[SIZE="4"]Wszystkiego najlepszego Chesterku :multi::multi:
Sto lat,sto lat,niech Chester żyje nam,nieeeech żyje nam :multi::laola::BIG::new-bday::tort::bday:
[quote name='baffi2']a jak np. ktoś odrzuci moje zaproszenia to pojawi kmi się wiadomość w skrzynce? :oops:[/QUOTE]
W powiadomieniach tak,ale w wiadomościach nie.
http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/2008_08_28%20Niesmiertelnik/Resizeof080829_07.jpg Jeszcze podróży nie było,a już Baaj zmęczony :evil_lol::evil_lol: