Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Dobrze by było napisać ze jest już plan zabrania Brysia na FB. :)
  2. Dobrze by było napisać ze jest już plan zabrania Brysia na FB. :)
  3. Ja tez mam taka nadzieje i po cichutku mam nadzieje ze więcej ludzi do tego dorośnie.
  4. Ja rowniez myslalam ze ktos dal znac Murce. W kazdym razie dobrze ze sie ruszylo I jestesmy na dobrej drodze. Najwazniejsze to miec plan.
  5. Prosze dajcie znac czy ktos dzwonil do Dory I Murki. Trzeba to jakos ogarnac .
  6. Trzeba koniecznie zadzwonić do Dory bo niewiadomo kiedy będzie miała sprawny komputer a czas leci. Brys ma kasę na transport wiec jak maź Murki jest chętny to wspaniała sprawa. Trzeba rownież kupić kawałek pachnącej kiełbaski żeby zwabić Brysia( na tez Brysia stać) .:). Dory chyba nie będzie sie bal raczej ja zna.
  7. Nawet orzeł może mieć gorszy dzień :)
  8. Handziu, witamy na wątku. :)
  9. Dobrze zeby Brys pojechal jak najszybciej bo znowu ucichnie na Fb I bedzie kicha z kasa. Bardzo przykro ze tak malo cioteczek jest w waszym rejonie a rece pelne roboty z bezdomnymi kotkami I psiakami.
  10. Dziekujemy za zdjecia Heniutka. taki fajny chlopak a domku nie ma :(
  11. Trzeba koniecznie skontaktować sie z Kudlataja i przypomnieć o Brysiu. Wiem ze wszyscy maja tam pełne ręce roboty z bezdomnymi kotkami i psiakami wiec myśle ze dobrze jest przypomnieć. Nie wiem czy już zbierać pieniążki i co na to deklarujący bo jeszcze nawet nie wiadomo kiedy Brys zostanie zabrany.
  12. TySka, czy masz kontakt z Kudlataja. Ona nie często wchodzi na Dogo i trzeba by jej dać znać ze sa Deklracje i można zabierać Brysia. Dora pisała ze Kudlataja z P.Krystyna maja zabrać Brysia.
  13. Wlasnie zobaczylam an Fb ze jest 305 zl deklaracji dla Brysia. Kochane cioteczki zabierajcie go z tego strasznego miejsca. Błagam !
  14. Dla cioteczek ,które nie sa na wątku Brysia z meliny chciałam tylko do znać ze wydarzenie Brysia ruszyło pelna para i mamy już ponad 200 zł deklaracji. :)
  15. Dora pisała ze Kudlataja z Krystyna maja tam pojechać. Trzymam kciuki żeby to nastąpiło jak najszybciej.
  16. Ogromnie sie ciesze ze ruszylo sie na wydarzeniu I mamy czesc deklracji. Na Dogo raczej pustawo. Bardzo sie marwilam o Brysia ale widze ze bedzie dobrze. Zeby tylko kochane cioteczki zabraly go z tej meliny jak najszybciej.
  17. Elik , próbowałam wysłać Ci PW ale nie idzie. Może skrzyneczka zapchana ?
  18. Elik proszę pomóż na Fb.
  19. Może Elik poprowadzi ? Elik co ty na to ? Z tymi szczeniaczkami to koszmar. :( napewno sa śliczne i mam nadzieje ze znajda kochające domki.
  20. Zdaje sie ze skończylo sie wydarzenie Brysia. Pisze na początku ze do July 9 czyli 9 lipca. Czy można przedłużyć ? Może dlatego tam tak pusto.
  21. Musimy uzbierać więcej deklaracji. Na wydarzeniu cicho. Nie wiem dlaczego. Nie wiem jak to rozruszać:( . To jedyna szansa dla Brysia żeby zebrać deklracje.
  22. Brys pieknie prosi o grosik na czynsz w Hoteliku .
×
×
  • Create New...