Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Ja tez tylko zalozylam Konto na fb ze względu na mojego szczeniora i psiaki.
  2. Skopiowalam z innego watku : Należy wejśc po zalogowaniu w ZOBACZ NOWĄ ZAWARTOŚC. Potem z boku, po lewej stronie należy wybrac funkcję TEMATY, W KTÓRYCH UCZESTNICZYŁEŚ. I zaznaczyc okres, z jakiego ma byc ta zawartosc. Np. rok. To będzie odpowiednik MOJEJ ZAWARTOŚCI, która po awarii jest pusta. Potem już wchodzisz sobie po zalogowaniu z ZOBACZ NOWĄ ZAWARTOŚC. (Jeśli wyłączy się funkcję TEMATÓW, W KTÓRYCH..., to znowu Nowa zawartośc stanie się zbiorem wszystkich postów ze wszystkich watków).
  3. Sliczne foteczki. Nineczka teraz dopiero zaczela piekne zycie :) :) :)
  4. Ja watki mam bo sa zawsze na mejlu I ja nie kasuje wszystkiego ale nie mam nic w zawartosci . Co za koszmar !
  5. Kochane cioteczki z okolic Szczebrzeszyna. Skonczyl sie bazarek na Brysia. Uzbieralsmy 500 zl. To by bylo na poczatek. Sa osoby na Fb chetne pomoc Brysiowi w oplacaniu Hoteliku. Czy dalybyscie rade go zabrac do Hoteliku ?
  6. U mnie sie pokazalo w mejlach. Tak jak zawsze. A w ogóle to dogo chyba umiera. Coraz to widzę ze cioteczki odchodzą z dogo :(
  7. Dziekujemy za foteczki. :) Henius jak zwykle bardzo słodki.
  8. Czekamy z niecierpliwoscią :)
  9. To prawda. Nie trzeba otwierać mieli jak sie nie wie od kogo. Ciagle coś krąży. Niektórzy to nie maja co robić wiec siedzą i wymyślają takie głupoty :(
  10. WIelkie Dzięki kudlataja ze odnalazłas Brysia. Aż sie płakać chce jak sie czyta o nim. Biedny piesio żyje w ciągłym stresie z alkoholiczka. :( :( :( w tej chwili jest bazarek dla Brysia i mamy tez deklaracje na Fb. Czy jest możliwość zabrania go do Murki ?
  11. Nieciekawie sie zrobilo z finansami Heniutka :(
  12. Dziękuje Lucynce za zrobienie bazarku dla Brysia i mam nadzieje ze uda sie go złapać i umieścić w DT.
  13. Kto zalega ? Proszę sie przyznać !
  14. Ja tez o nim myśle codziennie. Trudno mi zrozumieć dlaczego nikt go jeszcze nie zabrał do domku. :(
  15. Co słychać u Szczebrzeszyniakow ? Na fb mamy już 220 zł na Hotelik dla Brysia. Mam nadzieje ze uda sie jego złapać.
×
×
  • Create New...