Henio brzucho opala :) :) :)
Przykro ze Henius ma takie brzydkie ząbki. Pamietam dokładnie ze jak trafił do hoteliku zaraz po Schronie miał mieć przegląd i wszystko naprawione. Z nóżka był problem i ze skóra. Pózniej był inny hotelik i wyglada na to ze tez nikt sie nie zainteresował ząbkami. U Kasi był bardzo krótko wiec nie ma o czym mowić ale i tak został wykapany ,chyba pierwszy raz od lat. Teraz widze jaka to była opieka w poprzednich hotelikach. :(