[CENTER][quote name='AngelsDream']Ona jest rozkoszna.[/QUOTE]
[quote name='Martunia']Ona jest prześliczna. :) I te uszy.[/QUOTE]
dziękujemy :loveu:
[quote name='agaciaaa']Ale ona szaleje z tymi jabłkami! :)
[url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/128340/00000020.jpg[/url] :loveu::loveu:[/QUOTE]
ona jabłka uwielbia :evil_lol: a teraz się sezon zaczyna :evil_lol: więc do października zabawek nie potrzeba :evil_lol:
[quote name='Tengusia'][URL]http://img14.myimg.de/IMG2929baea5.jpg[/URL]
a co to za zwierzatko sobie upolowala :grins:[/QUOTE]
swoją zabaweczkę co raz na spacerku znalazłyśmy :evil_lol:
[quote name='M&T'][url]http://img14.myimg.de/IMG2938ff1ce.jpg[/url]
zakochałam się w jej uśmiechu :loveu::loveu:[/QUOTE]
:eviltong:[/CENTER]