Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Link chyba jest na poprzedniej stronie. Dora wyjechala I nikt nie ma dostepu do pierwsej strony :(
  2. Trzeba ożywić wydarzenie bo dobrze szło. Może uzbieramy na DT ?
  3. Cudne foteczki. Pysio uśmiechnięte od ucha do ucha czyli " wszystko gra ". :) :) :)
  4. Cichutko u Brysia :(
  5. Czy cos sie dzieje w sprawie Brysia ?
  6. Bardzo współczuje Alu tylu problemów. Stanowczo jest was tam za mało do pomagania. :(. Byłoby wspaniałe gdyby ten Dt wypalił dla Brysia. To wielka szansa dla niego i o jednego bezdomniaka mniej.
  7. Na fejsie jest osoba chętna wziąć Brysia na Dt. Mam nadzieje ze ktoś sie z nią kontaktuje.
  8. TySka dobrze gada :) :) :) Fajnie ze Sonieczka na taka wspaniala rodzinke. Dlugo sie naczekala ale warto bylo :)
  9. Kto pomoze Brysiowi pojechac do hoteliku ? Brys pieknie prosi o grosik.
  10. Trochę nas tu mało. Zapraszajcie cioteczki kogo znacie. Każdy grosik na wagę złota. Jest już 90 zł. :)
  11. Pewnie ze mozna sprobowac na Polnoc Polski, Dolny slask rowniez.
  12. Link do wydarzenia jest na 8 stronie tego wątku ,post 152. Ja jestem na telefonie i nie umiem tutaj kopiować i przenosic.
  13. Ja nie umiem tego zrobić ale jak Tyska tu wejdzie to napewno skopiuje.
  14. Widzę ze sie rusza trochę na fejsie. Jest już 90 zł na hotelik:) :) :)
  15. Bez pieniędzy nic nie zrobimy bo potrzebne jest DT żeby go poznać i nauczyć życia z człowiekiem. Może napisz gdzieś na wydarzeniu ze zbieramy na Hotelik.
  16. Ja co miesiąc wysyłam worek karmy tam gdzie jest Daszenka. Czy tam są jeszcze jakieś pieski ? Pytam bo jeśli Daszenka by poszła do innego Dt to zamiast 100 zł na karmę dałabym dla niej na Dt.
×
×
  • Create New...