[CENTER][quote name='deer_1987']to pierwsze sliczne![/QUOTE]
Dziękujemy :loveu:
[quote name='Moniek193']Aż się boję jak będzie wyglądała moja pierwsza próba panoramowania:evil_lol:
Super foteczki:loveu:[/QUOTE]
Spróbuj to się przekonasz :diabloti:
Dzięki :loveu:
[quote name='Bartiśkowa_']U nas chodzi taka młodziutka strasznie podobna do Neski suczka :loveu:
Barti się nawet z nią bawił ostatnio :evil_lol:[/QUOTE]
Ooo, zrób fotkę :eviltong:
[quote name='Sweet']Hejo Kasiu;)
i jak tam?:)[/QUOTE]
Cześć Ada :hand:
A całkiem dobrze :diabloti: Więcej Ci opowiem na gg, jak zdążę dzisiaj wejść na nie :diabloti: A u Ciebie? :)
[/CENTER]