Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Dobrze ze pojechaliscie I widzieliscie na wlasne oczy . Brys bedzie czekal na super domek.
  2. Trzeba sprawdzic domek przed wydaniem Brysia koniecznie. Jak sie okaze ze to ten domek to pozniej TySka bedzie tam zagldac I szpiegowac od czasu do czasu :) :) :)
  3. Ingrid44

    Metamorfozy

    Piekna przemiana :)
  4. Dora, prosze napisz czemu nie jestes przekonana.
  5. Jak Henius stoi z ogłoszeniami ?
  6. Bardzo przykro czytać takie wieści. Żal mi Bandzika bardzo. Mam nadzieje ze Bondziu jeszcze nacieszy sie pięknym życiem z ukochana Pancia.
  7. Biedny Bondziu. Czekamy na wieści .
  8. Niedziela już niedaleko wiec trzymam kciuki bardzo mocno.
  9. Wlasnie tez o tym myslalam. Przezorny zawsze ubezpieczony :)
  10. Super wieści. Ja rownież nie mogłam sie zalogować od wczoraj. Murko, czy uważasz ze Brys może próbować uciekać z nowego miejsca ? Ja sie trochę martwię bo on długo łaził sam po mieście i myśle ze jak sie będzie nudził to może nawiac . U ciebie sie nie nudzi bo ma ciagle towarzystwo .
  11. Bardzo pocieszny. :)
  12. Niedobrze :( wykruszają sie deklaracje.
  13. Dobrze ze ma takie fajne sweterki i kochana Kasie,która sie nim tak cudownie opiekuje. :)
  14. Jak to miło usłyszeć o Bondziu i Nince. Cieszę sie ze dobrze sie maja. :)
  15. Właśnie zobaczyłam rozliczenie. Nie jest dobrze. :(. Mam fanty na bazarek przed Świetami. Poproszę Lucynkę o zrobienie. Nieładnie jak ludzie deklarują a potem maja gdzieś.
  16. To jestes my na minusie ?
  17. Brys i jego gang :) :) :)
  18. Kiedy bedą nowe ogłoszenia z nowym imieniem ?
  19. Ja nie mam nic przeciwko żeby tylko domek znalazł. Pytałam czy zostaje Henry czy jakieś inne imię. :)
  20. Cudne fotki. Bardzo dziękujemy. :)
  21. Henius będzie teraz Henry czy coś innego ?
  22. Ciekawe co u Brysia ?
  23. Zagladam do Brysia :)
×
×
  • Create New...