Jump to content
Dogomania

Caragh

Members
  • Posts

    1788
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Caragh

  1. Dzisiaj mi bestia nie dal posprzątać rozsypanej miski, bo on musi zjeść te kocie chrupki :roll: Kolejne fotki Aniołka :diabloti: [IMG]http://images49.fotosik.pl/218/2e546ce036d4e322med.jpg[/IMG] Taaaaaki jestem kochany :D ..... Jak śpię :diabloti: [IMG]http://images39.fotosik.pl/214/9fe70c4b5db30e53med.jpg[/IMG]
  2. Justyna nie ma netu, wiec przekazuje, iż Tarunia w dzionek spala, nie piszczala, wiec chyba wszystko było ok i nic strasznie nie bolało :) Mysia, jak Mysia, cichutka, grzeczniutka - również spala maleńka - przepiękny widok :loveu::loveu:
  3. Aszuniu, kochanie, na pierwsza :loveu:
  4. [quote name='Doda_']caragh czy coś się stało? :-o a dzwonil ktos w sprawie adopcji Miauczerka?[/QUOTE] Nie, nic się nie stało :) Tylko im szybciej Miauczerek znajdzie swój stały domek, tym przecież lepiej ;) Niestety nikt nie dzwonił :shake:
  5. Hopsiaj Miauczerku, domek pilnie poszukiwany ! ! !
  6. Dokładnie :-( A robić to zdjęcie, mieć to przed oczyma na żywo... :-(:-(
  7. Oj Pedrus to zagadka jakich mało. Np. ja go dziś głaskałam, cały czas w jednym miejscu - za uszkiem, cały czas się rozkoszował, ale tez chwile pokazał ząbki... no i czemu? Nie mam pojęcia. Jedyne, co ja zaobserwowałam to to, ze nie można nad nim stać, wtedy się złości, ale nic nie robi (czytaj nie gryzie ;)) A tutaj macie ta bestyjkę nieobliczalna :eviltong: [IMG]http://images38.fotosik.pl/213/b00ae0c8e5d47fdamed.jpg[/IMG]
  8. Ojjj bardzo bardzo serce się cieszy widząc tyle Cioteczek. Dzisiaj bylam u zwierzakow, grzeczniutkie były, wymiziane, wyglaskane :diabloti: Patrzac na Tarunie, łzy same się cisną :-( Wspaniala Tarunia, nie dawała po sobie poznać, ze oczka nie ma, ze operacja dopiero co była. Tylko troszkę kołnierzyk przeszkadza, no ale komu by nie... Tutaj zdjęcia oczka dzielnej biedulki:
  9. To faktycznie nie brzmi jak wspaniały domek :roll: A dla Aszuni przecież tylko najlepszy :lol:
  10. Ja wszystkie zwierzaki mniejsze od mojego wilczurka małymi nazywam :eviltong: A nawet i on "mały" czasem wołany :evil_lol: Czarusiu kochany, oby Ci się domek szybciutko znalazł :loveu:
  11. Na początku tez tak myślałam, ale kogo pytałam, mówił ze tez widzi kolczatkę... Ale to ja wole myśleć, ze Ciotka Talcott ma sokoli wzrok i to łańcuszek :eviltong: Tak czy siak, Czarus potrzebuje nowego domku, kto pokocha małego?? :lol:
  12. [quote name='Talcott']Boski z niego Menik ale schudnąć to mus będzie Hi Hi:evil_lol::diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] :laugh2_2: Dobre, dobre :laugh2_2: I ta kolczatkę mu ściągnąć... wiem, ze marudzę, ale Jamnis na kolczatce... :roll: Czy któraś Cioteczka wie, czemu on w tym chodzi?? Już siedzę cicho, i hopsiam Czarusia po domek ;)
  13. Chomis nie mam pojęcia czemu, w sobotę w nocy jeszcze biegał, choć ostatnimi dniami mniej, a wczoraj nagle bum tak znienacka :-( Ale w śnie, bo taki skulony, jak do snu. Nie wiem... Miał dopiero ciut ponad rok, a dżungarskie niby żyją 2-3 Rudego psiaka nie widziałam, dziś ten brązowo-biały mi przebiegł jak ze sklepu wracałam, niestety zdjęcia się nie udało zrobić, za szybki był.
  14. Ojjj, Cioteczki, nikt Miauczerka nie odwiedza, każda gdzieś wczoraj wybyła?:diabloti: A dzisiaj? :mad: No, no, no :eviltong: Miauczerek właśnie siedzi sobie kolo mnie na biurku, mój psiaczek leży sobie pod nim, obtoczyli mnie :D Cioteczki, już nie muszę się martwic, ze kot dorwie chomisia, chomis wczoraj odszedł, maleństwo moje :placz: Z pieskiem się dogadują, nie ma źle :) Spotykają się nawet noskami, ale jak sie psiak kotowi nochalem do tyłka pcha, no to Miauczer pokazuje zabki :evil_lol: tyle ze mojego psiaka to nie wzrusza :laugh2_2: wiec muszę pilnować sytuacji :lol:
  15. Tak, tak, czekamy, a przy okazji i Aszunie do góry hopamy :cool3:
  16. Witamy Cioteczki :loveu::loveu: Tarunia i Mysia mieszkaja w Tychach :cool3:
  17. Taruniu, dzielna dziewczynko :loveu: Jak ja się ciesze, ze operacja przebiegła tak dobrze :) :) :)
  18. :placz::placz::placz: Taruniu kochana, oby wszystko się powiodło... Psiunio cudowna :buzi: Taruniu, Justynko, przesyłam pozytywna energie, jestem myślami z Wami. Dziękujemy, ze jesteś dla Taruni :buzi: Mysiu :loveu: jak dobrze, ze chociaż u Ciebie jest wszystko ok
  19. Aszuniu :loveu: domku, domku, domku życzę, ślicznotko
  20. U Miauczerka dobrze :) Nic się nie dzieje, sobie pojadł i śpi :lol: Rudy, czarny, łaciaty.... od śniegu wszystkie 3 zniknęły i śladu po nich nie ma :shake: Na każde szczekanie lecę do okna, ale nigdy to nie są one :shake:
  21. [quote name='Kessi77'][B]~[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/65889.html"]Isadora7[/URL]~ fanie by było - może tak szybciej znajdzie domek? Oby Pani Czarusia odbierała telefon[/B] :kciuki::kciuki::kciuki:[/QUOTE] A no właśnie, bo strasznie skąpe są wiadomości o psiaku, trzymam również kciuki, ze pani będzie odbierać :thumbs::thumbs::thumbs:
  22. Jeszcze się jedno zdjatko ostało :razz: [IMG]http://images39.fotosik.pl/211/9b5a64d6148b0f7cmed.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...