[CENTER]Witamy się po przerwie :hand:
Tak tą dogomanię pozmieniali, że mi działać nie chce :shake:
Trochę nas nie było przez brak czasu, tyle nauki w tej szkole, trzeba było oceny ponaciągać jeszcze, ale teraz już praktycznie święta, więc wracamy .
Potem będą fotki może. :)[/CENTER]