Jump to content
Dogomania

LadyK

Members
  • Posts

    2334
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LadyK

  1. [CENTER]No właśnie :eviltong::razz:[/CENTER]
  2. [CENTER]Odpoczywajcie, odpoczywajcie :diabloti: Bo ja za tydzień mam ferie :diabloti:[/CENTER]
  3. [CENTER][url]http://images50.fotosik.pl/56/0ca644fe35d1739amed.jpg[/url] Cudowny :loveu:[/CENTER]
  4. LadyK

    Zuza i koty

    [CENTER]Super obróżka :loveu::loveu: Miałam małe zaległości w galerii, ale już nadrobione :diabloti:[/CENTER]
  5. [CENTER]Słodziak :loveu:[/CENTER]
  6. [CENTER]Jakie super fotki :mdleje: :loveu: I to niebo niebieściuteńkie :diabloti:[/CENTER]
  7. [CENTER]Mamy pierwsze miejsce :multi::multi::multi: Dziękujemy wszystkim za głosy :loveu::loveu::loveu:[/CENTER]
  8. [CENTER]Kilka fotek Soni :diabloti: Neski będą w najbliższym czasie :cool3: [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/IMG_3847.jpg[/IMG] [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/IMG_3883.jpg[/IMG] [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/IMG_3887.jpg[/IMG] [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/IMG_3892.jpg[/IMG] [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/IMG_3910.jpg[/IMG] Chyba będę musiała sobie zrobić chwilową przerwę od dogo :shake: Mam 26,27 lub 28 lutego zdać 120 pytań do bierzmowania oraz ewangelię św. Łukasza, a jak narazie żadnego nie umiem :shake: Do tego dochodzi jeszcze samo zajmowanie się psami oraz szkoła. W marcu druga część pytań do bierzmowania do zaliczenia, a w kwietniu egzaminy. Tak więc proszę się nie martwić jak nie będzie mnie teraz na dgm, napewno wrócę jak tylko trochę się odrobię ;) Prawdopodobnie na koniec lutego będę już częściej na dogo, ewentualnie we ferie. Niestety muszę się uczyć do bierzmowania, bo mamy strasznie wymagającego księdza :shake: Nie obiecuje często fotek do czasu aż będę miała czas :lol:, ale napewno jakieś będą :)[/CENTER]
  9. [CENTER]Przepraszam, ale ostatnio nie mam prawie wogóle dostępu do komputera :cool1: Fotki będą w najbliższym czasie :oops:[/CENTER]
  10. [CENTER]Mamy małe opóźnienie z powodu, że dogo mi wczoraj cały dzień nie działała. Za chwilę idę do szkoły, po południu jak zdąże to wstawie fotki. W weekend może mnie nie być na dogo, bo jutro mam tak: - jasełka w podstawówce (idę w odwiedziny, bo dawno nie byłam); - spotkanie do bierzmowania; - zakupy (to akurat najdłużej zejdzie); a w niedziele prawdopodobnie mają goście przyjechać, więc nie będę na dogo (dopiero wieczorem na chwilę być może) ;) Więc jak dzisiaj nie zdąże fotek wstawić to dopiero w poniedziałek będą :diabloti:[/CENTER]
  11. [CENTER]Piękny jest :loveu::loveu::loveu:[/CENTER]
  12. [CENTER][url]http://img299.imageshack.us/img299/7476/corekja7.jpg[/url] głosik :loveu:[/CENTER]
  13. [CENTER]Może dzisiaj popołudniu będą fotki, bo mamy śnieg :multi::multi::multi: I to dość dużo :D O ile nie stopnieje :diabloti:[/CENTER]
  14. [CENTER]Jutro Baaja urodziny :evil_lol::diabloti:[/CENTER]
  15. [CENTER]Nazwa czcionki (tak jak chciałaś :diabloti:) czcionka Lithos Pro [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f80/nasza-sweetasna-galeria-89171/"][IMG]http://img5.myimg.de/b3168917.jpg[/IMG][/URL] Jak Ci się nie podoba, to zrobię inny :diabloti:[/CENTER]
  16. [CENTER][quote name='Izuuus']Jak to nie mieli wyjścia ? :cool3:[/QUOTE] Bo wiedzieli, że chcę cocker spaniela ale również i owczarka niemieckiego, więc musieli zgodzić się na dwa psy :diabloti:[/CENTER]
  17. [CENTER][quote name='Kinguska']Wow ile Sonia juz ma? taka duza :lol:[/QUOTE] Jutro będzie równe pół roku :cool3:[/CENTER]
  18. LadyK

    Fiodorek.

    [CENTER]Bannerek:[/CENTER] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f626/fiodorek-3-a-126329/"][IMG]http://img5.myimg.de/b30c83b5.jpg[/IMG][/URL]
  19. [CENTER]Witam się słitaśnie :diabloti::loveu:[/CENTER]
  20. Poprawiony: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/suczka-amstaff-labrador-wychudzona-pomocy-pilnie-dt-ds-inaczej-schron-130110/"][IMG]http://img5.myimg.de/b2944ee9.jpg[/IMG][/URL]
  21. [CENTER][quote name='Izuuus'] a tak nawiasem :evil_lol: woi rodzice bez problemu zgodzili się na 2 psy ?:razz:[/QUOTE] nie mieli wyjścia :diabloti:[/CENTER]
  22. [CENTER][url]http://www2.picfront.org/picture/VQeLaUXe/img/15stycznia23.jpg[/url] :diabloti::diabloti:[/CENTER]
  23. [CENTER][url]http://img441.imageshack.us/img441/4586/p1260003zz4.jpg[/url] wygląda jak mały onek :loveu:[/CENTER]
  24. [CENTER][url]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/DSCF3620.jpg[/url] ładnie na tle niebieskiego wygląda :diabloti:[/CENTER]
  25. [CENTER][url]http://images28.fotosik.pl/318/8dbc35fb0810e785.jpg[/url] wariot :loveu::loveu::loveu:[/CENTER]
×
×
  • Create New...