Jump to content
Dogomania

LadyK

Members
  • Posts

    2334
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LadyK

  1. [url]http://images43.fotosik.pl/6/8d28eb27df52f6d6.jpg[/url] :loveu:
  2. Co z tymi fotkami? Wklejaj :eviltong:
  3. Sklonowałaś zająca? :D:D:D
  4. Witamy się i czekamy na fotki ;)
  5. Witanko :multi:
  6. Już jutro urodzinyyy :multi:
  7. [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz058.jpg[/url] extraa :loveu:
  8. Sięga gdzieś do połowy łydki :cool3:
  9. [SIZE="4"]Wszystkiego najlepszego Chesterku :multi::multi: Sto lat,sto lat,niech Chester żyje nam,nieeeech żyje nam :multi::laola::BIG::new-bday::tort::bday:
  10. [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/129866/00000006.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/129866/00000007.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/129866/00000008.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/129866/00000009.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/129866/00000010.jpg[/IMG]
  11. [CENTER][quote name='dadiii']bry wieczor :D:D co u was?? :p[/QUOTE] hej ;) ćwiczymy komendę "powoli" :D przy podawaniu smakołyków :eviltong: [quote name='agaciaaa']Cześć:multi:[/QUOTE] [quote name='M&T']witamy się :loveu:[/QUOTE] hejka :multi: [quote name='Selenne'][B][COLOR=darkslateblue]Siemka[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkslateblue]Czekamy na nowe foteczki[/COLOR][/B][/QUOTE] helo :hand: foteczki już będą ;) [img]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/129866/00000001.jpg[/img] [img]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/129866/00000002.jpg[/img] [img]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/129866/00000003.jpg[/img] [img]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/129866/00000004.jpg[/img][/CENTER] [img]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/129866/00000005.jpg[/img]
  12. [quote name='Figaro']To mój profil na naszej-klasie: [url]http://nasza-klasa.pl/profile/3112376[/url][/QUOTE] Ja też zaprosiłam ;)
  13. Dobra,dobra nie wykręcaj się :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Daj zdjęcie Bono z jakąś panienką to może uwierze :D
  14. To musze sobie tak ustawić żeby mi się też pojawiało :evil_lol:
  15. LadyK

    Zuza i koty

    A co z oczkami się dzieje?
  16. [quote name='baffi2']a jak np. ktoś odrzuci moje zaproszenia to pojawi kmi się wiadomość w skrzynce? :oops:[/QUOTE] W powiadomieniach tak,ale w wiadomościach nie.
  17. [QUOTE]Nie już wczoraj poszedł do domu:lol:[/QUOTE] O wczoraj był rozwód :evil_lol:
  18. Cieszę że Vegusi nic nie jest :multi:
  19. Ja też wysłałam ;)
  20. Przyszłam się przywitać :multi:
  21. Wróciliście :multi::multi::multi: Super zdjęcia,ale czekamy na więcej :diabloti:
  22. LadyK

    Zuza i koty

    Cześć :hand: Co u Was?
  23. http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/2008_08_28%20Niesmiertelnik/Resizeof080829_07.jpg Jeszcze podróży nie było,a już Baaj zmęczony :evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...