Bardzo współczuje Alu tylu problemów. Stanowczo jest was tam za mało do pomagania. :(. Byłoby wspaniałe gdyby ten Dt wypalił dla Brysia. To wielka szansa dla niego i o jednego bezdomniaka mniej.
Bez pieniędzy nic nie zrobimy bo potrzebne jest DT żeby go poznać i nauczyć życia z człowiekiem. Może napisz gdzieś na wydarzeniu ze zbieramy na Hotelik.
Ja co miesiąc wysyłam worek karmy tam gdzie jest Daszenka. Czy tam są jeszcze jakieś pieski ? Pytam bo jeśli Daszenka by poszła do innego Dt to zamiast 100 zł na karmę dałabym dla niej na Dt.