Witamy,witamy
Już jesteśmy wywczasowani ,Toffiś zaliczył swoje pierwsze wczasy nad morzem i muszę się pochwalić że był przegrzeczny. 12 h w pociągu bez kłopotu cały czas sobie spał a na plaży był też grzeczniusi aż nad podziw ,za to mu fundowałam dużo długich spacerków
A oto focie mojego szczęścia
Tak przywitał się z plażą
[IMG]http://i26.tinypic.com/15fm8aa.jpg[/IMG]
[IMG]http://i25.tinypic.com/2ns5ftk.jpg[/IMG]
[IMG]http://i28.tinypic.com/16k5f8z.jpg[/IMG]
[IMG]http://i25.tinypic.com/2ns5ftk.jpg[/IMG]
a tak odpoczywałem
[IMG]http://i29.tinypic.com/125m63o.jpg[/IMG]