[CENTER][B]Isia & Chester jednak narazie się na szkolenie nie wybierzemy :shake:[/center]
Wiecie co?
[COLOR="DarkOrchid"] 'Im więcej poznaje chłopaków,tym bardziej kocham psy :grins:'[/COLOR]
[/B]
[CENTER][B]Cześć sznupelki :hand: Nadrabiam powoli zaległości w galerii,bo to dogo nie działa,to nie mam czasu wejść. A teraz nawet działa :eviltong:[/B][/CENTER]
[CENTER][B][url]http://i33.tinypic.com/125mczo.jpg[/url] widzę,że Gingerka ma sześć łap i jakaś taka ciemniejsza z tyłu :evil_lol::diabloti:[/B][/CENTER]
[B][CENTER][QUOTE]Jestem szczęśliwa że omg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dzisiej byliśmy w teatrze i po teatrze poszliśmy do Adrii na pizzę i normalnie synek z różą podłazi do mie i omg chodze z nim xP
Jak ja sie ciesze KOCHAM WAS WSZYSTKICH!!:*:*:*:*
Zapamiętajcie dzisiejszą datę xP[/QUOTE]
My też Cię kochamy :evil_lol::diabloti:
A teraz uszczęśliwisz nas i dasz fotki Boniastego :evil_lol:[/CENTER][/B]
[CENTER][B][COLOR="DarkOrchid"]Cześć Sweetaśni[/COLOR] :hand:
[url]http://images31.fotosik.pl/376/d55d8c1be3fa9e3a.jpg[/url] to super :loveu:[/B][/CENTER]
[CENTER][B][quote name='Anka_ZG']Dziekujemy:loveu:
A mimo swojego martwego włosa na glowie, jednak komus jeszcze oprocz mnie spajkus sie podoba...[/QUOTE]
Fajnie wygląda :loveu: Jak kuraaa :diabloti: Pasemka ma :evil_lol:[/B][/CENTER]
[CENTER][B][url]http://images45.fotosik.pl/18/b264d5b2773507c1.jpg[/url] :diabloti:
ale fajnie sala weselna przyozdobiona :loveu: nie ma to jak różż :loveu::evil_lol:[/B][/CENTER]
[CENTER][B][url]http://images31.fotosik.pl/378/b8cfaae06d196b21.jpg[/url] jaka ładna parka :diabloti: i jaką fajną ma Boofiasty smycz :loveu:[/B][/CENTER]
[CENTER][B][url]http://images26.fotosik.pl/283/720aa152cad79238.jpg[/url] super :loveu:
mi też się dublują posty bo dogo się zacina :shake:[/B][/CENTER]