Jump to content
Dogomania

iwa63

Members
  • Posts

    1946
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwa63

  1. Witamy uroczą Pixunie i jej panią po dłuższej przerwie focie obejrzałam -śliczna mordeczka [url]http://img30.imageshack.us/img30/3968/pict9360.jpg[/url] Pozdrawiam
  2. Witamy po przerwie Słodko sobie lulają słodziaki ,aż wersaleczka mała [url]http://img263.imageshack.us/img263/6894/201005281191.jpg[/url]
  3. Jestem ,jestem Bardzo przygnębiający okres mamy, te deszcze i te powodzie doprowadzają mnie do strasznego przygnębienia ,nic mi się nie chce robić tylko bym spała albo bezmyślnie patrzyła w telewizor ,czasami wchodzę na forum ale nawet nie chce mi się pisać postów. Sorry że zrobiłam sobie małą przerwę, nie wiem jak Wy ale ja jak jestem w podłym nastroju to mi się nawet nie chce myśleć . Właśnie teraz znowu zaczęło padać ,czy ten deszcz już nigdy się nie skończy? Tak strasznie mi żal tych wszystkich ludzi których dosięgła powódź, aż łzy się cisną do oczu ...:-(
  4. Witam wszystkich miłych gości :multi: Cieszę się że kurteczka się podoba ,postanowiłam ją kupić bo Toffiś ledwie wyszedł z klatki to już był cały mokry a kurteczka się sprawdziła i teraz tylko łapki są mokre
  5. Witam dziewczynki w niedzielny wieczór dzięki za odwiedzinki i miło nam że Toffiś się podoba Cieszymy się że jeszcze ktoś na nas czeka i jak tu zapomnieć o galerii... Dzisiaj byłam w Gliwicach i kupiłam Toffisiowi kurteczkę przeciwdeszczową na początku stał jak słup soli i nie chciał zrobić kroku ale później się rozchodził i nawet spacerek zaliczył w kurteczce [IMG]http://i43.tinypic.com/1zbccwp.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/ruzjfb.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2yv9zrm.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2rognsy.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2agbo3.jpg[/IMG]
  6. Arwi jest najlepsza :thumbs:
  7. Witamy się z Toffisiami ślicznotek ma fajną fryzurkę że mu włoski do oczków nie wchodzą [url]http://i1015.photobucket.com/albums/af274/Angelika_Roser1/toffik/Obraz408.jpg[/url] u mojego Toffka to musi być kitka bo włoski w oczkach
  8. A to co za zwierzątko? [url]http://images41.fotosik.pl/287/77690750934c9279med.jpg[/url] hi hi
  9. No zleciało aż się nie chce wierzyć ,fajnie że w tym samym mieście będziesz mogła go doglądać
  10. Tofiś ślicznie wygląda w nowej fryzurce [url]http://i42.tinypic.com/2vuwt1z.jpg[/url] życzymy zdrówka słodziakowi:)
  11. [quote name='Yoko2009']Śliczny Toffiś ze swoją zdobyczą:)[/QUOTE Dzięki :) [quote name='Pegaza']Hihih jakie podchody robi do tych smakolykow;) [URL]http://i43.tinypic.com/2iav915.jpg[/URL] i mykam bo chcemy jechac na wystawe kwiatow..musze dokupic jednego powojnika bo mi jeden uginal..[/QUOTE] Tak się czaił ok 5 min [quote name='chrupcia']Czesc!:) jak tam u Was pogoda:) u mnie na szczęście spokojnie:)[/QUOTE] U nas na razie nie pada chociaż się trochę chmurzy ale dzisiaj i tak był rekord bo nawet słonko świeciło:) [quote name='jot11'][url]http://i43.tinypic.com/2iav915.jpg[/url] ślicznie :loveu: W końcu się pokazałaś na dogo Iwonko . :D[/QUOTE] Jak by inaczej ,przecież Was się nie da opuścić:) Mam 3 fotki z dzisiejszego spacerku ,Toffiś spotkał kolegę [IMG]http://i41.tinypic.com/994cyd.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2s9r7ug.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/wb5tw9.jpg[/IMG]
  12. Witamy Ale słodko wygląda w tym sweterku [url]http://images35.fotosik.pl/148/f5bc7ed2b721129dmed.jpg[/url] :)
  13. Witamy piękne dziewczynki U nas do tej pory nie padało ale teraz coś się zaczyna chmurzyć czyżby miało padać?:(
  14. Wpadliśmy z odwiedzinkami do uroczej Mejsuni :loveu: ogródek boski też bym taki chciała oczywiście domek też ;)
  15. U nas dzisiaj trochę słonko się pokazuje ale nie ma za ciepło 14 stopni tylko, tak mi się marzy trochę ciepełka ,czy już nie będzie lata? Pixunia jak zawsze urocza [url]http://img30.imageshack.us/img30/9308/pict9256.jpg[/url] :)
  16. Przyszliśmy do Pączusia w odwiedzinki a tu takie wieści ,biedactwo się nacierpiało ale dobrze że już jest lepiej ,tak trzeba uważać na te nasze odkurzacze bo wszystko ląduje w pyszczku ,buziaczki dla Pączusia przesyłamy:)
  17. Przyszliśmy się przywitać Westerek jak zawsze uroczy,kotki też a córunia rewelacja:)
  18. W Dąbrowie nawet ładna pogoda ,ale wczoraj cały dzień lało,a dzisiaj nawet słonko wyjrzało ,już mam dosyć takiej wstrętnej pogody można wpaść w depresję Pozdrowienia dla Dakarków:)
  19. Witamy się po trochę sporej nieobecności ,ale Yokusia śliczna i już kobitka ,włoski ma takie długie i błyszczące prawdziwe cacuszko:)
  20. No Toffiś też jak by mógł to by cały dzień gryzł ale mu zabieram bo nawet na jedzonko nie ma wtedy ochoty mały wybredny cwaniak
  21. [quote name='Angelika_Roser'][CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Toffiś- król dywanu :diabloti::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/FONT][/B] [/CENTER][/QUOTE] Hihi a to dobre
  22. [quote name='chrupcia']Cześć Iwonka:) widzę że Toffiś dostał nowego gryzaka;) że im to smakuje...;) Tofik oczywiście śliczny:)[/QUOTE] Dzięki Kasiu za odwiedzinki i komplemencik Toffiś lubi takie gryzaki szczególnie wędzone uszy ale teraz kostka zajęła pierwsze miejsce :)
  23. Witamy Luckyego i jego piękną pańcię [url]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_1555.jpg[/url] śliczności :)
  24. I jeszcze kilka [IMG]http://i40.tinypic.com/zwepzs.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/19m546.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/s14y37.jpg[/IMG]
  25. Witam Miło mi że jeszcze ktoś na nas czeka ,to jest mobilizujące i dlatego mam dla was foteczki pt: Toffiś zwiadowca [IMG]http://i39.tinypic.com/68yg4h.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/10mt25j.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2mera8k.jpg[/IMG] No nareszcie się przekonał [IMG]http://i44.tinypic.com/2hoae4i.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2iav915.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...