-
Posts
26227 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
[quote name='sonia71']nigdzie nie znalazłam ogłoszeń Neli ,jakby ktoś coś fajnego napisał i te nowe fotki ,opłacę kilka wyróżnień ---niech mała szybko zmyka do domku i nie blokuje DT.[/QUOTE] Dzieki sonia:) i dzieki handzia,ze pojechalyscie do Susca:) szkoda tylko,ze policja nigdy jeszcze nie ukarala wstretnych ludzi za lamanie prawa.
-
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
DORA1020 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
[quote name='masza44']Pewnie , że doczekają, zobacz Dora ilu już pomogłaś, ile znalazło wspaniałe domy, gdzie są zadbane i kochane....pewnie nawet nie zliczysz już:) jedna taka leży teraz przy mnie na kanapie, wypina śmiało ciało, żeby ją po brzuchu głaskać i chrapie jak stary żołnierz:) ( Malwina oczywiście) Żabka ładnie chodzi na smyczy, ma smyczkę flexi, więc ma trochę swobody. Jeszcze jej nie spuszczają luzem. Spuścimy ja u mnie na ogrodzie jak przyjedzie z wizytą i pokażę Asi jak ćwiczyć przywołanie, bo fajnie by było, żeby sobie raz dziennie polatała luzem na spacerze, oni tam mają zaraz za blokiem otwarte łąki i pola ( bo to koniec Nowej Huty, aż się wierzyć nie chce) Jednak na razie mogę mieć na sobie bakcyle nosówki ze schronu więc wizyta przesunięta w czasie. W czwartek sterylizujemy Malwinkę- trzymaj Dora kciuki, żeby poszło dobrze.[/QUOTE] Bedzie dobrze,musi byc.Ciekawa jestem jak sie spotkaja Zabka i Malwinka,rzadko zdarzaja sie takie sytuacje,przewaznie taka rozlaka na zawsze.Zabka napewno sobie pobiega po tych lakach i polach,oczywiscie za jakis czas,jak sie nauczy wracac na zawolanie,to bardzo madra sunia:) -
[quote name='sonia71']przymierzam się do bazarku( tylko doba za krótka ) z którego połowa będzie dla szczebrzeszyniaków-Nelka jeszcze w Dt,pewnie już wygląda inaczej ,co jej potrzeba?[/QUOTE] Nela potrzebuje przede wszystkim ogloszen,sa nowe zdjecia cudownosci,pewnie Becia wstawi niedlugo,bo jej wyslalam. Dzisiaj Becia zabrala z Dt Puszka,pojechal do DS do Puszka-Okruszka,lepiej nie mogl trafic:) Niestety na tymczasie nowy psiak,ON-ka,bardzo prosze o ogloszenia dla niej,bardzo boi sie biedaczka,boi sie podniesionej reki,chyba ktos ja bil:( Poprosze Becie o wstawienie zdjec.
-
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
DORA1020 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
To mi sie najbardziej podoba:) [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/3496/abka4.jpg[/IMG] Ciesze sie,ze Zabcia spi na poduchach:) ze w koncu doczekala sie swojego szczescia. A jak na spacerkach?Chcialaby poszalec czy grzecznie spaceruje? Zawsze jak widze takie zdjecia to pojawia sie nadzieja,ze inne tez doczekaja... -
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/17/zdjcie1100z.jpg/"][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4006/zdjcie1100z.jpg[/IMG][/URL] Szwagier zostal juz teraz naprawde sam,czlowiek,ktory chce go oddac jest w szpitalu psinka taaaaka glodna,bez jedzenia,bez picia:( dzisiaj zanioslam mu jedzenie i wode,ale codziennie nie moge tam chodzic. To naprawde biedna psinka,i taki zabiedzony:( glodny...e...bardzooooooglodny
-
[quote name='Ty$ka'][B]dora[/B], mam domek dla [U]Hasi[/U]. Potrzebuję tylko informacje jak reaguje na dzieci, koty i psy. Mogłabyś dopytać? :) No i [U]Kropka[/U]. Być może trafi do DT, gdzie będzie mieć pełną socjalizację, szkolenie, wychowanie i indywidualny kontakt z opiekunem :). Także trzymajcie kciuki. A mogę się tak zapytać... ile Kropka waży?[/QUOTE] Kropka ma juz domek:) A co do Hasi,to sunia bardzo lagodna,do wzystkich,nawet do kotow,siedziala sobie z kotkami,i w porzadku,do dzieci i innych psiakow rowniez ok.
-
[quote name='Ingrid44']O Matko , lancuchy takie krotkie a psiaczki widac ze lagodne. Ten maly bialo-czarny jest przesliczny . Straszni ludzie traktuja tak psy :( Czy jest tam jakies Stowarzyszenie zeby zrobic interwencje ?[/QUOTE] Niestety borykamy sie z problemami finansowymi:( zeby tam dojechac to wiadomo trzeba cos wlac do baku moglaby tam pojechac Krystyna,gdyby ja ktos zawiozl,ona nie dojedzie nawet autobusem,wlasnie odcieli jej telefon...bo nie ma za co zaplacic rachunku,ludzie dzwonia do niej przez caly dzien,wiele osob krzywdzi zwierzeta,pozniej trzeba dzwonic na policje,do wojta i innych.....a rachunek za tel. trzeba zaplacic...a jak ktos nie pracuje? Od kogos uslyszala,ze jak nie moze pomagac to niech nie pomaga......
-
PUSZEK zapomniany psi dred już w swoim domku :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Doda,skoncz juz z tym..ona to..ona tamto... dziewczyna adoptuje psa,koszty transoprtu sama oplaca,a to naprawde niemala kwota,zalogowala sie tutaj,zeby pomagac po wielu latach pomagania zwierzakom,wiem ,ze czyny swiadcza o tym kto kim jest,a nie to co sie wypisuje..... -
Te psiaki,ktore powstawiala Becia sa u wetki Ani,ktora ma wielkie serce. I prosze o ogloszenia dla nich. Zadnemu psu nie odmowila pomocy,jakos godzi prace zarobkowa z pomoca biedakom,ale jest jej bardzo ciezko. Ty$ka namiary w ogloszeniach podawaj prosze na Anie. Zaraz wstawie jej numer tel. Nie wiem jak ma na imie sunia ,ktora ma szczeniaki w stodole,jak kupie kropelki,zaniose i zapytam p.Urszuli jakie imie jej dala.
-
[quote name='Ty$ka']A to co za bida? Robić szczylom wspólny opis?[/QUOTE] Mysle,ze trzeba je oglaszac odzielnie,ja zrobilam kilka ogloszen Fuksowi,na Tablicy,Gamtree,Lento,Oglaszamy Com. To jest sunia bezdomna.Oszczeniala sie pod podloga stodoly,nie mozna zobaczyc ile ona ma tych szczeniakow. Sunia jest bardzo lagodna i kochana,wszystko rozumie co sie do niej mowi,cudnosci.Jest mala. Karmi ja pani Urszula,dzisiaj zanioslam jej sucha karme i puszki.Ale sunie trzeba odpchlic i odkleszczyc. Miala mnostwo kleszczy,p.Urszula powyciagala jej,ale juz ma nowe,bo ta stodola nad rzeka,gdzie duzo krzakow. No i pchyly laza po niej,widzialam nawet na cycorkach. P.Urszula zglaszala do UMiG,ze jest tam bezdomna sunia,ale oni nie reaguja,odpowiedz-nie ma na to kasy. Ale ta sunia nie moze trafic do schronu,trzeba szukac jej domu,to taka lagodna sunia,taka przylepka,slepo ufajaca czlowiekowi.
-
[quote name='Ty$ka']Poproszę o więcej info o szczeniakach: skąd są, czy są bezpieczne, co z matką... założę im wtedy wątek i zrobię opis. ;)[/QUOTE] To sa szczeniaczki do adopcji,sa bezpieczne,u wetki Ani. Ania zoperowala za darmo Elze i zaopiekowala sie nia po operacji,poprosila o p[omoc w ogloszeniach szczeniakow. Sama ma z 50 psiakow do adopcji,wszystkie podrzucone,znalezione w pobliskim lesie,uratowane od smierci. W ubieglym roku zabrala ode mnie Tine,sunie z patologii i malego chorego pieska,ktoremu znalazla dom. Bardzo prosze o pomoc w ogloszeniach szczeniorkow:modla:
-
PUSZEK zapomniany psi dred już w swoim domku :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy kotki pojada,bo to bardziej skomplikowane,moge je zlapac tylko od 15 -16tej,jak zlapie/chociaz jeszcze nie wiem jak/ to musze zawiezc do Krystyny,a dopiero pozniej trzeba od niej zabrac.I tak samo z drugim.Tylko juz na drugi dzien.Raczej nie da rady,a szkoda,bo kotki sa chore,a maja w Rudzie DT. -
[quote name='Ingrid44']Andegawenka z Lublina zamiescila taki apel na innym watku : Apel do naszego regionu!!!!! "to znowu ja. Mam serdeczną prośbę do Ciebie o zamieszczenie mojej informacji na wątkach lubelskich-nie wiem kto jest z Kraśnika. Kto mieszka w Kraśniku, albo jeździ w okolice Kraśnika (lubelskie)? Mój szef jechał z Krasnegostawu do Kraśnika drogą842. 10km przed Krasnikiem, między[B] Zakrzówkiem a Pułankowicam[/B]i zatrzymał się, ponieważ zobaczył koczującego psa (mix setera). Rzucił mu kiełbasę i w tym momencie pojawiła śliczna suka, bardzo podobna do tego psa, z 4 szczeniętami. Cała dzika rodzina podobno urokliwa. Szef rzucił im surową polędwicę w kawałkach i próbował złapać szczeniaki. Suka warczała na niego, a dzikusy uciekały w zboże. Jeśli ktoś przejeżdża tamtędy, proszę, zwrócić uwagę na to miejsce i chociaż karmę niech wysypie. Jest to szczere pole, jadąc od Kraśnika po lewej stronie. Pies siedział przy samej drodze, przy uschniętej jabłoni. Dziękuję Pzdr kaśka"[/QUOTE] Ja niestety mam daleko do Krasnika,ale moze ktos z okolic pomoze tej rodzince. Widzialam na mapie,ze Janow Lubelski blizej,a z Janowa jest BiankaO.
-
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Wole ogladac te poprzednie zdjecia:fadein: