[CENTER]Hej wszystkim :hand: Przepraszam, że zaniedbuje trochę galerię, ale mam ostatnio sporo spraw związanych ze szkołą i nauką wogóle :roll: Za dwa tygodnie bierzmowanie w dodatku. Od połowy maja już praktycznie nic się nie robi w szkole, ale do tego czasu trzeba wszystko popoprawiać itp :diabloti:
Fotek nowych narazie nie mam :diabloti:[/CENTER]