[quote name='xxSweetGirl93xx']hehe no tak tyle ze ja znam włascicieli tych pól i nie bylo by za fajnie jakby mnie przyłapali ze tam łaże z psem:evil_lol: chociaz bylam ostatnio na łaczce przypolnej i nikt nic nie widział:evil_lol:[/QUOTE]
ja też znam właścicieli,jakbym widziała,że taki idzie to bym zwiała :evil_lol: