-
Posts
26218 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
[quote name='ladySwallow']Dziewczyny, czy w Szczebrzeszynie są jakieś szczeniaki? I czy macie ich zdjęcia? Nie pytam w sensie, że mam chętny dom, tylko - że być może mam DT.[/QUOTE] Sa 2 szczeniaki,suczki,w rodzinie patologicznej,ktore trzeba zabrac.Zdjec nie mam,ale jutro zrobie,moge Ci wyslac mailem,bo na dogo nie umiem wstawiac.I sa jeszcze 3 szczeniaki,tez suczki,tez moge jutro zrobic zdjecia,sunia urodzila na skladzie wegla,trzy szczeniaki ktos zabral,zostaly trzy,facet,ktory sprzedaje ten wegiel dokarmia je,ale prosil o pomoc,bo nikt suczek nie chce.
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']ojeja, no to trzymam kciuki mooooocno. Białe sunie mają dwóch obserwatorów. no ale ciągle jeszcze pozostaje kwestia tych biednych suczynek i Zahirka ślicznego. Zahirowi jutro powinnam odnowić allegro, albo mu wystawię jeszcze dizsiaj samemu - czy będzie na to kaska z bazarku czy nie bardzo? Jak nie to mu wystawię znowu razem z mIODOWYm ale to jest mniejsza skuteczność, lepiej samemu gdyby miał. Czy wiadomo już czy jakieś stowarzyszenie pomoże?[/QUOTE] Dawaj ogloszenia jak mozeesz,bedzie kaska z bazarku,powiesz ile,to Ci zwroce,bardzo prosze tez o ogloszenia dla Pupila.Co do Stowarzyszenia,to Krystyna jest juz po wstepnej rozmowie z takowym,Stowarzyszenie czeka tylko na zatwierdzenia sadu,poniweaz dopiero powstaje i szefowa powiedziala,ze nie ma sprawy,pomoze nam,tylko to niestety kwestia 2-3 tygodni,sunie z cmentarza nie moga czekac,zaraz zacznie sie sezon zaduszkowy,kupe ludzi bedzie porzadkowalo groby,beda tam tlumy i przed trzeba sunie zabrac.Juz rozmawialam z ala123 i gdyby Czako i Forest znalezli dobre domki,to na to miejsce poszlyby sunie,tylko jak zwykle kwestia finansowa,bo sunie musza byc w kojcu,tak bez,to napewno by uciekly,ten kojec trzeba tanim kosztem zrobic,potrzebna jakas siatka z demontazu,slupki,blacha,cement i robocizna.
-
Malibo,czy daloby sie zrobic zdjecie Dorka w nowym domku?
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
No i mnie ulzylo:lol: Nero to faktycznie przylepa,tylko z czlowiekiem i czlowiek tylko dla niego.......szkoda tych drzewek.... -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Dziekuje Lucynka za wszystko,caly dzien mysle o Nero..... -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Napisalam w 1 poscie,ze Nero nie przejawia agresji w stosunku do innych psow,poniewaz byl kilka dni na ulicy,chodzil za dziecmi,wloczyl sie z innymi psiakami,nie przejawial wtedy agresji,nie rozumiem,naprawde....... -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Atomowka']Oj biedny tan "nasz" Nero. Szkoda mi chłopaka bo to na pewno fanatyczny pies a takim zachowaniem zamyka sobie drogę do kochającego domku[/QUOTE] Czytam i czytam,ale tak jakby o innym psie,nie o Nero,nie moge w to uwierzyc:shake: to jest fantastyczny pies,gdyby nie to,ze czasmi z nudow wychodzil na ruchliwa ulice i to bylo dla niego niebezpieczne,wiekszych klopotow z nim nie mialam,dlatego tak trudno mi to wszystko zrozumiec. -
[quote name='Rodzice Maciusia :)']acha, Miodek i Zahir mają na razie wspólne allegro, jeszcze 2 dni. Ja zapłącę za kolejne. Sonia - więc na Twój koszt jakie allegro mam zrobić? Białym suniom tylko czy jeszcze jakieś? Co do suń z cmentarza to ja też nie wiem czy jest sens. Bo nawet jeśli ktoś je zechce przygarnąć to czy będzie ktokolwiek w stanie je złapać? Ale oczywiście mogę allegro wystawić jeśli tak zdecydujecie. Będę wieczorem to mogę to allegro odnowić.[/QUOTE] Odnow,jezeli mozesz,moze w pazdzierniku ukaze sie ogloszenie sun w Przyjaciel Pies,teraz ukaze sie ogloszenie Pupila,wiec jakas mala iskierka nadzei tli.Dzwonila Ilona w spr.wizyty przedadopcyjnej,jak bedzie miala info o przyszlym domku napisze.
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Rozumiem,ze sobie z nim nie radzisz,dobrze jeszcze w tym wszystkim,ze jeden nie zagryzl drugiego,bo dopiero bylby problem.Zauwazylam,ze im dluzej tam byl,tym bardziej narastala w nim agresja,tutaj taki nie byl,obok u sasiada byla suczka,nie przeskakiwal do niej,czasami podszedl do siatki i machal ogonem,natomiast nie tolerowal innych psiakow,ale takiej agresji w nim nie bylo,moze to spowodowane iloscia psow,im wiecej,tym bardziej zazdrosny o osobe,ktora sie nim opiekuje.Tak mysle. -
[quote name='sonia71']olga7 -poczekaj na Dorę -ona tu rządzi :) Rodzice- to już przelewam na wznowienie allegro wyrożnionego po 12,30 zł. dla białych suń Elzy i Lalki i chłopaków Zahira i Miodzia bo mają najszybsze szanse :) a z bólem serca brzydko odpuszczam Zojce i Jance- ich allegro jest jako dzikusków bez szans ,ale po resocjalizacji mają u mnie zaklepane allegro wyróżnione :0[/QUOTE] Sonia,dziekuje za allegro,ale nie odpuszczaj Jance i Zojce,zanim dojdzie do adopcji,beda juz zresocjalizowane, i prosze nie zapominajcie o Pupilu,on juz dlugo czeka na swojego czlowieka.
-
[quote name='olga7']Dajcie proszę namiary na ten Cichy Kąt- a jak trzeba to mogę zadzwonić i porozmawiać ,jesli Dora chce. Albo potem poszukam sama -tylko czy mam tam pytac ?[/QUOTE] Pytaj,pytaj,niestety na wszystko nie mam czasu i dlatego dziekuje Wam za pomoc,mam do adopcji 5 szczeniakow,wszystkie suczki,3 sredniej wielkosci i 2 male,od malej suczki,te dwie sa w rodzinie patologicznej,grube,ze malo nie pekna,takie maja robale,ale ja niestety nie daje juz rady,ale moze znajde chwile czasu,zeby je zawiezc do weta,ale co potem.Z ta rodzina mam ciagle klopoty,nikt sobie z nimi nie poradzi,byla tam Straz,byla policja,niestety nie poradzili sobie,oni c iagla sprowadzaja do domu zwierzeta,oni sa ograniczeni umyslowo i nie dociera do nich to co mowie.Takze na dogo wpadam czasami raz dziennie i dlatego prosze Was o pomoc,prosze zrobcie allegro wszystkim,beda pieniazki z bazarku,to wszystko zwroce.Dziekuje bardzo.
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']może dlatego, że wszystko to są fundacje, a nie stowarzyszenia i facet chce was zrobić w balona? Niech pokaże podstawę prawną, że ma być stowarzyszenie. Czy skontaktowała się z Tobą Ilon_n w sprawie Czako? Potrzebowała więcej info[/QUOTE] Nie skontaktowala sie.[COLOR=teal][B]Rodzice[/B][/COLOR][COLOR=black]dziekuje za allegro sun,ten cmentarz robi wrazenie,moze w koncu cos ruszy.[/COLOR]
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Eh...trudny psiak,nie lubi innych psiakow i chyba go juz tego nikt nie oduczy:shake: nikt nie dzwoni :shake: troche sie martwie.Ale gdyby go ktos adoptowal,zeby byl sam,to mysle,ze to zloto-czarny Nerus,wyslala kiedys maila pani,ale juz wiecej nie napisala.Prosze wrzuccie troche pozytywnej energii:p -
Staruszek N.N. Niech świat wie, że żył tu i Miś
DORA1020 replied to agata-air's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tez Misiaczklu mysle o tobie...... -
Czako chyba nie przejawia agresji wobec innych psiakow,nie lubi Pupila,z Forestem biega sobie bez problemu,sa tam jeszcze dwie sunie,z suczkami jest ok.Nie wiem jak zachowalby sie w stosunku do innych psiakow,Foresta lubi,Pupila nie,wiec trudno powiedziec.[COLOR=black][B]Forest[/B][/COLOR][COLOR=black]nie wiem ile ma lat,wyglada na mlodego psiaka,moze miec ok.2 lat.[/COLOR][COLOR=black][B]Rodzice[/B] mam prosbe,dodaj do allegro sun te zdjecia,krore Ci wyslalm i jeszcze kilka wysle,i moze cos jeszcze napisac o tym cmentarzu,ze tam mieszkaja,ze jest im zimno,dodac zdjecia sun,w tle widac cmentarz,ludzie wspolczuja takim biedakom,i P.Dorocie szkoda bylo Czakusia,ze taki biedny,a i dzwonil pan,rowniez w spr.Czakusia i mowil,ze taki biedny psinka na tym zdjeciu,ze tak mu szkoda,ale niestety mieszka w bloku,wiec wiadomo ,husky nie moze mieszkac w bloku.Moze ktos zlitowalby sie nad suczkami,czarna jak pisalam juz da sie poglaskac,nieufna jest tylko czarno-biala.[/COLOR]
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']Allegro Foresta się skończyło, a zaraz się kończy Czakusiowi. To allegro było chyba szczęśliwe jakieś, bo domek znalazła Karmelka, a pani Dorota, która pyta o Czako jest jakąś fajną kobietą, i mam nadzieję, że Czakuś znajdzie u niej domek. Pani jest z kujawsko pomorskiego, dlatego trzeba pilnie szukać kogoś do wizyty. Pani się na nią jak najbardziej zgadza, czekam na adres. W domu jest jeszcze Kaszmirek, nie ma jeszcze roku, również huskacz. No i teraz piszcie dziewczyny jak Czako do innych samczyków?? No bo wiecie, taki kawał drogi to trzeba to sprawdzić, żeby potem nie wracał na sygnale. SZUKAMY KOGOŚ DO WIZYTY!!![/QUOTE] Ja tez mysle,ze dobrze byloby gdyby Czakusia adoptowala p.Dorota,tylko dlaczego ona wysyla maile,zamiast zadzwonic,byloby chyba prosciej,prawda? dzisiaj tez dzwonil do mnie pan z Chelma w spr.bialych sun,ale tez facet mi sie widzi,ma jeszcze zadzwonic.
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']dostałam kolejne zapytanie, tym razem o Foresta. Nie bardzo mi się facet podoba, ale kto wie? Ile psiak ma lat, pyta. Pani od Czakunia odpiszę. Ile miałby kosztować tymczas dla suń?[/QUOTE] Jezeli facet Ci sie nie podoba ,nie ma o czym gadac.Tymczas kosztuje 150zl + karma,na dwie 300zl.W porownaniu z hotelikami to jeszcze moze byc.Tylko co z tego jak nie ma kasy.Krystyna rozmawiala z z-ca burmistrza,powiedzial,ze gmina dalaby kase na tymczas,tylko ta kasa nie moze isc do osoby prywatnej,musi przejsc przez Stowarzyszenie, i teraz szukamy Stowarzyszenia,ktore zgodziloby sie,zeby przez nich przechodzily pieniadze dla nas ,na tymczasy.Nie wiem vczy on mowi prawde/czy to tylko mydlenie oczu przed wyborami/ czy robi nas w balona,ale nie sprawdzimy,bo musimy prosic o pomoc jakies Stowarzyszenie,jakie?
-
To jest zycie:lol: Dorek szczeka:roll: no to faktycznie to juz jego domek,tak dlugo czekal,wiec szczescie podwojne.Widac,ze rodzinka go pokochala,a on tez wyczul ta milosc,bo czuje sie jak u siebie w domu.
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']Kurczę, to będzie ciężko z suniami :( Jeśli nie są oswojone, to nikt ich nie zaadoptuje. One muszą mieć tymczas gdzie będą z człowiekiem, i dopiero stamtąd będą mogły gdzies isć do DS. No i co tu począć...?[/QUOTE] Suniom potrzebny tymczas,mamy tymczas,niestety platny,nie biore go pod uwage,bo nie mamy kasy:shake:Jedna z sun juz dzisiaj poglaskalam,wiec pomalutku zdobywam ich zaufanie,czarno-biala jeszcze nie daje sie poglaskac,ale to tez niedlugo.Dzisiaj nie zrobilam im fotek,bo lalo caly dzien.
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']Uwaga uwaga, dostałam maila od miłej pani zainteresowanej Czakuśkiem :) DORA - sprawdź proszę pocztę, bo zamierzam przekierować do Ciebie ten mail. Czy odpiszesz na niego czy też mam ja to zrobić?[/QUOTE] Czytalam,faktycznie z tego co pisze,Czakus mialby u niej dobrze.Dzisiaj dzwonil tez w spr.psiaczka pan z Przeworska,byl zainteresowany,ale chcial Czakusia do bloku,hasky nie wytrzyma w bloku.Prosze,odpisz tej pani i zapytaj o szczegoly,jestesmy zainteresowane potencjalnym domkiem,prawda?:lol:
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
To pierwsze zdjecie...:lol: cudo,Nero szczesliwy..... -
[quote name='sonia71']Dora a jeżeli byłyby finanse na zakup budy takiej żeby dziewczyny się zmiesćiły to byłoby miejsce u kogoś na podworku żeby ją postawić i jeżeli zapewniłybyśmy jedzenie tak że ta osoba nic by nie dokladała do tego że one są u niej to dałoby radę coś takeigo zrobić ? a i może dopisz w tytule wątku -"Bezdomne ..............-Zojka i Janka śpią na deszczu" to może taki wpis kogoś ściągnie[/QUOTE] Sonia ,nie ma takiej mozliwosci,gdyby byla juz dawno umiescilabym tam sunie.Nie raz szukalam kogos ,kto przyjalby na tymczas chociaz jednego psiaka,zona weta ma warunki na przyjecie jednej suni,ale nie,bo powodow dlaczego nie jest u niej mase,po prostu nie chce juz pomoc i do tej pomocy jej przeciez nie zmusze.Potrzebuje pilnie bezplatnego tymczasu,zapisalam Janke i Zojke na watek BDT,ale.......