Jump to content
Dogomania

iwa63

Members
  • Posts

    1946
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwa63

  1. Cześć dziewczynki Dzisiaj miał być grill na działeczce ale jak to na weekend przystało znowu się rozpadało i trzeba było się się zwijać po godzinnym siedzeniu w altanie Oczywiście jak trzeba będzie iść do pracy to będzie ładna pogoda -standard :( chyba że jeszcze jutro spróbujemy
  2. Bardzo mi przypomina mojego Toffisia jak był w jego wieku
  3. iwa63

    ARBI Solando

    Witamy nowego yorkasa Arbi jest ślicznym psiaczkiem ,napisz coś więcej o nim i oczywiście fotki fotki zapraszamy do nas:)
  4. Witamy Filmik super -mam słabość do bokserków a mnie się podoba ta saszetka za 30 zeta czekamy na fotki pofryzjerowe ,myślę że ładnemu to we wszystkim ładnie:)
  5. Pudzian jest wielki, nie dał się japońcowi:)
  6. Ale śliczności :loveu::loveu::loveu:
  7. Witamy Ale odwaliłaś kawał dobrej roboty,nad podziw :crazyeye:
  8. Ja też się piszę do pomocy ,Daria jesteśmy z tobą:) Dziewczyny są super :happy1:
  9. Yokunia jest urocza, mała ślicznotka co za spojrzenie [url]http://i40.tinypic.com/wkh8js.jpg[/url]
  10. Dobrej nocki życzymy i pozdrowionka:)
  11. Oj, biedny maluch to musiał się nacierpieć ,gdzie Ci się tak przeziębił? Całuski dla Tofisia niech szybko wraca do zdrówka
  12. Wpadliśmy się przywitać i zmykamy spać
  13. Cocuś jak zawsze uroczy:)
  14. Witamy Ale śliczne widoki ,takie małe aniołeczki ,a rosną jak na drożdżach A śpiąca królewna cudna:)
  15. No coś ty aż tyle? To skąd te paskudy się wzięły z lasu ? A Pixunia to mała laleczka [url]http://img217.imageshack.us/img217/1299/pict9218.jpg[/url] śliczności
  16. Witamy Ja tez się bałam szczepienia ale było ok,tylko po 3 Toffisia bardzo bolała przednia łapka że nawet nie dał się dotknąć ale na drugi dzień już mu przeszło:)
  17. Witamy To dobrze że z łapką Dakarka jest już lepiej ucałuj go od nas:)
  18. [quote name='Mawe']Witamy, foteczki prześliczne.[/QUOTE] Miło nam [quote name='megi82']psiaki pilnowały grillowania na całego[/QUOTE] A pilnowały, ale Toffiś pilnował Kacperka chyba się w nim zakochał hi hi [quote name='Karolina&Lucky']Śliczne zdjęcia :loveu: Aż czuję przez monitor ten zapach z grilla mmmm :evil_lol: A u nas sezon grillowy jeszcze nie rozpoczęty :-( Chociaż ja mięsa i tak nie jem, ale przypieczony chleb pyycha :multi:[/QUOTE] Życzę Ci ładnej pogody żebyś mogła rozpocząć sezon grillowy :) a chlebek też jest pyszny [quote name='Princess_York']Noo , aż mi się zachciało grilla :) . Zdjęcia super :loveu: ![/QUOTE] No, z samego patrzenia się zachce a jeszcze jak dojdzie zapach... [quote name='agamewa']Super zdjęcia:)hmmmm.....jaki zapach grillowanej kiełbaski,mniam,mniam......zaraz zjem ten monitor,tak mi narobiłaś smaku:)[/QUOTE] Nie jedz, bo jak później będziesz wchodzić na dogo hi hi [quote name='Nati28'][url]http://i40.tinypic.com/2zr2cs3.jpg[/url] jaki on jasny sie zrobil po obieciu ;) bardzo ladnie wyglada :loveu:[/QUOTE] No zjaśniał po obcięciu ,zastanawiam się czy już taki zostanie czy jeszcze się zmieni,dzięki za komplemencik [quote name='jot11'][url]http://i43.tinypic.com/15q7u6p.jpg[/url] ale smaka mi narobiłaś.Ja lubię takie bardzo spieczone wręcz czarne kiełbaski i chlebek pieczony.Pychota. :D Fajna laseczka z Ciebie.:p I fajny grill macie.[/QUOTE] No, kiełbaski fajna sprawa,chlebek też a za laseczkę dziękuję [quote name='*kleo*']Ja tak jak Jola, kiełbaski spieczone to jest to :loveu:[/QUOTE] Dołaczam się do was:)
  19. Witamy ślicznego Pączusia Świetnie się razem bawią [url]http://i43.tinypic.com/2pzn28p.jpg[/url] Pączus się b ładnie wybarwia-super psiaczek:)
  20. Witamy fotki działeczkowo-grillowe super widzę że mamy takie same grille [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/042.jpg[/url] a Soma jak zawsze w centrum uwagi
  21. Ale Western ma dużo ślicznych kokardek a mój Toffiś ma tylko 2 ,będę musiała mu kilka dokupić bo nie może być gorszy hi hi
  22. [quote name='chrupcia']Cześć Iwonka:) super fotki:) nawet Ty się ukazałaś;) tOFFIK miał towarzysza widzę:) u mnie również fotki więc zapraszam:)[/QUOTE] Ten towarzysz to Kacperek mojej siostry ,już biegnę na fotki :)
  23. [quote name='chrupcia']Czesc Iwonka:) U mnie były dwa grille;) deszcz troche tylko popadał, ale nie tak jak zapowiadali więc w sumie weekend udany:)[/QUOTE] To fajnie że weekend Ci się udał :) [quote name='Connected']Świetnie wyglądają te tulipany, a magnolia równie ładna . I Tofiś się ślicznie prezentuje :][/QUOTE] Miło nam że Ci się podobają moje tulipanki , magnolia i Toffiś :) [quote name='Axela_']Piękny psiak ;)[/QUOTE] Dzięki :) [quote name='Pegaza']To moze jakies fotki dzialkowo-grilowe;)[/QUOTE] [quote name='agamewa']Popieram!prosimy o foteczki:)[/QUOTE] [quote name='Angelika_Roser'][CENTER][FONT=Comic Sans MS][B]My też czekamy na fotki :multi:[/B][/FONT][/CENTER][/QUOTE] Już się robi [IMG]http://i40.tinypic.com/ja9nw2.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/15q7u6p.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2vv16rk.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2zr2cs3.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/21mdedw.jpg[/IMG]
  24. [quote name='Nati28'][url]http://i41.tinypic.com/sx0yn6.jpg[/url] sliczny Toffis w kwiatkach :):loveu:[/QUOTE] [quote name='Doti1986'][url]http://i40.tinypic.com/o8w9ps.jpg[/url] jaka śliczna magnolia:) No i właścicielka także:)[/QUOTE] [quote name='chrupcia']Witam:) widze piękne foteczki:) Toffik teraz się wybiega na tej działeczce, mój to taki leniuszek że najchętniej by cały dzień spał..:)[/QUOTE] [quote name='Pegaza']Pieknie:loveu: [URL]http://i41.tinypic.com/sx0yn6.jpg[/URL] jakbym widziala dzialke u tesciow oni tez mają duzo tulipanow:) a magnolia jak pieknie wyglada fiu fiu no i Ty :p[/QUOTE] [quote name='Karolina&Lucky'][url]http://i41.tinypic.com/sx0yn6.jpg[/url] Slicznie Toffiś wygląda pośród tych tulipanów :loveu:[/QUOTE] [quote name='agamewa']Rzeczywiście!!!śliczne zdjęcie,a jakie tulipany???:)[/QUOTE] [quote name='Angelika_Roser'][CENTER][CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Zapraszamy do nas na jutrzejsze urodzinki :loveu:[/FONT][/B] :lol::lol::lol: [/CENTER] [/CENTER][/QUOTE] Witam wszystkich miłych gości i dziękuję za miłe komentarze Długi weekend się nie udał bo pogoda nas nie rozpieszczała ale grill na działeczce zaliczony ,tylko na rowerku nie bylismy bo się bałam że deszczyk nas złapie Jedyny plus to że wypoczęłam ,szkoda ze już jutro do pracy trzeba iść Toffuś też szczęśliwy po miał pańcie cały dzień i na krok mnie nie odstępował :)
  25. iwa63

    galeria suzi

    Fotki są super :)
×
×
  • Create New...