Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Dobrze pamietalam. Placimy 350 zl miesiecznie .
  2. Henius ma Hotelik z karma. Juz nie trzeba sie o to martwic. Zdaje sie ze placimy 350 zl miesiecznie. Powinno gdzies byc na watku. zaraz poszukam.
  3. Zdaje sie ze tak bedzie dobrze :)
  4. wlasnie zalozylam I potrzebuje email . Zobaczymy co dalej.
  5. Nigdy nie wplacalamprzez pay pal. Zobacze jak to bedzie szlo .
  6. Dzięki. Nigdy tego nie robiłam ale nie mam wyboru.
  7. Handziu, Bjuta daje Heniowi miesięczna deklaracje :)
  8. Misia jest prześliczna. Może ktoś by dał radę zrobić lepsze zdjęcia do ogłoszeń. Wiadomo ze najpierw ludzie patrzą na zdjęcia a te co sa to słabo widać ślicznotkę.
  9. Pewnie lubi żeby go nosić i przytulać bez końca. :)
  10. Kochana Elik prosze przyślij mi numer konta pay pal. Spróbuje wysłać deklaracje w ten sposób. :)
  11. Uroczy starszy pan. :) dziękuje za foteczki.
  12. Niech sie Henius cieszy nowym życiem. :)
  13. W takim razie czekamy.
  14. Taki Śliczny i młody psiaczek. Trzymam kciuki za kochający domek.
  15. Prosimy o foteczki Szczesliwca :)
  16. No jakto tak ! Brys miał tam być. Moze Dora coś wie na ten temat.
  17. Bruni jeszcze w szoku. Tyle lat w Schronisku musiało odbić sie na jego psychice. Bedzie dobrze. On juz wie ze uśmiechnęło sie do niego WIELKIE szczęście. :)
  18. Dziękujemy za foteczki. :) Przybliżylam trochę Brysia żeby lepiej było widać w ogłoszeniach.
  19. Dotarłam na wątek Piracika. Śliczny piesek :) Ciesze sie ze nie biega juz po ulicy. Moja deklaracja jest na 6 miesięcy czyli po 50 zł / miesiąc. Liczę od lutego. Muszę mieć porządek w swoim kajecie bo inaczej pogubię sie w deklaracjach.
  20. Teraz to widze ze Heniutek jest szczęśliwy. Chyba sie nawet lekko uśmiecha i dziękuje cioteczkom ze przeniosły go do takiego fajnego DT :) :) :)
  21. Wow Ile ogloszen :) :) :)
  22. Jak to miło czytać ze Kora juz czuje sie jak w swoim domu. Bardzo sprytna dziewczyna. Schronisko ja wiele nauczyło. Bardzo fajny filmik :) Jesli chodzi o księgowość to jak najbardziej może być .
×
×
  • Create New...