[QUOTE]Mam problem. Od zawsze chciałam mieć psa... To już wiecie. A teraz będę miała prawdopodobnie po Tosi, która jest mieszańcem... Czy to dobrze? Wiem, że jest dużo bied w schronisku, ale jej pani znalazła drugiego ''Tośka'' i podobno mają być śliczne szczeniaki...=/ A czy ktoś się w ogóle mnie posłucha w tej sprawie, jeśli dodam ''sprzeciw?''[/QUOTE]
Jeżeli wytłumaczysz tej pani,że nie rozmnaża się mieszańców,ponieważ jest wiele psów na świecie,które nigdy nie miały i nie będą miały domu właśnie przez takie rozmnażanie "bo ładny piesek i mam drugiego to będą małe".
Może się udać.