Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26218
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Zapraszam na nowy watek,zalozylam go,poniewaz sama nie dam rady pomagac [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191040-Bezdomne-psiaki-ze-Szczebrzeszyna-prosza-o-pomoc[/URL]!!!!!!
  2. [quote name='Ingrid44']Piekne allegro. A co on nieprzyjazny do ludzi ? do innych psow moze miec fochy jak wiekszosc psow.[/QUOTE] No wlasnie......allegro super,Nero przyjacielem ludzi:lol:wszystko napisane zgodnie z prawda,tak jak napisalam wczesniej,pewnie wszystko z zazdrosci,moze po kastracji troszeczke sie uspokoi.
  3. Bardzo dziekujemy cioteczkom:loveu:
  4. Nero jest zazdrosny,to on chcialby byc glaskany,przytulany i tylko nim sie zajmowac,zeby p.Kinga sie nie rozmyslila,moze to bedzie domek dla Nero?Mialam juz kilka psiakow z ADHD,koszmarnie trudna sprawa:shake:potrzebuja duzo milosci i zainteresowania.
  5. Rok 2019 Wpłaty: styczeń buuenos---191zł sharka 30zł Madie---karma dla kotków i psiaków Baltimoore----karma dla kotków Baltimoore----transport 4 kotków do DS do W-wy----300zł Aldrumka\bębenek----barazek----110zł luty Baltimoore---transoprt Tuli i Milki z Izbicy do DT----72zł sharka----stała---30zł bakusiowa ---karma dla kotków Baltimoore---transport 15.02.2019 blablacar do Warszway----80zł Baltimoore----transport 15.02.2019 blablacar do Krakowa---80zł marzec sharka----30zł bakusiowa---karma dla kotków i psiaków Baltimoore----blabla-----94zł Kot Bosman lecznica Zalesie Rzeszów plus wizyta kontrolna w tej lecznicy wczoraj 1199zł plus 150 zł= 1349 zł Wpłaty: Nadziejka z bazarku 45 zł terra 50 zł sharka 50 zł Aldrumka 30 zł Ja Pomagam zbiórka 138,75 zł Anonimowy Bardzo Dobry Duszek - bardzo duża kwota Baltimoore- pozostała kwota ------------------------------------------------------------------------------- Trikolorowa bezdomna kotka Trisia (już w domu )- lecznica Royal Vet steryliacja plus pobyt 465 zł Wpłaty: sharka 100zł Ja Pomagam zbiórka 92,50 zł Baltimoore- pozostała kwota --------------------------------------------------------------------------------------- Baltimoore----karma dla kotków kwiecień sharka-----30zł buuenos 212zł bakusiowa ---budka dla kotki Baltimoore---transport kotków do DS---70zł bakusiowa---50zł Koszt wizyty Bosmanka w DT 75 zła plus 34,63 zł Flixotide 25 zł na ten cel poszło z bazarku terry, resztę dopłaciłam, żeby nie było długu. maj UlaFeta i Jola&tina----karma dla kotków/z bazarku/ bakusiowa----karma dla kotków Baltimoore---karma dla kotków Terra----80zł z bazarku czerwiec stała sharka----30zł Nesiowata---20zł sharka---200zł bakusiowa--100zł Poker---100zł Olena---50zł Bardzo,bardzo dziękuję:) Brakującą kwote na dług w lecznicy wpłaciła Baltimoore bakusiowa----karma dla zwierzaków buuenos---211zł lipiec sharka-----stała----30zł bakusiowa----karma dla kotków i psiaków z mojego bazarku---50zł /bazarek z czerwca/ olena---z bazarku-----330zł jola&tina---z bazarku---93zł terra---z bazarku---10zł buuenos----210zł Anna G----50zł sierpien sharka---stała---30zł bazarek z lipca---48zł Baltimoore---karma dla kotków bakusiowa---karma dla kotków i psiaków wrzesień sharka----30zł terra z bazarku----33.50zł bakusiowa---aparat fot Baltimoore....transport Kacperka i biało-rudego kotka z Izbicy do Krakowa Baltimoore.....pokrycie kosztów transportu przez blabla z Izbicy do Warszawy---50zł rozi----aparat fotograficzny bakusiowa----karma dla zwierzaków bakusiowa + Dora1020---bazarek cegiełkowy---466zł bakusiowa---150zł pazdziernik sharka-------stała /X , XI I XII/---90zł bakusiowa---karma dla kotków Poker---225zl /z bazarku/ listopad Kramik w Kociej Budce Baltimoore---250zł Olena84,bakusiowa----wyróżnianie ogłoszeń Magdarynka wpłata 30 zł stałej dla Maciusia Poker wpłata do lecznicy 450 zł z Bazarku Bakusiowa wpłata do lecznicy 220 zł z bazarku Będzie jeszcze 163 zł ze zbiórki założonej przez Dora1020 na zrzutka.pl guccio---20zł bakusiowa----zakup karmy Baltimoore---spłaciła dług w RoyalVecie za leczenie kotków Piotrka---420zł bakusiowa----zakup pudełek plastkowych na karmę grudzień rozi----z bazarku 619zł sharka----karma dla kotków Piotrka jola&tina ---z bazarku---172zł lipsik----100zł sharka---karma dla kotków Piotrka guccio----100zł Baltimoore-----336zł /bezposrednio do lecznicy w Izbicy/ bakusiowa------70zł /bezpośrednio do lecznicy w Izbicy na drugie szczepienie Maciusi i Czarusia/ bakusiowa--------puszki dla psiaków fundacja ZEA----karma dla zwierzaków Bakusiowa i Baltimoore----wyposażenie dla kotków białaczkowych do DS /kuwety,drapak,miseczki,transporter/ Baltimoore---koszt transportu 3 kotków do DS---100zł Baltimoore---koszt transportu przez balabla koteczki od Krystyny do DS---40zł Wydatki: dług za rok 2018 i ostania faktura za karme 104zł/faktura str.503/ razem na mniusie 266zł wpłata od buuenos 191zł na minusie w chwili obecnej 75zł transport kotków---300zł faktura za karme---104zl str.506 faktura za karmę---127zł str.508 transport Mili i Tuli---72zł transport kotków do DS---160zł zakup karmy 126zl faktura str.513 Kot Bosman lecznica Zalesie Rzeszów plus wizyta kontrolna w tej lecznicy wczoraj 1199zł plus 150 zł= 1349 zł Wpłaty: Nadziejka z bazarku 45 zł terra 50 zł sharka 50 zł Aldrumka 30 zł Ja Pomagam zbiórka 138,75 zł Anonimowy Bardzo Dobry Duszek - bardzo duża kwota Baltimoore- pozostała kwota ------------------------------------------------------------------------------------------ Trikolorowa bezdomna kotka Trisia (już w domu )- lecznica Royal Vet steryliacja plus pobyt 465 zł Wpłaty: sharka 100zł Ja Pomagam zbiórka 92,50 zł Baltimoore- pozostała kwota Zakup karmy---144zł /faktura str.528 transport Maciusia do Izbicy---30zł wpłata do lecznicy w Izbicy----100zł zakup karmy dla kotkow/24.04./ na kwotę 127zł.....faktura str.532 zakup karmy dla kotków----121zł /faktura str.538/ dla Roxi od buuenos----100zł /wpłata do hoteliku w Lubyczy Królewskiej/ buuenos 100zł /na karmę/ zakup karmy 122zł----faktura str.543 na konto lecznicy w Izbicy---120zł zakup karmy dla kotów-----145zł faktura str. 546 zakup karmy---- 239zł /dwie faktury/ str.548 transport siwej koteczki do Izbicy----50zł zakup karmy --- 131zł---faktura str.550 wpłata na konto wetki---100zł/na sterylizacje kotki zakup karmy-----109zł /faktura str.556 faktura za karme---121zł ....str.558 zakup żwirku,karmy.....40zł...paragony str.558 szczepienie Kizi i Mizi----80zł str.561 żwirek----20zł faktura za karmę 127zł -- str.562 transport Marcelki do DT u Isabel---40zł zakup kocyków polarowych-----96zł leczenie kocurka burasia /fot str.561/ ---50zł faktura za karmę---105zł /str.570/ faktura za karmę---131zł /str. 578zł/ faktura za karmę....str.584 -------------------------------------------------------------------------- z bazarku rozi wydatki: ----karma----169zł -----karma-----120zł ----dwie budki malowane------120zł ----trzy budki białe----130zł ----materiały do kocich budek----29zł dopłata do karmy 52zł ------------------------------------------------------------- zakup karmy----faktura str.590------------144zł- 52zł od rozi/zostaje 92zł kwota 145zł /z bazarku jola&tina i od lipsik została wpłacona na konto wetki z Izbicy/10.12.2019/ transport kotków z Izbicy do Zwierzyńca,dt u guccio----100zł faktura za karmę 99zł /str.599/
  6. Rok 2018 styczeń wpłaty: buenos---137zl sharka-----30zł buenos---100zl buenos----125zl terra---- 75zl z bazarku ------------------ luty 2018 ------------------ sharka----30zl Mama Oleny---50zł/dług w lecznicy/ karma od Baltimoore od znajomej Madie p.Ewy 50zl bakusiowa 150zl Baltimoore---100zl /na transport kotkow do lecznicy/ bazarek Dora1020---130zł ------------------------ marzec 2018 ----------------------------------------------- sharka 30zl buenos---50zl /karma/ Madie ----70zl Baltimoore---350zl /zaplacenie za operacje Leonka/ buuenos--50zl /transport czarnego kotka do lecznicy/ Baltimoore--karma dla kotkow --128zl /faktura str.428/ Fundacja Viva 1250zl /wpłata do lecznicy,za leczenie kotów/ yosariana--karma dla kotków bakusiowa----karma dla kotków terra----76zl z bazarku bakusiowa---200zl Baltimoore----200zl terra----83zl z bazarku Baltimoore--karma dka kociaków --------------------------------------------------------------------------- kwiecień 2018 ----------------------------------------------------------- sharka 30zl Mama Oleny 40zl yossariana--zakup karmy dla kotkow/z bazarku/ Baltimoore---100zl buuenos-----15zl buuenos---25zl Baltimoore---300zl/pokrycie kosztow diagnostyki i leczenia kotki Perełki/ bakusiowa---100zl buuenos---50zl /transport kotek do lecznicy/ bazarek buuenos i Oleny-----358.80zl ------------------------------------------------------------------------ Maj 2018 ------------------------------------------------------------------------- Baltimoore---244zł /spłata dlugu w lecznicy/ buuenos-----20zł sharka 30zł Baltimoore----220zl Baltimoore---karma dla kotkow bakusiowa-----100zl /na karme dla kociej rodzinki dt u Madie/ bakusiowa----150zl /na karme/ czerwiec 2018 --------------------------------------------------------- sharka---30z l terra bazarek----52zł bakusiowa ---100zł bakusiowa-----zakup karmy dla kotków yossariana---zakup karmy dla kotów/z bazarku/ Baltimoore---zakup karmy dla kotkow Lipiec 2018 ------------------------------------------------------------- sharka----30zł Baltimoore---200zl /wpłacone do DT dwóch małych kotków we Wrocławiu/ Baltimoore---karma dla małych kotkow w DT we Wrocławiu ------------------------------------------- sierpień 2018 ------------------------------------------- sharka 30zl Nesiowata---20zl Bakusiowa----zakup karmy dla kotkow Baltimoore---zakup karmy dla kotków Baltimoore---pokrycie kosztow transportu kotkow do DS----60zł mdk8-----145zł z bazarku terra-----86zł z bazarku Madie---karma dla kotków Bakusiowa---100zł /wpłata do lecznicy w Izbicy/ malagos-----100zł wrzesień 2018 sharka---30zl Poker z bazarku--305zl Baltimoore---100zl Baltimoore---200zl /wpłata do lecznicy w Izbicy..dług/ Baltimoore---130zl Selenga---60zł /z bazarku/ bakusiowa----zakup karmy dla kotków buenos----200zł Pazdziernik 2018 sharka----30zł Baltimoore---karma 26.10.2018 Bębenek----karma 29.10.2018 buuenos----219zł listopad 2018 sharka----30zł Baltimoore---karma dla kotków....07.11.2018 Bakusiowa---karma dla kotków---18.11.2018 sharka-----wyróżnienie na olx ogłoszeń Lucyna----bazarek----45zł Baltimoore----150zł buuenos---212zł grudzień 2018 sharka----30zł Baltimoore---150zł sharka-- 79zł buuenos 307zł dwie budki dla kotków zakupione przez bakusiową bakusiowa---karma dla zwierzaków Baltimoore----zakup karmy dla malych kotków w DT Wydatki: zakupienie karmy 137zl faktura str.406 zawiezienie kotka do lecznicy w Izbicy----50zl zawiezienie kotka do lecznicy w Zamościu---30zl karma 124.60zl faktura str.411 dlug w lecznicy 100zl/wpłata od buenos/ zawiezienienie kotkow czarnych do lecznicy----30zl zawiezienie Maciusia do lecznicy w Izbicy---50zl wplata od bakusiowej 150zl --dlug w lecznicy zawiezienie Leonka /paliwo/ do lecznicy-----50zl karma ---103zl /faktura str.427/ wpłata 100zl do leczncy /od buenos i od p.Ewy/ operacja leonka 350zl /zpłaciła Baltimoore/ zawiezienie czarnego kotka do Izbicy--50zl zakupienie karmy---/faktura str.428/ transport czarnej koteczki/5.04.2018/ do lecznicy---30zl od Mamy Oleny 40zl /poszło do Madi,na leczenie Rambusia/ karma dla kotkow---faktura str.437 zakupienie karmy...faktura str.439 diagnostyka i leczenie kotki Perełki---300zl transport kotek do lecznicy w Izbicy---50zł transport kociej rodzinki do lecznicy w Izbicy---50zl /07.05.2018/ transport 2 kotek na sterylke do lecznicy w Zamościu-----20zł /07.05.2018/ transport kociej rodzinki do Warszwy---220zl /16.05.2018/ zakupienie przez Madie karmy dla kotkow----100zl zakup karmy 119.40zł ---faktura na str.445 wplata na konto lecznicy---50zl wpłata na konto Madie dla kotków,którymi sie opiekuje---100zł wpłata na paliwo dla fotografa.który pojechał i zrobił zdjecia kotkom przebywającym w lecznicy w Izbicy 27.06.2018-----40zł zakup karmy.. 123zł.....faktura str.457 transport małych kotkow /dwa białe i cztery burasie/ do Izbicy----50zł sesja zdjeciowa/koszt paliwa/ 20zl /lipiec 2018/ transport kotkow do DS---60zl zakup karmy dla kotkow----faktura 114zl....str.463 100zl wplata do lecznicy w Izbicy/17.08.2018/ wplata do lecznicy w Izbicy 02.09.2018---200zl/dlug za leczenie kotkow/ odpchlanie,odrobaczanie kotka Migotki ---100zl zakup karmy dla kotkow 124zl---faktura str.471 zakup karmy 124zl...faktura str.473 transport dwóch kociakow do DS w Krakowie---130zł transport Czarnej Perełki do Funcacji w Stalowej Woli-----90zł zakup karmy 103 zł----faktura str. 476 zakup karmy 140zł ----faktura str.478 transport 24.10.2018--kotka do lecznicy w Izbicy---50zł karma 26.10.2018---130zł--------faktura str.483 zakup karmy 04.11.2018 ---- 120zł----faktura str.486 odrobaczanie kotków i transport do weta----50zł....paragon str.487 zakup karmy 107zł-----faktura str.487 zakup karmy dla kotków---122zł /27.11.2018/ faktura str.488 materialy na budki dla kotków---36zł /paragony str.488 wpłata do lecznicy w Izbicy---100zł /28.11.2018/ wpłata do lecznicy Royal /05.12.2018/--- 79zł transport 3 kotków do Krakowa----150zł zakup karmy dla kotków 140zł----faktura str.489 materialy na budki dla kotków i odrobaczanie Jagódki---51zł...paragony str.489 transport Jagódki do weta ---20zł wpłata do lecznicy RoyalVet-----158zł/za leczenie koteczki Jagódki/ Transport 3 kotków do Krakowa---koszty transportu pokryła Baltimoore zakup karmy dla kotków 130zł ----faktura str.490 AKUALIZACJA ROZLICZENIA DO ZAMOŚCIA *Kolęda i 3 kociaki 8 zł (było 1533zł) *Jaśminek 31 zł (było 1281zł) *Nadziejka[*] 302zł (było 477zł) *Ramzes i Kicia 503zł To daje razem 844 zł/do zapłaty/ po wpłacie bakusiowej 200zl do zaplaty:644zl AKUALIZACJA ROZLICZENIA DO ZAMOŚCIA *Kolęda i 3 kociaki 0 zł (było 1533zł) *Jaśminek 0 zł (było 1281zł) *Nadziejka[*] 141zł (było 477zł) *Ramzes i Kicia 503zł To daje razem 644 zł Po wplacie Baltimoore---200zl do zaplaty w lecznicy: 444zl po wpłacie z bazarku buuenos i Oleny 200zl i Baltimoore 244zl / dług w lecznicy Royal w Zamościu na dzień 02.05.2018 spłacony
  7. Kontynuacjia 1 postu 316.Kocurek Borys vel Kacperek...na tymczasie u Kasi....30.04.2020 pojechał do lecznicy w Izbicy.......29.05.2020.... w DT u Guccio...fot.str.629 317.Szylkretka....na tymczasie u Kasi...w DS 318. Koteczka czarna z działki....na tymczasie u Kasi...w DS 319.Koteczka Inka...fot.624..... na tymczasie u Kasi..w DS 320.Malutka 3 tygodniowa tri---zdjęcia str.627 w DT U Kasi...w DS 321.Psiak z łańcucha Nero...fot.631 322.Psiak z łańcucha Koker...fot.632...ma wątek w hoteliku U MUrki 323.Rudy kocurek Figielek....w lecznicy w Izbicy/22.06.2020/ 324.Rudy Bursztyn...fot.str.632.....12.07.2020 w DS 325.Burasie Frania...w DT u Kasi 326.Bura mała koteczka.....w dt....fot.str.633...W lecznicy w Izbicy 327.Mały kocurek buro biały...w dt...fot.str.633...w lecznicy w Izbicy 328.Czarny mały kocurek...w dt...fot. ..str.633...w lecznicy w Izbicy 329.Buro biała koteczxka....w dt.....fot.str.633...w lecznicy w Izbicy 330.Koteczka Eminka...fotki str.639...,w DS 331.Niebieski mały kocurek....17.07.2020....w DS 332.niebiesko-biały Dropsik.....fot. str.638....w DS 333.Szylkrecia Słomka......fot.str.638......w DS 334.Szylkrecia Kleo(patra) fot. str.640...w DT u Kasi 335.Mała burasia Frytka.....w DT u Kasi.....17.07.2020 w DS 336.Kocia rodzinka...fotki str.640.....w DT u Kasi
  8. [Rozliczenie za kwiecien zrobione przez sue Rozliczenie kwietniowe (najważniejsze wydatki i wpływy z końcówki kwietnia, w maju się postaram od początku po bożemu): Wpływy 300 zł - Baltimoore na sterylkę i leczenie Kacperka 200 zł - przekazała Dora z bazarku transportowego 50 zł - przekazała Dora z bazarku Poker (na powikłania) 298 zł - bazarek maseczkowy 100 zł - przekazała bakusiowa na transport Kacperka === 948 zł Wydatki 180 zł - pierwsza wizyta z Kacperkiem, morfologia, biochemia, testy, uszy, zęby, antybiotyk 20 zł - awaryjnie karma 200 zł sterylka Wiki 100 zł powikłania po sterylce Wiki 100 zł - dług za sterylkę dwóch wolnożyjących kotek 200 zł sterylka Mamby 80 zł testy Mamby i Wiki 50 zł wizyta z Kacperkiem - m.in. antybiotyk, morfologia 100 zł transport Amorka do Warszawy 100 zł transport Kacperka === 1130 zł Bilans na 30.04.2020: - 182 zł nie uwzględniłam odrobaczenia Jowitki bo nie pamiętam ile kosztowała tabletka, i pewnie jeszcze jakichś tego typu drobiazgów, z czym mniejsza
  9. styczeń 2020 NikaEla---40zł z bazarku Nadziejka---90zł z bazarku sharka-----240zł z bazarku z bazarku Dora1020 z 16.01.2020---80zł Magdarynka---30zł/wpłata do lecznicy w Izbicy dla Iryska/ luty 2020 bakusiowa---zakup 2 kontenerków---140zł bakusiowa---karma dla kotów Baltimoore-----koszty transportu przez blalabacar 4 kotków do DS--------150zł bakusiowa ---wyróżnienie ogłoszeń----120zł Magdarynka ---30z /wpłata do lecznicy w Izbicy dla Iryska/ marzec 2020 Baltimoore----koszty transportu Lulu i Rysia Fundacja Viva---1200zł bakusiowa---zakup karmy dla kotków i dokarmianych psiaków Baltimoore----koszty transportu Dorci i czarnego kocurka z Izbicy do DS w Krakowie sharka---65zł z bazarku Isabel---koszty sterylizacji Migotki 180zł jola&tina---bazarek---200zł Magdarynka----30zł /wpłata do lecznicy w Izbicy dla Iryska/ kwiecień Baltimoore------200zł na sterylke kotki od Piotrka Baltimoore----200zł---na spłate długu w lecznicy w Izbicy Magdarynka---30zł /wpłata do lecznicy w Izbicy dla Iryska/ maj Isabel----30zł lispik----50zł bakusiowa ---karma dla psiaków bakusiowa aparat foto Baltimoore---250zł do lecznicy w Izbicy na poczet długu za kotke Lusię Yossariana----karma dla kotków /z bazarku/ Pani Ania ze Szczekocin---100zł Magdarynka---30zł /wpłata do lecznicy w Izbicy dla Boryska/ czerwiec bakusiowa ---karma dla kotków sharka---100zł Baltimoore---koszty leczenia odebranych interwencyjnie kotków+ karma----600zł Olena84---z bazarku---77zł Isabel---30zł Poker---z bazarków----268zł Magdarynka 30zł/wpłata do lecznicy w Izbicy dla Boryska/ lipiec Baltimoore---200zł /na operację Esmeraldy/ Olena84----80zł /40zł dla Fabio , 40zł na spłatę długu za karmę/ Ingrid44---zakup kenela dla kotków jola&tina---120zł z bazarku z bazarku Kamili----200zł bakusiowa---karma dla psiaków Magdarynka---30zł wpłata do lecznicy w Izbicy dla Boryska wpłaty na transport jaskółek: -----Anula---20zł ----Nesiowata---15zł agat21----20zł bakusiowa---30zł sierpień2020 malagos-----180zł na sterylizację kotki Eminki Pani Ania ze Szczekocin---50zł Guccio---4zł Poker---20zł na transport jaskółek do Ośrodka pod Lublinem mdk8---15zł na transport jaskółek bakusiowa---10zł na transport jaskółek wrzesień 2020 Poker---182zł z bazarku/80zł na odpchlanie i odrobaczanie 4 kotków ,100zł dla Felka/ Dora1020---88zł z bazarku Baltimoore---250zł do lecznicy w Izbicy bakusiowa------109zł wyróżnienia ogłoszeń na OLX bakusiowa---karma dla kotków Murka---karma dla zwierzaków buuenos---217zł Livka--z bazarku---100zł pazdziernik 2020 bakusiowa---wyróznienie ogłoszeń ---203zł jola&tina---z bazarku----50zł Wydatki Zakup karmy----160zl /faktura str.603 zakup karmy---123zł---faktura str.604 faktura za karmę--117zł ---str.606 leczenie kocurka Imbirka---395zł / 205zł ze zbiórki na zrzutce.pl/ paragon str.606 zakup karmy---122zł----faktura str.610 Fundacja Viva przekazała 1200zł do lecznicy w Izbicy na dług za pobyt kotków Isabel zapłaciła za sterylizację Migotki 180zł faktura za karmę----128zł....str.612 faktura za karme ---166zł...str.616 faktura za karmę....str.625....139zł fakt.za karmę str.627---109zł fakt.za karmę...str.630---109zł fakt. za karmę ...str.631-----109zł faktura za karmę----str.636----129zł faktra za karmę-----str.638----109zł faktura za karmę----str.643----164zł faktura za karmę---str.645---164zł transport jaskółek do Ośrodka RDZZ pod Lublinem---130zł sterylizacja kotki Eminki---180zł faktura za karmę....str.649....154zł faktura za karnę str.652-----139zł faktura za karmę---str.656----139zł paragon za odpchlanie i odrobaczanie---str.656---80zł faktura z karme ...str.658zł----159zł
  10. Watek ten powstal aby pomoc psiakom i kotkom wyrzuconym na ulice,potrzebujacym pomocy w Szczebrzeszynie/woj.lubelskie/ Potrzebuja wszystkiego:szczepien,odpchlania,odrobaczenia,leczenia w razie potrzeby. Moge liczyc tylko na pomoc ludzi dobrej woli i serca,bo na pomoc Gminy nie mam co liczyc. Bardzo dziekuję wszystkim za pomoc:) To dzieki Wam udało sie pomoc takiej ilości zwierzakom:) 2020 U Murki przebywa psiak Fabio Fabio w DS:) 2021 U Murki przebywają trzy kotki do adopcji. Koszt pobytu jednego kotka300zł + koszty sterylizacji i leczenia w razie potrzeby. Równiez psiak Farcik,który będzie do adopcji
  11. Chyba nic nowego......domku nie widac na horyzoncie.....
  12. [quote name='Ingrid44']Dobrze ze pieski maja szybkie tempo przystosowywania sie do nowych sytuacji i zapominania przeszlosci. Chyba dla ich dobra.[/QUOTE] Przystosowuja sie do nowych sytuacji,jednak nie zawsze zapominaja o przeszlosci:-(
  13. Dostalam maila od p.Kingi,ktora zastanawia sie nad adopcja Nero,nie znam wiecej szczegolow,nie napisala,odpowiedz ma dac w ciagu tygodnia,przeczytala o Nero na allegro,trzymamy kciuki.
  14. Moze dlatego,ze musial pozowac;) super piesio....dopiero teraz zauwazylam,ze ma klapniete uszko
  15. Dziekuje cioteczki,ze pamietacie o Dorku:lol:i odwiedzacie go,ma przeciez tylko nas.
  16. [quote name='ollalaa']Ja też Dorcia odwiedzam, ale nie zawsze piszę. Pamiętam też o pieniążkach, przed chwilką przelałam deklarację już na wrzesień.[/QUOTE] Bardzo dziekuje:lol: i dziekuje Redipt za wplate:lol:
  17. [quote name='Lucyna']Ja wiem, ale czy sam w domu może zostawać, to ważne, czy da radę? Jeśli nie, to dom gdzie zawsze ktoś jest?[/QUOTE] Wlasnie,dom,gdzie zawsze ktos jest to dom dla Nero,jezeli bedzie biegal sobie wolno,nie bedzie szukal drogi ucieczki,a tak zamkniety w kojcu,to tylko bedzie myslal jak uciec.A teraz mozna zalozyc mu szelki,te ktore pozyczyla mi ala123 nie nadaja sie,to takie szelki tylko do spacerow,ale takie szelki wkladane na lapy i zpinane na brzuszku,moze takie szelki mu zalozyc? Co o tym myslicie?
  18. [quote name='yumanji']Zapomnialas?super.A ja zapomnialam powiedziec,ze wyjezdzam na pol roku i odsylam go kurierem.Podaj adres.:cool1:[/QUOTE] Nozapomnialam napisac Tobie,bo o tym wszystkim pisalam na watku
  19. [quote name='Havanka']Ja też zawsze zaglądam z nadzieją, że może tym razem....[/QUOTE] Ta nadzieje mam na kazdym watku,ale niestety.....zadnych adopcji:shake:
×
×
  • Create New...