-
Posts
1788 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Caragh
-
[quote name='aneta355']Proszę o nr konta wpłacę jednorazowo 20 złotników (listopad i grudzień to u mnie "ciężkie" miesiące) ale jak tu nie wysupłać grosika, kiedy czyta się takie wieści. Lepiej się robi na duszy jak wiadomo, że są jeszcze takie dobre dusze :roll:[/QUOTE] PW z nr poszło :) Bardzo serdecznie dziękujemy, ze pomimo zbliżających sie świat pomagasz Staruszkom :loveu::loveu::loveu:
-
Nie, nie, ogólnie cały dzień był niefajny. Ale Justyna to optymistka, wiec pewnie nawet nie dala po sobie znać ;) Tarunia - ból, Myszka - powiększony guz, kociaki tez niewesoło Ozzy - kicha krwią, nie je, Pyza nie jadła, operacja Psotki, wydatki. I wszystko w jeden dzień,. A Justynka kocha każdego swojego podopiecznego ponad życie. Mi jak z jednym coś sie dzieje, to już przezywam, a z tyloma naraz... nie wyobrażam sobie. Dlatego pisze, ze nie był to dzień dobry. Ale dziś już chyba lepiej, a przynajmniej nie ma żadnych kolejnych złych wiadomości :)
-
TYCHY Pilnie dom dla 6l jamnika, pani ciężko chora i już nie ma sił:(
Caragh replied to Kessi77's topic in Już w nowym domu
[SIZE="3"]Hop Czarusiu po domek[/SIZE] -
Hopsiaj Kochana Aszuniu :loveu:
-
Justynka każe bardzo, bardzo, bardzo, baaardzo podziękować za wszelka pomoc i przelewy :loveu::loveu::loveu: Jesteście kochane :loveu::loveu: Ona również przesyła uściski i buziaki dla was Wszystkich i dla Każdej z osobna :lol: Tarunia kochana po zdjęciu szwów, jaka mi sie dzisiaj łysa wydawała bez tego kołnierza :twisted: Zakładany ma tylko na noc, w dzień biega bez i nawet ja rana tak nie swędzi jak ucho po drugiej stronie, które drapie jak oszalała :evil_lol: Buzinka niestety sie nie otwiera, dziś znowu będą podane środki przeciwbólowe :(
-
[quote name='Doda_']Z tym drapankiem po prawym uszku i latajaca lapka to wiedzialam o tym juz daaawno :evil_lol::evil_lol::evil_lol: u weterynarza nie moglam powstrzymac smiechu. Tak dobrze mu bylo... ze pokazywal smieszne minki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Fiorste, niech TZ przeczyta!!!! Moze weźmiecie Miauczerka na DS? :loveu::loveu::loveu: Przeciez on szuka domku.... chyba ze caragh sie rozmyśli i nie odda :evil_lol: carah czy pieniazki doszly ? A ja nie mam jak sprawdzic czule miejsca u kotów...:placz: musze złapac dzikie i poszukac :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Doda :mad::mad::mad: Wiedziałaś i nic nie powiedziałaś :mad::mad: No teraz masz przechlapane u nas :diabloti: Takiej fajnej rzeczy nie powiedzieć :mad: Pieniążki doszły :) A faktycznie, TZ jak przeczyta, ze taki kot rozmruczany, rozmiauczany czeka, to kto wie :diabloti:
-
Dokładnie tak Madcat, nie wie pewnie, ze coś wpłynęło, a już na pewno nie wie od kogo, dlatego jak tylko ktoś coś tu napisze,ze przelewał, Justynka dostaje ode mnie smsa :D A o Twoim przelewie powiem jej osobiście, jeszcze 2 godzinki i będę u psinek :loveu::loveu: A 100zl to jest dużo, jest :) Dziękujemy :loveu::loveu::loveu: