-
Posts
1946 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwa63
-
Wpadliśmy w odwiedzinki:)
-
Witamy i na fotki czekamy:)
-
Witamy Ale słodko śpiocha [url]http://i43.tinypic.com/igf69w.jpg[/url]
-
Wpadliśmy się przywitać:)
-
Ale słodko lulają [url]http://img12.imageshack.us/img12/8391/p1030710j.jpg[/url] [url]http://img526.imageshack.us/img526/7915/p1030712k.jpg[/url]
-
Mała perełeczka [url]http://img64.imageshack.us/img64/3999/dsc00007wk.jpg[/url] :)
-
Wszystkiego naj naj dla Toficzka:BIG: Co do sikania w domku to nie mamy takich problemów bo Toff już nie sika w domu i może długo wytrzymać ,na upartego to mógłby wychodzić 3 razy da dzień:)
-
Witamy Fotki obejrzałam -Cudne :)
-
Maluszki są cudne takie małe kluseczki :)
-
Witamy Śliczne fotki ,a Mejsunia jak tu patrzy jednym oczkiem [url]http://i39.tinypic.com/s6t89j.jpg[/url] :)
-
Witamy się wieczorowo:)
-
:BIG:Wszystkiego naj naj dla Ginusia z okazji urodzinek:tort: ale super minka [url]http://i1015.photobucket.com/albums/af274/Angelika_Roser1/Obraz181.jpg[/url]
-
Wszystkie fotki sa piekne ale ta jest kochana [url]http://images39.fotosik.pl/283/f0c9acbb9fb22c90med.jpg[/url] urocza mordeczka
-
[quote name='*kleo*'][URL]http://i40.tinypic.com/o8w9ps.jpg[/URL] ale pięknie Ci zakwitła :loveu:[/QUOTE] Dlatego robie fotki bo nie wiem jak długo będe sie cieszyć jej urokiem
-
Miło nam, że Ci się podobają fotki:)
-
Fredziulka jest urocza, czyż nie prawda? [url]http://i42.tinypic.com/9b9hxt.jpg[/url]
-
Witamy Śliczne maleństwa ,przekochane [url]http://i40.tinypic.com/a0yq80.jpg[/url]
-
Witamy Sliczna mordeczka [url]http://images37.fotosik.pl/282/04d5800145013683med.jpg[/url]
-
Wpadliiśmy się przywitać Foteczki super a Yoko śliczna jak zawsze:)
-
Witamy wieczorkiem Fotki super ,no bo dziewczyny urocze są na nich
-
Wpadliśmy się przywitać Fotki urocze Suzieńka śliczniusia [url]http://img710.imageshack.us/img710/6760/dsc0072m.jpg[/url]
-
Witamy Pixunie Foteczki super Pixi jak zawsze urocza ale pańcia też wyszczałowa :) [url]http://img11.imageshack.us/img11/5686/pict9075o.jpg[/url]
-
[quote name='jot11'][url]http://i39.tinypic.com/1qnx42.jpg[/url] jak fajnie w tym koszyku wygląda :loveu: Cześć Iwa :multi:[/QUOTE] Witamy No fajnie wygląda
-
[quote name='megi82']kocham magnolię-teraz jak juz mam rozrysowane gdzie co bedzie u mnie,znalazłam miejsce,żeby posadzić sobie własne drzewko-slicznie kwitnie ,a pózniej ma piekne zielone liście.Dla mnie to drzewko wiosenno letnie. Rower+koszyk+pies....cudo...ja obiecałam osbie,że w tym roku spróbuję z moimi pannami-mam koszyczek,przypne je,żeby w razie w byo zabezpieczenie i zobaczymy[/QUOTE] No fajna sprawa można jeździć na wycieczki rowerowe z naszymi pociechami [quote name='Pegaza']Iwona ale w srodku chcesz jeszcze zrobic nasadzenia? bo pamietaj ze kiedys to sie rozkrzewi..i miejsca bedzie juz mniej;) Megi wszysko ma rozplanowane a ja jeszcze nie hehe[/QUOTE] No, w środku tych iglaczków , one na razie są małe ,ale chciałam pomiędzy wsadzić żółte bratki albo aksamitki [quote name='Nati28'][url]http://i40.tinypic.com/9uyst1.jpg[/url] teraz kawaler pieknie wyglada :loveu:[/QUOTE] Dzięki ,bo już się martwiłam że Toffiś nie będzie się Wam podobał [quote name='Viky i Ja'][URL]http://i42.tinypic.com/ftlw0.jpg[/URL] teraz Toffiś ma gdzie się wyszaleć :)[/QUOTE] A faktycznie biega jak szalony od bramki do bramki ,prawdziwy stróż hi hi [quote name='Yoko2009']Witam:) piękne działkowe foteczki:) i jak duzo ślicznych kwiatków już macie :) Pozdrawiam i zapraszam do nas na fotki[/QUOTE] Dzięki ,miło nam ze Ci sie podoba [quote name='agamewa']Hej:)przyszliśmy się przywitać:)[/QUOTE] Miło nam [quote name='FREDZIU']Zazdrościmy działeczki, napewno zagospodarujesz ja bardzo ładnie, ale mi się juz podoba, a Tofiś jak grzecznie siedzi:evil_lol:[/QUOTE] Ja też zawsze marzyłam żeby mieć działkę, tak że nie dziwie Ci się. A może kiedyś też będziesz w posiadaniu działeczki -życzę Ci tego A teraz kilka dzisiejszych fotek [IMG]http://i41.tinypic.com/sx0yn6.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/dnefqp.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2rn8mc6.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/sbot3k.jpg[/IMG] I jeszcze ja i moja magnolia [IMG]http://i40.tinypic.com/o8w9ps.jpg[/IMG]
-
Wpadliśmy sie przywitać Fotki super a Ulcia to ma biegi [url]http://img293.imageshack.us/img293/2263/p1030664.jpg[/url] Fajne dziewczyny:)