Wyglada na bardzo fajny domek. Mysle ze nieduze mieszkanie nie jest przeszkoda dla Pirata. Jak sie wybiega na dworze to bedzie w domu odpoczywal.
Moi znajomi tez maja malenki domek I wzieli haszczaka. To sa bardzo aktywni ludzie ludzie, biegaja z nim , chodza po polach I na weekend zabieraja do lasu. Nigdy nie mieli
problemu ze im cos zniszczyl. Pozatym jak ma zostac dluzej to siedzi w kennelu ( na wszelki wypadek) w domu I spi.
Mozna miec wielki dom a pies I tak musi musi miec ruch bo bedzie sie nudzil w duzym domu I zacznie niszczyc z nudow.