zl-miesieczna deklaracja.
  10. Claudia Jazz zrobila piekne allegro dla Odiego :loveu: Bardzo dziekujemy.:lol:
  11. [quote name='Claudia_Jazz'][URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=812336270"]Za młoda na schronisko. Sofia szuka domku. (812336270) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Allegro Sofijki[/QUOTE] Pieknie dziekujemy:loveu:
  12. [URL="http://img87.imageshack.us/i/ca40327f4ede4bffmed.jpg/"][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/3459/ca40327f4ede4bffmed.jpg[/IMG][/URL] :multi: Przypominam Odiego
  13. Swietne zdjecia,widac ze psinka wystraszona. Alez ona slodka.:loveu:
  14. [quote name='Claudia_Jazz'][URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=812193701"]Uroczy czekoladowy Grand! Szukam domu! Pomóż! (812193701) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Allegro dla Granda[/QUOTE] Bardzo pieknie napisane az poryczalam sie ze wzruszenia. BARDZO DZIEKUJEMY :loveu:
  15. My tu sie śmiejemy a ja wczoraj z wetką rozmawiałam o jego szansach na adopcję i powiem Wam że ona tez mówiła że będzie ciężko , Tuptuś na początku jest jak aniołek ale jak juz na stałe się zadomowi to zaczyna rządzić .[/QUOTE] To faktycznie nie do smiechu.:shake:Straszne by bylo gdyby znalazl domek i wrocil z adopcji. Tuptus ma ogloszenie w "Moj pies"w grudniowym numerze,trzeba bedzie ludziom mowic ze potrzebuje discyplinyi musi sie duzo nauczyc. On przeciez nigdy chyba w domu nie mieszkal. U Jamora tez robi co chce.
  16. [B]Czy cioteczki moglyby rowniez zrobic allegro dla Sofijki i Odiego?Oboje na glownym watku Uciechowa.[/B]
  17. Super wiadomosci :multi: I tak szybko znalazl sie DT a moze i DS.:multi:
  18. [B]Sofijka potrzebuje ogloszen. Prosimy o pomoc.[/B]
  19. Jak milo widziec szczesliwy pycholek Blacky. :multi: Dziekujemy za zdjecia.
  20. Ze Schronu na kanape-lubie takie zakonczenia. :multi: Swietne zdjecia.
  21. [quote name='_ogonek_']Super! U niej wszystko ok. Poszła dzisiaj na spacerki potykając sie przy tym o moje nogi :D Niestety robi naprawdę okropny bałagan w boksie. Nadaje się gdzieś tylko do jakiegoś kojca ogrodu...[/QUOTE] Napewno nigdy w domu nie mieszkala tylko byla na lancuchu cale zycie. Ktos by musial sie nia zajac i popracowac .Kazdego psa da sie nauczyc czystosci.;)
  22. Odi jest niesamowicie sliczny. Czy ma jakies ogloszenia ?
  23. [quote name='Claudia_Jazz']Oj, to mu się podoba! Jest potrzebna jakaś pomoc? Ja niestety mogę tylko na allegro coś wstawić, a na pewno już zrobiliście :)[/QUOTE] Poprosilam juz Claudie o Allegro bo zaoferowala. Poczekajmy na odpowiedz.
  24. Absolutnie, trzeba sie uczyc caly czas. Teraz technika tak idzie do przodu ze trzeba sie uczyc ciagle cos nowego. Poprosilam Claudie Jazz o zrobienie Allegro dla Sofijki.
  25. Ogonek powiedziala ze Grand nie ma Allegro wiec prosimy o zrobienie:loveu:
×
×
  • Create New...