Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Rex faktycznie bardzo zaniedbany,brudny i śmierdzący,sierść skołtuniona,kolczatka wbiła sie w szyję psiaka Rex jest bardzo miły i posłuszny...ale.....jak dorwał sie wolności ,to chodził na wybiegu,wąchał,z zaciekawieniem wszysko obserwował, i nie bardzo zwracał uwagę na Rafała ale to tylko chwilowe......ponieważ pózniej przybiegł na zawołanie Rex będzie wykąpany,w lecznicy, i tam zostanie na noc,wiadomo,zimno jest i boimy sie ,żeby sie nie przeziębił kołtuny będą wyciete, pozniej odrobaczanie,tydzień po odrobaczeniu szczepienie to mądry psiaczek,z chęcią wsiadł do auta,chyba przeczuwał,że czeka go lepsze życie dzięki Wam:) bardzo wszystkim dziekuję:)
  2. Tyśka...no co Ty.... ciesze się,że mnie wyręczyłas i wstawiłas info i fotki dziekuję:)
  3. Niestety nie...... Rex ju z w hoteliku więcej info pewnie jutro...... z hoteliku bedą fotki...
  4. Mam na działce bardzo chorą kotkę:( martwie się o nia,dokarmiam ja od ok. 8 lat niestety do łapaka nie wejdzie:( chociaż 'w przelocie" mogę ją pogłaskać jest bardzo mądrą koteczka choruje juz kilka lat znowu podaje unidox ale to juz raczej nie pomoże gdyby weszła do łapaka to może mogłaby trafic do RoyalVetu na leczenie ale próbowałam ja złapac wczesniej.....nie da rady...... wszystko dobrze,jesli wolnozyjące koty są zdrowe,jeśli zachorują to dramat dla kota i dla karmicielki:(
  5. Dziekuje bakusiowej za karmę:) zamówiona przezemnie jeszcze nie dotarła dziekuje guccio :) podarowała kotkom 20zł:)
  6. Na równi..... ale niektóre kotki wola karmę jeszcze inne dostają jedno i drugie to nie jest tak,że jedza tylko puszki,saszetki rudy na działce to uwielbia kurczaka,więc codziennie gotuje dla kotków jedno udko,gotuje dla mojego psiaka i przy okazji dla kotków.ale równiez gotuje kasze lub ryż ,poniewaz dokarmiam wygłodniałe psiaki także codziennie gotuję czasami jeszcze dostaję drób od sąsiadów,jak gotują zupy to mięso pózniej lezy pod moimi dzwiami ryz ,kasze,makaron tez dostaje od ludzi dobrej woli a jak brakuje musze dokupić
  7. Pojawiła sie nadzieja.....cały czas o tym myślę.....może w końcu Macius będzie w domu,nie w klatce
  8. Bakusiowa zakupila dla kotków VetoMune 60 kapsułek---koszt 48zł ale potrzeby mamy większe bardzo dziękuję:)
  9. Bardzo dziękuję za bazarek:) Będziemy w tym tygodniu zamawiac budki:) I karmę.....karmę właściwie juz zamówiłam, w środę,spodziewałam sie dostawy w piatek,niestety maja dużo zamówień i karmy nie dostałam i mam problem...... musze gotowac jedzenie dla kotków,w sklepach wszystko bardzo drogie....jedna saszetka 2.20zł, kotki sie tym nie najedzą,więc gotuje i czekam na poniedziałek
  10. Bardzo dziękuję Baltimoore za spłacenie długu w lecznicy:) Kotki zostaly uratowane w ostaniej chwili,gdyby nie pojechały i nie dostały surowicy,pewnie juz by ich nie było. PP to paskudztwo
  11. Data konkretnie nie jest znana.Jak dzwoniłam to miało byc do 2 tygodni. Więc jeszcze nie minęło. Poczekam do końca tygodnia i się przypomne. To jest niedaleko od Szczebrzeszyna,ok.60km Hotelik ten zna Tyska i ala123.
  12. Wrócił przed chwila na działke Irys jest nosicielem hiv:( wrócił kichający,potrzebuje cos na odpornośc dostał antybiotyk,przynajmniej je karme,bo przed wyjazdem nie mógł musiał wrócić,bo 10 letni kocurek całe zycie na wolności nie odnajdzie sie w klatce,nawet najcieplejszej będzie miał budkę z polarkami nie mam innego pomysłu dla niego:( ale przeraża mnie ta zima:(
  13. Rodzina ma sie budować na tej działce...mam nadzieję,że sunia będzie tam sobie biegała często wyjeżdzają na tą działkę
  14. Niestety jest jeszcze do spłacenia dług w RoyalVecie za leczenie maluszków Piotrka Wynosi: 425zł Dużo:( ale trzeba było ratować 4 maleństwa odeszły:( ale 8 udało się uratowac / cztery sa w Izbicy/
×
×
  • Create New...