A tu mam jeszcze fotki pokąpielowe
[IMG]http://i39.tinypic.com/2eyjmnn.jpg[/IMG]
[IMG]http://i43.tinypic.com/2i8yoeg.jpg[/IMG]
[IMG]http://i44.tinypic.com/50i2xs.jpg[/IMG]
[IMG]http://i40.tinypic.com/2dklkqq.jpg[/IMG]
[IMG]http://i42.tinypic.com/xqexxw.jpg[/IMG]
I jeszcze kilka
[IMG]http://i40.tinypic.com/vh8apl.jpg[/IMG]
[IMG]http://i39.tinypic.com/2r1zlp2.jpg[/IMG]
[IMG]http://i40.tinypic.com/2ugkphj.jpg[/IMG]
[IMG]http://i39.tinypic.com/21o2eee.jpg[/IMG]
[IMG]http://i44.tinypic.com/11b4rag.jpg[/IMG]
[quote name='jot11']Cześć Iwonko :multi: U mnie chłopców oglądasz a ja chcę u Ciebie Tofffisia podziwiać :loveu: Więc poproszę szybciutko foteczki :multi:[/QUOTE]
Mówisz i masz :)
Dzisiaj wykorzystałam pierwszy dzień wiosny i zaliczyliśmy działeczkę,ale się narobiłam że kości nie czuję 6 worków 120 l
naładowałam gałęziami które mój m porąbał na małe kawałki 3 h roboty
A toffiś nie zmęczony cały czas biegał i tylko wypatrywał piesków i dzieci (b.lubi małe dzieci ) a tak się usmarował że od razu musiałam go wyprać
oto fotki działeczkowe
[IMG]http://i43.tinypic.com/105vgbc.jpg[/IMG]
[IMG]http://i40.tinypic.com/2u40h02.jpg[/IMG]
[IMG]http://i44.tinypic.com/2v125g1.jpg[/IMG]
[IMG]http://i44.tinypic.com/sgmkas.jpg[/IMG]
[IMG]http://i42.tinypic.com/21joaqb.jpg[/IMG]
Witamy :)
No to masz problem ,szkoda wydawać takiej ślicznotki jeszcze do tego że już się z nią zżyłaś
Ja myślę że jeszcze urośnie, życzę Ci żebyś podjęła taką decyzję żeby później nie żałować ,bo jeśli się wahasz,to powinnaś ją zostawić
Powodzenia
[quote name='Viky i Ja'][URL]http://i39.tinypic.com/2dmayv.jpg[/URL] świetnie wygląda "kółkami do góry".[/QUOTE]
[quote name='karkakarka']Dokładnie chciałąm napisać to co Marzenka hehe :)[/QUOTE]
[quote name='chrupcia']Czesc!:) Tofik śliczny, ale juz sie powtarzam któryś raz;)[/QUOTE]
[quote name='Pegaza']Tofik sie chwali tym podwoziem hehe
dobrze ze moje dziewczyny tego nie widza;)[/QUOTE]
[quote name='jot11']My też mówimy "kółkami do góry" :evil_lol: jak nasze psy tak śpią.
Toffiś słodziak :loveu::loveu:[/QUOTE]
[quote name='Karolina&Lucky'][url]http://i43.tinypic.com/5btgjs.jpg[/url]
Ale fajnie śpi :D Lucky spał tak jak był mały, a teraz preferuje zwijanie się w kłębuszek ;)[/QUOTE]
[quote name='*kleo*'][URL]http://i39.tinypic.com/2dmayv.jpg[/URL] poza prawie jak moja Ulinka, zaraz wrzucę foty u siebie jak spała :)[/QUOTE]
[quote name='Doti1986'][URL]http://i39.tinypic.com/2dmayv.jpg[/URL] Uwielbiam takie fotki :)[/QUOTE]
[quote name='Princess_York']Śliczn Tofik :loveu: . Moja też tak śpi jak ma wieelkiego lenia :) .[/QUOTE]
Dzięki dziewczynki za odwiedzinki-ale mi się rymło
śpiące yorkasy są takie urocze:)
Witamy środowo
Już myślałam że dogo nie ruszy ,ale teraz chodzi jak burza
mam zaległe fotki z niedzieli
oto nowe szeleczki
[IMG]http://i44.tinypic.com/2qulno4.jpg[/IMG]
a tak lula mój skarbeczek
[IMG]http://i39.tinypic.com/2dmayv.jpg[/IMG]
[IMG]http://i43.tinypic.com/5btgjs.jpg[/IMG]