Jump to content
Dogomania

LadyK

Members
  • Posts

    2334
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LadyK

  1. Witamy się i czekamy na foty :eviltong:
  2. Witanko wieczorne :multi:
  3. to wklejaj :diabloti:
  4. LadyK

    Galeria eMosława!

    Ale fajny kolor uzyskał :eviltong:
  5. To ja poprosze Neski portret pani artystko :diabloti::loveu:
  6. [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/130422/00000036.jpg[/url] jaka spineczka :evil_lol::loveu:
  7. LadyK

    Zuza i koty

    Ahh te majteczki :diabloti:
  8. [url]http://i35.tinypic.com/29c28us.jpg[/url] fajne drzewo :diabloti:
  9. Ona to ciągle gdzieś wyjeżdża :diabloti:
  10. [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz306-1.jpg[/url] jak sobie przytrzymuje :loveu::evil_lol:
  11. LadyK

    Galeria eMosława!

    [url]http://images23.fotosik.pl/270/23f5afa017aabd36.jpg[/url] Przefarbowałaś psa i teraz udajesz że zdjęcia o świcie robione :diabloti:
  12. [quote name='Skibka']Dobry :lol: Ludzie ale wy macie pory ja o tej godzinie to jeszcze śpie. :evil_lol:[/QUOTE] Ja do szkoły chodze :eviltong: [url]http://img354.imageshack.us/img354/2819/s5007026pd7.jpg[/url] super :loveu: w jakim programie przerabiałaś? ;)
  13. [url]http://images30.fotosik.pl/271/e1b28ccd760021b4.jpg[/url] ale czujny :cool3:
  14. [url]http://img222.imageshack.us/img222/1637/p8280138qa7.jpg[/url] :loveu::evil_lol:
  15. Hej ;) Co u Was?
  16. [quote name='Martunia'][url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/132607/00000002.jpg[/url] Ale uważnie słucha. :cool3: Fajną ma zabaweczkę.[/QUOTE] Jak piszcze,to ona głowe przekrzywia i ja wtedy cyk foteczkę :evil_lol: [quote name='piciminikas'][URL="http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/132607/00000016.jpg"] .........................[/URL] jaki ona ma długi języczek :D prawie na każdym zdjęciu widać:D[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::diabloti:
  17. Takie jej rosną :shake:
  18. [url]www.fotoalbum.eu[/url] rejestrujesz się i zakładasz albumy i potem otwierasz zdjęcia z albumu i dajesz "Pokaż obrazek" a potem kopiujesz link :cool3: Da się dużo naraz dodać,a poza tym szybko się linkują.
  19. [img]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/132607/00000016.jpg[/img] [img]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/132607/00000017.jpg[/img] [img]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/132607/00000018.jpg[/img]
  20. [img]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/132607/00000011.jpg[/img] [img]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/132607/00000012.jpg[/img] [img]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/132607/00000013.jpg[/img] [img]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/132607/00000014.jpg[/img] [img]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/132607/00000015.jpg[/img]
  21. [img]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/132607/00000006.jpg[/img] [img]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/132607/00000007.jpg[/img] [img]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/132607/00000008.jpg[/img] [img]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/132607/00000009.jpg[/img] [img]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/132607/00000010.jpg[/img]
  22. [quote name='Skibka']Witamy się :bye: Nie chcę być natrętna ale miały być fotki Neseczki.. A tu co? pustka pańcia się obija!:nono: My dalej czekamy na zdjęcia!:lol:[/QUOTE] Cześć ;) Fotki już będą :eviltong: Bo wczoraj się nie wyrobiłam,ani rano dziś. [quote name='xxSweetGirl93xx']hejo:) czekamy na zdjecia:D:D jak w szkole??:D:D[/QUOTE] Już wklejam ;) A w szkole jak narazie luzy,chociaż teraz trzecia gimnazjum to się trzeba do egzaminu uczyć,czyli do kwietnia,a potem już w sumie wakacje ;) Czyli 8 miesięcy nauki i praktycznie koniec :multi::evil_lol: [img]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/132607/00000001.jpg[/img] [img]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/132607/00000002.jpg[/img] [img]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/132607/00000003.jpg[/img] [img]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/132607/00000004.jpg[/img] [img]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/132607/00000005.jpg[/img]
  23. [quote name='M&T']witanko :hand:[/QUOTE] heloł :D [quote name='piciminikas']Toż to już takie wielkie jabłka na drzewach rosną?:-o [URL="http://img14.myimg.de/IMG3251d393c.jpg"]http://img14.myimg.de/IMG3251d393c.jpg[/URL] Nowe zdjęcia u nas :D[/QUOTE] taa :D a zdjęcia zobaczymy jutro rano,bo mam na 8.45 to poodwiedzam galerie i dodam Neski zdjęcia ;)
  24. Zobaczysz,że jutro będzie ich 6 :diabloti:
  25. Baaj to więcej strachu ma niż obrony w sobie :evil_lol::diabloti:
×
×
  • Create New...