-
Posts
26227 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Zojka wczoraj niestety oszczenila sie:-( Nie zdazylam ze ster.:-(Zajela cala bude,nikogo tam nie dopusci,warczy,Janki rowniez,a wczoraj lalo,a Janka jest przeziebiona,nie miala gdzie spac:-(Blagalam o tymczas na cito.....udalo sie:lol:Prosilysmy na watku Doreczka o kase,kilka cioteczek wyrazilo zgode,zaraz porosze inne.Sprzedalam jeden obraz za 200zl.pieniadze dalam mezowi p.Ani,ktory ma zrobic dwie ocieplane budy,jeszcze w tym tygodniu.Koszt jednej duzej budy 150zl./sam material na budy/.Dwie 300zl. bede mu jeszcze winna 100zl.Psiaki na tymczasie bardzo potrzebuja porzadnych bud.
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Kochane i dobre psisko:lol:do adopcji pojdzie prawdziwy dzentelmen:evil_lol: -
[quote name='Rodzice Maciusia :)']a wątek dla tego psiaczka możesz podać? To też wejdę i będę podrzucać. tAK JAK PISAłam - to ty decydujesz. W takim razie facetowi odpiszę że wizyty nie będzie I ŻE nie jest to zależne ode mnie. Bo mimo że też mam złe przeczucie co do niego, to nie jestem osobą odrzucającą coś z góry zanim się nie dowiem wszystkiego - wiem ile w życiu można przez takie zasadnicze podejście stracić. Ale - decyzja nie moja:) Allegro suniek się skończyło. Czy mam je odswieżyć w dokładnie tej samej formule, czy też może są jakieś nowe fotki, może coś mam dodać do treści?[/QUOTE] Nie tylko ja tutaj decyduje,rowniez ala123,no i Wy wszystkie,ktore wchodzicie na ten watek i pomagacie.Ja mam zdanie takie,jakie mam.Ale,jezeli uwazasz,ze trzeba zrobic wizyte przedadopcyjna,to zrobmy ja.Allegro odnow,wysle Ci kilka fotek,ktore zrobilam ostatnio.
-
Mimo wszystko ten pan jest dla mnie podejrzany,nie wiem dlaczego,przeczucie?:shake: Bylam u wetki,widzialam psiaczka,tego,ktorego potracil samochod i ona go leczy,malenki,bardzo przestraszony,boi sie wlasnego cienia,ucieka w kat.Nie wiem czy to spowodowane jest leczeniem/klucie,kroplowki/czy ten piesek cos w zyciu przeszedl.Do schroniska taka malizna i taki przestraszeniec nie moze trafic,potrzebuje dt. Napisalam na watku Doreczka prosbe o kase,poparla mnie Ingrid44,dziekuje:lol:,trzeba pomoc pieskowi.
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']jaka jest sytuacja Zahira? Czy on zgadza się z innymi psami? Pytam, bo obiecałam go wziąć, co prawda w międzyczasie doszły mi kolejne tymczasy, 2 samce, ale jeden być może w weekend wyjedzie do DS. W związku z tym czy jego sytuacja jest bardzo zła? Czy jest narażony na pobicie czy coś w tym stylu? Bo jeśli nie to nie chciałabym go brać, bo nie wiem czy się zgodzą z moim drugim tymczasem. Mogę za to zająć się jego intensywniejszym ogłaszaniem oraz wezmę na siebie koszt jego regularnego allegro za 12 zł. Ale znowu prosiłabym o jego lepsze fotki. Wiem, że wam ciężko, ale to piękny piesek i myślę, że przy fotach na trawce znalazłby DS przed zimą..[/QUOTE] Co do suni jestem przeciw,chyba,ze pan ma rodzine,ten list tez jest podejrzany.Wizyte przedadopcyjna mozna zrobiec,moge sie mylic,ale nie sadze. Zdjecia Zahira moga byc,ale przeciez ostatnio zrobilam mu sporo.Zahir nie jest narazony na pobicie,opieka nad nim podzielila sie ze mna sasiadka,wiec Zahir pilnie potrzebuje ogloszen.
-
Co do Czaqko,to napisz tak jak pisalas wczesniej,zaproponuj jej to wszystko,ja nie mysle,ze Kaszmir by;lby agresorem,tylko Czako,tak bardzo spragniony milosci czlowieka moze byc baaardzo zazdrosny.No,ale ......jezeli pokryje koszty przyjazdu Czako zpowrotem,i musi ich na poczatku bardzo pilnowac i nie dopuscic do tego,zeby Czako poszedl sobie razem z Kaszmirem na wies,bo moze nie wrocic.No i w razie czego szukac transportu.
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']wystawiłam aukcję cmentarnym suniom białe sunie znowu mają dużą oglądalność - dzwoni ktoś w ogóle w ich sprawie? A skąd pani Foreścika się o nim dowiedziała? Czy macie na opłacenie transportu jego? Jaka zapadła decyzja w sprawie Czako? Pliiiis, dajcie znać pani Dorocie, żeby się kobitka nie obraziła, bo może jest nawet jeśli nie teraz to przyszłym potencjalnym domkiem[/QUOTE] Dziekuje bardzo Rodzice M za allegro:lol: Pani o Foresciku dowiedziala sie z lokalnych ogloszen w prasie,ktore dajemy non stop.Dzisiaj dzwonilam tam,skubaniec zwial jej,nie dzwonila do nas,bo miala nadzieje,ze wroci.Nie pomylila sie.Oblecial cala wies i po godzinie wrocil,bardzo glodny i spragniony.Najadl sie,napil,a teraz mowi p.Ania spi sobie.Gesi pogonil,ale na szczescie,nie probowal zjesc;). Na oplacenie transportu nie mamy,mam nadzieje,ze bedzie cos z bazarku. Co do Czako,to nie wiem,ale chyba nie.Czy ja mam podjac decyzje?Nie mam do p.Doroty adresu mailowego.
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
To spryciula,ale on bardzo pragnie byc z czlowiekiem. -
I ja rowniez bardzo prosze o kase dla psiakow.Sa dwie sunie,ktore mieszkaja na cmentarzu,od dwoch miesiecy karmie je,poniewaz nie mialam miejsca,gdzie moglabym je umiescic.Jedna z suczek jest w ciazy,zblizaja sie zaduszki,bedzie tlok,samochody,sunie trzeba zabrac.Mam dla nich tymczas,niestety platny,od 1 pazdziernika.Jest tez maly piesek,w tej chwili jest u wetki,zostal potracony przez samochod i ona go leczy,na koszt gminy,chociaz ma obawy czy jej za to zwroca.Ale nie moze go zatrzymac,chce go oddac do schronu,odlaczony od kroplowek prosto do schronu,tak nie mozna.Znalazlby sie dla niego platny tymczas,dlatego bardzo prosze o pomoc.
-
Forest w ds. Przed wyjazdem zostal zaszczepiony,koszt szczepienia 20zl./za nie zaplacila ala123,bardzo dziekuje:loveu:/ Od razu poczul sie jak u siebie,poznal teren,obsikiwal wszystkie drzewka i kwiatki,na gesi i kury popatrzyl ze zdziwieniem,na widok pani Ani machal ogonkiem,mam nadzieje,ze wszystko bedzie ok.:lol:
-
Nie wiem co z adopcja Czako?Pani Dorota jest w porzadku,i napewno Czako mialby tam dobrze,ale dgyby byl sam.Troche sie boje,ze Kaszmir i Czako nie spodobaja sie sobie:shake:Co do szczepienia Czako,to owszem mozna go zaszczepic,tylko nie ma kasy,bo szczepic trzeba wszystkie,a wetka policzy sobie za dojazd,wiec za jednym wyjazdem moglaby zaszczepic wszystkie.Jutro Forest jedzie do ds. potrzeba ok.100zl.na transport,bo to niestety daleko.Kupilam jedzenie dla psiakow na tymczasie,oprocz Kruszynki,bo jego sponsoruje Ingrid44,a to koszt 65zl. Sunie z cmentarza moga miec platny tymczas od 1 pazdziernika,ale niestety platny,i znowu - kasa:shake: W tym tygodniu trzeba zabrac od wetki psiaka malutkiego,ktory zostal potracony przez samochod,wetka leczy go na koszt gminy,chociac nie wie czy jej za to zaplaca,a pozniej chce oddac go do schronu,odlaczyc od kroplowek i do schronu,przeciez on tam zginie marnie,to maly psiaczek.Moze wzialby go ktos na bezplatny tymczas?
-
[quote name='as_ko']Właśnie przeczytałam że pieniążki są potrzebne na już na jedzenie, a ja przecież cały czas zbieram m.in. na Szczebrzeszyn na moim bazarku ogłoszeniowym: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192257-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY-35-og%C5%82osze%C5%84-za-10z%C5%82-do-20.09-ZAPRASZAM[/URL]! Dora prześlij mi na PW dane do przelewu, to wyślę 100zł, bo na razie tyle mogę z tego bazarku, bo mam opóźnienie w ogłoszeniach między innymi przez ostatnie wizyty w Szczebrzeszynie :( Na razie to nie dużo, ale może będzie więcej jeszcze.[/QUOTE] Bardzo dziekuje za te pieniazki:lol:juz wyslalam dane do przelewu,mysle,ze czesc tych pieniazkow pojdzie na ogloszenia.
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']a jest już w ogóle zainteresowanie obrazami? Licytują ludziska?[/QUOTE] Mozesz wejsc na allegro i zobaczyc,to nie jest licytacja,tylko kup teraz,czy cos takiego.Napisal ,ze obrazy ze Sz-yna,wiec latwo znajdziesz.Wchodzilam,ogladalam,ale zainteresowania duzego niestety nie ma:shake:
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']Lady - prześlij mi na pw swój adres mailowy, gdzieś miałam, ale to było dawno. Prześlę co mam, nic specjalnego, ale może przynajmniej na to allegro starczy. DORA- obrazy na allegro idą, prawie każdy ma nabywców, ale lepiej nie pisać, że to CHARYTATYWNA bo ludzie myślą wtedy że ktoś sobie namalował co nie bądź tylko żeby zdobyć kaskę - słyszałam taką opinię.[/QUOTE] Nic nie napisal,ze to cel charytatywny,to mnie pocieszylas,mam nadzieje,ze zostana sprzedane.