Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Bardzo dziekuje:) jest rowniez stala od rudakacha,dzieki wielki:) no,niestety nie odezwala sie,ale Misio potrzebuje ogloszen,moze ktos go wypatrzy.
  2. [IMG]http://i50.tinypic.com/rjjshx.jpg[/IMG] Ta sunie wyrzucil ktos na niezamieszkala posesje,tam jest dom wystawiony na sprzedaz i ogrodzona posesja. Sunia to jeszcze szczeniaczek,tak chyba 4-5 miesiecy.Zawiozlam karme dla malej i poprosilam sasiadow,zeby mieli ja na oku. Sasiedzi to bardzo dobrzy ludzie.
  3. [quote name='Becia Lublin']a teraz na poprawę humoru Czikunia pozdrawia po sterylce [IMG]http://i49.tinypic.com/o0v1jo.jpg[/IMG] A co myślałaś, że nie włożę główki ? :lol:[/QUOTE] Slicznosci:) A czy ona musi i w tym kubraczku i w kolnierzu? Nie wystarczy tylko kubraczek? Kolnierz...okropienstwo.I taka niewygoda.
  4. [quote name='Ty$ka']Dora, czy te szczyle urosną na małe psy? Czy przed adopcją zostaną zaszczepione i odrobaczone? Jakiej są płci? Bo miałabym dla jednego pieska domek... ;)[/QUOTE] Dziekuje Becia za wstawienie zdjec:) Pieski beda srednie,raczej z tych mniejszych,sunia byla mala,tak ok.8kg/na moje oko/ Nie wiem czy zostana odrobaczone,zaszczepione i odpchlone,jesli znajdzie sie sponsor,ktory pokryje koszty to tak,mam jeszcze przeciez do adopcji 5 szczeniaczkow i ich mamusie. Szczeniaczki maja ok.6 tygodni,sa dwie suczki i dwa pieski,jednego chyba zabierze rodzina tej kobiety,ktora w tej chwili opiekuje sie sierotkami.Trzy beda siersciuszkami,a jeden jest krotkowlosy.
  5. Na tymczasie jest nowa sunia Ruda,za tymczas zaplacila p.Maja,ktora poprosila o pomoc dla chorej suni. Teraz Rudej potrzebne ogloszenia.Czekam tez na wydarzenie dla niej,ktore miala zrobic znajoma p.Majki,ale niestety sunia nadal nie ma ani wydarzenia ani ogloszen.
  6. Bardzo dziekuje Elypsie:) Dostalam zapytanie o Misia,czy jest jeszcze do adopcji,wprawdzie dziewczyna nie odpisala,ale moze sie zastanawia. Ktos jednak zwrocil uwage na biedaka,moze ktos sie zlituje nad bidulkiem i da mu dobry dom.
  7. [quote name='Ty$ka']W takim razie trzymam kciuki za Dorkę :) OK, czyli mam się skontaktować z p. Anią?[/QUOTE] Jesli mozesz......... bo Hasia i Hasio sa u niej
  8. Zadzwonilam do p.Magdy Buszko z prosba o pomoc......znowu......ale ja juz sama nie wiem co robic. Lucynko,prosze skontaktuj sie z p.Magda /prosila o to/ ma zrobic akcje ziarenek dla Nero,napewno cos sie uzbiera,przeciez to juz sierpien,a jeszcze trzeba za lipiec zaplacic 230zl.
  9. [quote name='handzia']Ojej, trzymam mocno z całych sił. Ostatnio, jak byłyśmy w Szczebrzeszynie odwiedziłyśmy Boryska, to przekochany piesek. Blok, jak już wcześniej pisałam to nic złego dla psiaka, tym bardziej, że jest dużo miejsc do spacerów...W bloku pies ma ciepło i ludzi ciągle koło siebie :)[/QUOTE] Tez tak mysle,i mam nadzieje,ze dojdzie do adopcji
  10. Trzymajcie kciuki...moze tym razem??????????????????? Zadzwonila Pani z Warszawy,jest zaiteresowana Borysem,miala podobnego psiaka o imieniu Baj,ale psiak byl bardzo chory i nic nie dalo sie zrobic.Pani niestety mieszka w bloku,ale blok jest na obrzezach i ma bliksko do lak i lasu,wiec nie bylo by tak zle.Pani mowila,ze rano dlugi godzinny spacer,a pozniej wieczorem krotszy. Pani ma zadzwonic za tydzien.Mysle,ze to bylby dobry dom dla Borysa.Zadnych innych psiakow i kotkow,cos dla niego...
  11. Widze,ze Nero gania z innym psiakami,wiec nie jest tak zle. A moze znalezc dojscie do TV,moze zrobili by jakis program o psiaku,ktory tak dlugo czeka na dom,a moze w radiu,ja juz posiwialam..........
  12. [quote name='sonia71']rozliczylam bazarki -Dora potwierdż proszę wpłaty wyslane 13.07.12 130zł. 1. tutaj 70 zł. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228996-rozliczamy-KOBIECY-ZAWRÓT-GŁOWY-szczebrzeszyńskA-NelkA-12-07[/URL] 2. tutaj 12zł. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228990-rozliczamy-BABSKI-ZAWRÓT-GŁOWY-szczebrzeszyńskA-NelkA-12-07[/URL] 3.reszta to moja prywatna wplata :28zł.różnica z bazarków do tych 110zł.+20zł.do transportu[/QUOTE] Wszystko dotarlo,dziekuje bardzo:) Juz potwierdzilam na bazarkach.
  13. [quote name='Ty$ka']Dora, powtarzam pytanie: jak duża jest ta kulawizna u Hasi? I czy dasz radę załatwić nowe fotki Hasi i Hasia? No i wilczastej Dorki?[/QUOTE] Dora wstepnie ma juz dom,jeszcze tylko dogrywam szczegoly. Co do Hasi i Hasia,to ja o nich nic nie wiem,poza tym co zostalo napisane na watku.To sa psy bezdomne,ktore sa pod opieka wetki Ani,ktora mieszka 60km od Szczebrzeszyna.Ale zapytam ja o to.
  14. [IMG]http://i50.tinypic.com/348n8fq.jpg[/IMG] Sunia,ktorej chcialam pomoc,ale sie nie udalo,za pozno:(:(:( za duzo mam psiakow,ktorym trzeba pomoc,za duzo.............. Nie wszystkie maja tyle szczescia co Nela,Pusia.... Ta sunia nie zyje:( zostala otruta,bardzo cierpiala,wyla z bolu,slychac ja bylo na calym osiedlu. To byla sunia,ktora bardzo sie bala,zawsze ogonek miala miedzy lapkami,podkulony,jedzenie mozna jej bylo zostawiac w pewnej odleglosci,tak samo zdjecie,nie z bliska,strach....bol.....w koncu smierc...... Zostala otruta sunia i sredni,bezdomny rudy psiak. Niestety sunia zostawila 4 szczeniaczki,sunia oszczenila sie pod podloga domu,wiadomo kto otrul,dowodow nie ma,po sprawie...... Policja byla,zawiadomila Krystyna,ale tak jak napisalam ...po sprawie..... Bieda sunie oprawcy wyciagali z pod tych desek.....odkad pojawila sie na ulicy Szczebrzeszyna bala sie ludzi,ktos ja bardzo skrzywdzil,nie zaufala nikomu....nie zdarzylam jej pomoc...:( to boli:(
  15. Misio bardzo dziekuje za pamiec:) tylko dzieki Wam moze byc bezpieczny:) Misio niedowidzi i nie slyszy,zanim sie go poglaska,trzeba wczesniej leciutko go dotknac,zeby wiedzial co go czeka,inaczej sie boi,boi sie gwaltownych ruchow,nawet poglaskanie musi byc delikatne. Przyszly pieniazki od mari--250zl.Bardzo dziekuje:) i od Rolanda_De,rowniez wielkie dzieki:) Misio jest teraz w towarzystwie rowniez staruszki-Psoci,musi byc w towarzystwie damy,inaczej wyje:)
  16. Dostalam 200zl dla Boryska.Bardzo dziekuje:)
  17. Ale co robic? Gdzie szukac tego domu? Juz tyle ogloszen bylo,dlaczego nikt nie dzwoni.... gdzie go oglaszac? Kogo prosic o pomoc????
  18. [quote name='sonia71']DORA przelalam dzisiaj na Twoje konto wpłatę Wioletty W. z FB na transport Nelki-33,34zł. RAZEM 393+33,34=426,34ZŁ. tym samym chyba zamykamy sprawę transoportu Nelki -co nie ? Neluśka -powodzenia suniu ![/QUOTE] Bardzo dziekuje wszystkim za pomoc:) Soni,Maszy,ali123,Magdzie,Beatce dziekuje bardzo za pomoc Nelce i kociakom:) i wszystkim,ktorzy trzymali kciuki za powodzenie "akcji":):) Dzwonila p.Teresa i Nelcia juz troche sie zaklimatyzowala,spi gdzie chce:) i robi co chce:) wybrala sobie miejsce w domu na kocyku,i tam jej spi sie najlepiej jedzonko dostaje tez z reki:) bedzie dobrze P.Teresa uparla sie zabrac Nelke nad morze,przelozyla wyjazd na wtorek,zeby Nelka bardziej sie zaklimatyzowala. Obiecala zdjecia,Nelka jak zobaczy,ze nikt nie chce jej skrzywdzic,to pokocha cala rodzinke swoim malutkim psim seruszkiem.
  19. Gdyby ktos pytal o sunie ON-ke to mam do adopcji.
  20. Bardzo dziekuje za bazarek dla Borysa:):)
  21. [quote name='masza44']Mam nadzieję, że dadzą suni czas, na oswojenie się z sytuacja i dużo cierpliwości. Będzie na 100% dobrze tylko muszą być cierpliwi przez kilka dni i nic na siłę, trzeba jej dać czas, żeby sama do nich podeszła, poszukała kontaktu a tak na pewno będzie jak się ciut uspokoi. Jełśi by były problemy można poprosić karmelcię- myślę, że nie odmówi podjechania i da Pani Teresie kilka wskazówek co i jak robić.[/QUOTE] Masza a gdzie karmelcia? Bo niestety sa problemy.P.Teresa od rana wydzwania,ze Nelka ja ugryzla:( od razu Magda mowila,ze po Nelke k/Czestochowy/tam p.Teresa byla u swojej mamy i tam ja zostawila/ przyjechala cala rodzinka,wszyscy glosno sie zachowywali,Nelka byla bardzo przerazona.Wczoraj wieczorem wrocili do Opola. Poprosilam,zeby zostawili ja w spokoju i dali czas na aklimatyzacje,bo nie kazda psinka od razu macha ogonkiem,maja duza posesje,ogrodzona,niech sunia sobie pobiega w spokoju,pozna nowe miesjce,nie musz jej brac na rece,to na to czasu potrzeba. P.Teresa tak zrobila i Nelka biega sobie,juz sie tak nie boi. A tu niestety nastepne problemy. Dziewczyna z Krakowa,ktora jest na wczasach z rodzina w tych okolicach,zauwazyla biedna,przerazona i chyba chora sunie w Klemensowie na przystanku autobusowym.I zadzwonila do mnie z prosba o pomoc.Ja na tymczas nie moge juz brac psikow,i tak nie wiem kiedy splace te dlugi,ktore sa.Sunia jest bardzo przerazona,boi sie mezczyzn,podchodzi tylko do kobiet i dzieci uwielbia. Jest bardzo glodna. I nastepna jest w Szczebrzeszynie,mala sunia ,jeszcze bardziej przerazona niz ta ruda,ludzie,ktorzy sie zlitowali i daja jej jesc moga do niej podejsc na kilka krokow,zostawic jedzenie i odchodzic.Nikt nie moze do niej podejsc,ani kobieta,ani mezczyzna,sunia od razu ucieka z podkulonym ogonem.I w dodatku ma szczeniaki,pod podloga jakiegos domu.Ma ja zabrac schronisko i wtedy nie wiem czy juz uda sie pomoc tej suni,w tej chwili sie bardzo boi,a co mowic pozniej. Przeciez ...eh......nie moge juz pisac........... Te problemy mnie przerastaj.A jest jescze ta sunia,ktorej zdjecia sa na watku z 6 szczeniakami,wszystko do adopcji,a ja nie mam czasu nawet porobic im nowcych zdjec,a jutro p.urszula,ktora opiekije sie rodzinka przychodzi po jedzenie dla tej rodzinki.......:(:(:(
  22. [quote name='Roland_De']Pozdrawiam MISIA i opiekunów !!![/QUOTE] Rowniez pozdrawiam i dziekuje za pamiec o Misiu:)
  23. Czy ktos moze na wydarzeniu Nelki podac numer mojego konta? [URL="http://www.facebook.com/events/415835368429361/"][COLOR=#4444ff]http://www.facebook.com/events/415835368429361/[/COLOR][/URL] ktos na wydarzeniu prosil o numer konta. Dzwonila p.Tersa jakas niezadwolona,bo Nela bardzo sie boi,jest wystraszaona i trzesie sie ze strachu,a P.Teresa jakos nie moze zrozumiec ,ze trzeba dac malutkiej kika dni na zaklimatyzowanie.
×
×
  • Create New...