Jump to content
Dogomania

LadyK

Members
  • Posts

    2334
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LadyK

  1. [url]http://i532.photobucket.com/albums/ee327/tofiskowa/P8280113.jpg[/url] super :loveu::evil_lol:
  2. [url]http://img233.imageshack.us/img233/8706/p8280073co2.jpg[/url] :loveu:
  3. Co tam u Was? Kiedy nowe fotki Gingerki? ;)
  4. [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz034-1.jpg[/url] :loveu: Widać że jej smakowało ;):loveu:
  5. Dzieńdobry ;) Dwa dni ;]
  6. [CENTER][quote name='AngelsDream']Ona jest rozkoszna.[/QUOTE] [quote name='Martunia']Ona jest prześliczna. :) I te uszy.[/QUOTE] dziękujemy :loveu: [quote name='agaciaaa']Ale ona szaleje z tymi jabłkami! :) [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/128340/00000020.jpg[/url] :loveu::loveu:[/QUOTE] ona jabłka uwielbia :evil_lol: a teraz się sezon zaczyna :evil_lol: więc do października zabawek nie potrzeba :evil_lol: [quote name='Tengusia'][URL]http://img14.myimg.de/IMG2929baea5.jpg[/URL] a co to za zwierzatko sobie upolowala :grins:[/QUOTE] swoją zabaweczkę co raz na spacerku znalazłyśmy :evil_lol: [quote name='M&T'][url]http://img14.myimg.de/IMG2938ff1ce.jpg[/url] zakochałam się w jej uśmiechu :loveu::loveu:[/QUOTE] :eviltong:[/CENTER]
  7. [QUOTE]ja juz jestem uwazana za nienormalną wiec co mi tam :evil_lol:[/QUOTE] nie przejmuj się,bo ja też :evil_lol:
  8. Witajcie :multi: I jak się Bono,lepiej?
  9. Kurze trzeba buty na obcasach :evil_lol:
  10. [CENTER][IMG]http://img14.myimg.de/IMG2917f29b7.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.myimg.de/IMG292258ff6.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.myimg.de/IMG2929baea5.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.myimg.de/IMG29365e5bc.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.myimg.de/IMG2938ff1ce.jpg[/IMG][/CENTER]
  11. LadyK

    Galeria eMosława!

    Filmiki są extra :multi::loveu:
  12. Ale ładny kowboj :evil_lol:
  13. Dawaj fotki :diabloti:
  14. Biedny Bono :-( Zdrowiej nam biedaku :roll:
  15. Jak porobie pod wieczór fotki,to rano przed szkołą mogę w sumie wstawić :cool3:
  16. [quote name='deer_1987']Ale nas fotami rozpieszczasz!![/QUOTE] W roku szkolnym będzie mniej fotek,bo nie będę miała zbyt wiele czasu na siedzenie przy kompie :shake:
  17. A Kura była za mała żeby ich zmieścić w polu widzenia więc musiała na łapkach stanąć dwóch,żeby na nich z góry patrzeć :diabloti:
  18. [CENTER][IMG]http://img14.myimg.de/IMG2887b11c2.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.myimg.de/IMG2894cf1e8.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.myimg.de/IMG2910262e3.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.myimg.de/IMG29131b9b7.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.myimg.de/IMG2915551a7.jpg[/IMG][/CENTER]
  19. [CENTER][IMG]http://img14.myimg.de/IMG2899a47fb.jpg[/IMG] ;) [/center]
  20. [url]http://i38.tinypic.com/axd25t.jpg[/url] :loveu: gratulacje :loveu::multi:
  21. [url]http://images44.fotosik.pl/5/f74d8c4c82b7845c.jpg[/url] :D:D
  22. Neska tak śmiesznie łape na jabłku trzymała :evil_lol:
  23. 3 dni :bigcool:
  24. [url]http://images45.fotosik.pl/5/6b1ac68dd99a7e73.jpg[/url] Super :loveu::loveu: to porób na dworze jakieś fotki Foxika to nie będziesz musiała lampy używać :eviltong:
×
×
  • Create New...