Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Rotek,dzieki za rozliczenie, wyglada na to ze dlug nie bardzo duzy i da sie cos zrobic. Martwilam sie ze zostanie okolo 200 zl. Cale szczescie ze zostalo tylko tyle. No wlasnie, czy sa jakies wiesci z nowego domku ?
  2. W gore Ramzes ! :)
  3. No to czekamy do jutra i trzymamy kciuki zeby pani zakochala sie w naszym Grafficzku :)
  4. I jeszcze jeden staruszek, to naprawde jakis wysyp tej zimy. Cos okropnego. Jesli on ma 8 lat to jeszcze nie taki stary,moze jeszcze dlugo pozyc. Faktycznie najlepiej bylo by domowe DT.
  5. Bardzo smutne. :) Wierze ze domek znajdzie,cioteczki juz o to zadbaja.
  6. Misiu ,kiedy ty pojdziesz do domku ?
  7. Cudownie,niech mu sie szczesci w mowym domku:multi::multi::multi::multi:
  8. Sofijka bardzo sie nadaje do tego domku. Dajcie znac czy cos z tego bedzie .
  9. No co zrobic, dziewczyny probuja i robia co moga a on zaszyl sie gdzies i nie chce wyjsc na taki mroz. :( :( :(
  10. Kuleczka najglosniejsza oczywiscie, juz wyspiewuje cale arie :)
  11. Kto pomoze starenkiemu Bazylkowi, ciagle brakuje 70 zl zeby mogl grzac zmarzniete kosteczki w domowym DT :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  12. [quote name='Szarotka']Dla pieska, dla pracownikow sete i galarete :):)[/QUOTE] Ktos na watku wczesniej mowil ze sety nie wolno dawac:evil_lol: ale z galareta mozna sprobowac :eviltong:
  13. No popatrz jakie muzykalne :) nawet nuty probuja czytac .Niedlugo mozesz zalozyc psi chorek :)
  14. :loveu:Martynko zdrowiej szybciutko:loveu:
  15. [quote name='Szarotka']Sprobujcie kielbase albo parowke ;):)[/QUOTE] Dla pieska czy dla pracownikow:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. Siedze jak na szpilkach,dajcie cos znac ! :)
  17. Jakie one sliczne. Po cichutku dodam (tak zeby Bona nie slyszala ),coreczki ladniejsze od mamy. Te biale krawatki zwalaja z nog. :) :) :)
  18. On ma niesamowite to pysio, tylko do calowania . Jak na niego patrze to az mi sie cieplo na sercu robi :) Kochana psinka !
  19. ja ona wydoroslala :)
  20. Jaki on wielki i piekny. Tylko smutny bo nie ma swojego ludzia :(
  21. Och ,jakie smutne zdjecie. On chcial zebys zostala :( Na zawsze :(
  22. Sofijka bardzo nadala by sie do tego domku. Ona taka kochana no i sliczna oczywiscie.
  23. [quote name='Lucyna']Już nie będzie czekał długo, ja wam to mówię ...[/QUOTE] Oby Twoje slowa Swiete byly :)
  24. Tak jak wczesniej pisalam moj brat jezdzi na trasie Wroclaw Katowice 2 razy w tugodniu. Mieszka we Wroclawiu ale pracuje w Katowicach ,zawsze wraca do Wrocka okolo wtorek ,sroda i piatek. Chetnie pomoze jak bedzie trzeba.
×
×
  • Create New...