Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Trzymam kciuki bardzo mocno.
  2. Czy sa jakieś wieści w sprawie adopcji ?
  3. Trzymam kciuki :)
  4. Ale Henius miał frajdę. :)
  5. Byłam na Fb i juz nie widać tej reklamy ale dalej post sie nie otwiera. W sobotę w komentarzu była prośba od Malgorzaty K. o numer konta Pay Pal. Ona deklarowała 20 zł. Dzisiaj juz tego komentarza nie widze ale mam jeszcze na mejlu. Okropnie dziwne to wszystko. Prosze zapisz tam ze wpłaciłam za III , IV. Dziekuje.
  6. Trzeba popytać bo ja tez nie jestem pewna. Ciekawe jak ta reklama sie tam znalazła? Prosimy o pomoc ! Kto sie zna jak to usunąć z FB ?
  7. Elik , jeśli chodzi o post rozliczeniowy na Fb to jest tam reklama z Moruska. Spróbuj to usunąć , może wtedy pokaże sie reszta tego postu.
  8. To dobry pomysł Murko żeby pieniążki po Daktylku wróciły do niego. Jak narazie nie wiadomo czy bedą jakieś deklaracje :( Przynajmniej bedzie na miesiąc hotelowania.
  9. To niestety prawda :( Pieknie Dziękujemy.
  10. Szarotko, prosze zmień tytuł wątku :)
  11. Dziękuje. Nie zauważyłam linku. Niedobrze sie dzieje z deklaracjami Brysia. Kilka osób nie wpłaca od grudnia :( elik ,prosze dodaj ze zapłaciłam za III , IV. :)
  12. Nie mogę znaleźć rozliczenia na wątku :(
  13. Miejmy nadzieje. Chciałam zobaczyć jak stoimy z kasa i czy ktoś zalega a tu taka kicha :(
  14. Byłam na fb and widziałam. Co mamy teraz robić żeby było widać rozliczenie?
  15. Ale radocha :) Widac jaki Henius jest szczesliwy .
  16. Ale fajny gryzak. Musi być smakowity :)
  17. Henius jest przeszczesliwy . Jak on sie cieszy ze ma swoja rodzinke :) :) :)
  18. Dziekujemy za filmiki. Smieszne psinki :)
  19. Ale Henius ma teraz piekne zycie :)
  20. Moze byc ze stresu bo ostatnio Henius mial duzo zmian. Ja swojemu piesiowi daje lyzeczke oleju rybnego 2x dziennie . Siersc robi sie bardzo mieciutka i skorka jest ladna.
  21. Fajny plakacik. Dziękujemy.
×
×
  • Create New...