[CENTER][quote name='Nera-']Twoj pies spi w obrozy? :roll: Przeciez to nienajlepsze- psu powinno byc w domu wygodnie a nie ze siedzi w obrozy :evil_lol: Pozatym moim zdaniem obroza ma mu sie kojarzyc ze spacerem a nie ze siedzi w niej w domu- ale to tylko taka moja uwaga żeby niebylo ze sie idiotycznie czepiam jak w niektorych wątkach mi to mowiono co do wlasnie siedzenia w obrozy w domu ;)[/QUOTE]
Według mnie psu ze spacerem powinna się kojarzyć smycz, a nie obroża ;)
Moje mają prawie cały czas na sobie obrożę. Mam dwa koty i w razie czego muszę za coś złapać psa - za coś, czyli obrożę :)
[url]http://images36.fotosik.pl/51/d61aa6d36a72cc3b.jpg[/url] on tylko udaje że śpi :diabloti::evil_lol: sweetaśny :loveu::loveu:[/CENTER]