-
Posts
26218 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Wysłałam paczkę również do AlfaLS ,koszt wysyłki 19.70zł
-
Przepraszam nie zauważyłam tego wpisu,chyba jeden dzień nie zaglądałam na dogo a wczoraj paczkę z butami wysłałam,koszt wysyłki 17.70zł /chyba podrożało/ Robię kolejny bazarek,jeśli cos na nim kupisz to wyślę również buty oczywiście jeśli ten koturn będzie Ci pasował przy podeszwie koturn 3cm,z tyłu 7.5cm Jeśli się zdecydujesz odłożę sandałki.
-
12 Bluzka w kolorze ecri,KETTLEWELL,materiał z dodatkiem lycry,rękaw 3/4 Dł.52cm szer.miedzy pachami 43cm Rozmiar S CW 4zł 13 Bluzeczka ,nowa,z metką Rozmiar 152 cm-12 lat CW 7zł Licytuje Nesiowata CW 15 Sukienka H&M, w kolorze siwymz tyłu zapięcie na guziki,kieszenie,pasek,dodatkowe zapięcie na suwak z boku sukienki dł.91cm szer.miedzy pachami 46cm Rozmiar 36/na metce sukienki/ CW 8zł 16 Sukienka 51%bawełna,42%poliester,7%elastane,z tyłu suwak,kieszenie RESERVED,przy szyi lamówka ze skaju troszeczkę zniszczona Dł.85cm szer.miedzy pachami 48cm Rozmiar L/M CW 5zł
-
7 Bluza 70%poliester,30%bawełna,SINSAY,kolor wyrazniejszy niż na zdjęciu Dł.57cm szer.miedzy pachami 46cm Rozmiar L/M CW 5zł Licytuje Jaaga CW 8 Sweterek w kolorze beżowym z akrylu Rozmiar S CW 4zł 9 Spodnie panterka ZARA Dł.92cm w pasie 2 x 36cm CW 7zł 10 Spodnie moro 100%nylon,z kieszeniami,w pasie gumka Dł.110cm w pasie 2 x 38cm CW 8zł Kupiła Balbina89 CW 11 Obrus na okrągły stół,w kolorze groszkowym w bardzo wyrazne białe kwiatuszki Srednica 173cm CW 9zł
-
1 Kurtka,nowa,z metka,dł.65cm szer.miedzy pachami 48cm Rozmiar 38 CW 25zł 2 Ciepła,polarowa bluza,zapinana na suwak,z kieszeniami,kolor jasny beż Dł.62cm szer.miedzy pachami 50cm Rozmiar L CW 5zł 3 Bluzka w kolorze grafitowym,z dł.rękawem Dł.53cm szer.miedzy pachami 41cm Rozmiar S CW 5zł 4 Bluzka z dł.rękawem,rozpinana,dokładniejszy opis na życzenie Rozmiar 38 CW 5zł 5 Bawełniany Tshert HOLLISTER Rozmiar M CW 4zł Elf i Mango CW Balbina89 5zł Kupiła Elf i Mango 10zł
-
Elf i Mango 5---biała bluzka----10zł 32---bluzka SiNSAY----20zł Malagos wpłacone 110zł 17---bluzka w listki---5zł 23---obrus zielony----7zł 26----bluzka w kratę----6zł 8 bransoletek po 3zł za każdą 10 cegiełek Aldrumka wpłacone 25zł 22---obrus morski----7zł 36----czarna kurtka----10zł Nesiowatawpłacone 12zł + 7zł 13---bluzka morska----7zł 34---kartki okolicznościowe Isabel wpłacone 50zł 19----czarna tunika---10zł Balbina89wpłacone 50zł 10----spodnie moro----8zł 42---sweter PUMA----15zł Jaaga 7---różowa bluza----5zł
-
apraszam na bazarek, z którego ewentualny dochód zostanie przeznaczony na potrzeby bezdomnych ze Szczebrzeszyna. Uzyskane pieniądze posłużą do spłacenia długów za dokarmianie psiaków i kotków i spłacanie długu w lecznicy Wątek: http://www.dogomania.pl/forum/thread...-DLUGI/page161 Bazarek ma formę licytacji,od CW Koszt przesyłki ponosi kupujący wg cennika Poczty Polskiej. Nie wysyłam Paczką w Ruchu Po wysłaniu paczki PP powiadamiam na pw o wysłaniu. Jeśli u kogoś listonosz /z różnych powodów/ nie zostawia awiza to osoba, do której wysyłam paczkę powinna sama odebrać ją na poczcie. To ważne, bo jeśli tak się nie stanie, poczta odsyła mi paczkę z powrotem, i za zwrot muszę zapłacić kolejne 13-15zł. Ponowne wysłanie znowu koszt 14-17złzł, więc przesyłka będzie kosztowała osobę kupującą na bazarku 40zł lub 45zł. Chcąc tego uniknąć, bardzo proszę o pilnowanie przesyłek. Zasady bazarku: Bazarek potrwa do 10.04. 2025 do godz.20 Jeśli ktoś nie znajdzie nic ciekawego na tym bazarku zapraszam po cegiełeczkę. Na godzinę przed zakończeniem bazarku mozna przebijać cenę o minimum 5zł Jedna cegiełka 5zł
-
25cm
-
Dziekuję za obenośc na bazarku,zakupy,podrzucanie
-
Dziekuję:)
-
Do góry...........
-
Ale nadal zapraszamy kotki czekają na pomoc
-
No i dzisiaj 14ty,ale ten czas szybko leci
-
Widzę,że w maju będzie 5 lat jak psiak został uratowany Miał dużo szczęścia,że znalazł taki dom,Pani pisze,ze od poczatku adopcji miał różne problemy zdrowotne gdyby nie pomoc Fabio już dawno by odszedł, Wpis z 12 marca 2025: Dzień dobry, znalazłam adres do Pani. Czy jest Pani zainteresowana dalszymi losami psa Fabio? Odkąd trafił do nas ciągle chodzimy po lekarzach. Na dzień dobry stracił śledzionę. Okazało się, że byly tam początki nowotworu. Później okazalo sie, że jest więcej tkanek zaatakowanych nowotworami. Pojawił się nawet guz na sercu. Fabio bierze całą baterię leków. Był już taki moment, w którym myślałam że go tracimy. Lekarze nie dają nam wielkich nadziei, ale Fabiś żyje, ma jeszcze apetyt, nawet chce wychodzić na spacery. Może trochę szybciej się męczy, ale ma wielką chęć życia. Trochę schudł i się zestarzał, ale chyba jest szczęśliwy. Pozdrawiam,
-
Hoooop
-
Zapraszamy
-
Do góry...............
-
Zapraszamy
-
W górę.................
-
Zapraszamy
-
Dziekuję:)
-
Przypominam ; info w 1 poście ,że Na godzinę przed zakończeniem bazarku mozna przebijać cenę o minimum 5zł
-
Hoooop...............hooooooop
-
Lajki mi się skończyły,ale zapraszam