Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Dzwoniłam do Rafała Rex miał strupka,którego rozdrapał,ale z tym noskiem jest wszystko ok natomiast na grzbiecie ma sporo guzków:( pewnie to nic groznego,ale wet musi sprawdzic Rex bedzie szczepiony,również na wirusówki,to starszy psiak,więc lepiej żeby był zaszczpiony również będzie miał zrobiona morfologie,razem z biochemią koszt 150zł
  2. Bardzo dziękujemy:) Juz podaje
  3. Brak słów:( Skąd wziąć tyle kasy? Cieszymy się,ze kotki znajdują domy,że jadą,że udało się pomóc gdyby nie te cyferki:(
  4. Dla przypomnienia to Maciuś,który siedział w klatce 10 miesięcy tak bardzo sie cieszę ,ze ją jutro opuści jest śliczny,mądry i kochany
  5. Jak tu pomagać? Smutne to wszystko:( Osoby ratujące zwierzaki powinny byc milionerami,a nie są:(
  6. Wczoraj dostałam od Fundacji ZEA z Zamościa karmę dla psiaków i troche dla kotków. Karma była zbierana w szkole w Szczebrzeszynie. Bardzo dziękuje:)
  7. Tez myślę,ze daleko nie odszedł,tylko,ze nie szukał go....może jutro? Sue ma z nim kontak,może porozmawia i poprosi,zeby szukał
  8. Niestety czarny kocurek,który trafił do Piotrka po kastracji uciekł:( bardzo sie martwie,miziasty kotek,bidulek,nie wiem jak mógł mu uciec:(
  9. Dzisiaj lub jutro Maciuś i Czaruś jadą do guccio pan chce adoptowac trzy kotki od Piotrka/są w lecznicy/,pan brzmi dobrze,zobaczymy..... wizyte przedadopcyjna zrobi yossariana, w sobote o 12tej ,bardzo jej dziękuję:) może będzie dom tymczasowy dla kotka w Krakowie,zgłosiła sie dziewczyna wydaje mi się,ze może to byc dobry dom,wizytę zrobi Isabel po świętach Czarnulek z dt u Kasi pojedzie w niedziełe do bakusiowej,razem z kotkiem od Piotrka bardzo dziękuję Baltimoore za zorganizowanie transportu:) rudy Rudolfik z lecznicy jedzie do domu na Szczepana,ludzie sami go zabierają/do Zamościa przyjeżdzają na świeta/ może zgodza sie zabrać trójkę,jeśli wizyta pa wypadnie dobrze dziękuje bakusiowej za kamę dla psiaków:),które dokarmiam przy bloku i troche dalej dokarmiamy razem z sue
  10. Sliczny jestem,prawda? Rex szczęśliwy i wolny w hoteliku u Rafała:) Filmiku nie mogę wstawić.......
  11. Tyśka bardzo Ci dziękuję za filmik i zdjęcia:) zapytam co z karmą,ale chyba niedawno kupował dla Rexa worek karmy widzę jaki psiak szczęśliwy:) bardzo mnie to cieszy
  12. Niestety nie znam odpowiedzi idąc w każdą niedzielę do Mamy na cmentarz widziałam Rexa na łańcuchu,nie był to dla mnie przyjemny widok w upały 40 stopniowe buda na samym słońcu,a psiak ma futro,miałam ochotę powiedzieć mu,żeby ubrał sie w futro i usiadł na takim słońcu,ale nie zrobiłam tego,bo wiedziałam,że prędzej czy pózniej zabiorę Rexa,nie chciałam wchodzic w konflikt,Rex dosyc długo czekał na miejsce u Murki,w koncu sie udało Rexa widziałam z daleka ,więc nie mogłam widzieć tej plamki ale chyba musi to zobaczyc wet....zadzwonię do Rafała
  13. Dziękuje również Baltimoore i bakusiowej za wyposażenie dla kocurków:) Brakuje jeszcze 156zł.Czy ktos mógłby wspomóc kotki?
  14. Bardzo prosimy o pomoc Dwa białaczkowe kotki /szczególnie Maciuś,który prawie rok siedział w klatce/ będą miały kochający dom,wolność,bardzo sie cieszę i dziękuję guccio:)
  15. Mam juz fotki znalezionej wiskasowej koteczki Luny,śliczna i kochana:) fotki wstawi sue Bakusiowa,czarnulek sprawdzony:) Grzeczny miziak ,kuwetkowy
  16. Tak,jest tutaj wiele osób pomagających bezdomniakom:) Bakusiowa dziekuję za wyróżnienie ogłoszeń:) Odzew jest,ale jeszcze nie wiem czy dojdzie do adopcji ludzie dzwonia.....zobaczymy..... Dziękuję:)
  17. Nowe wydatki: faktura za karmę 127zł i Razem 300 zł, czyli: 40x4 - 160zł za szczepienia maluchów Piotrka 40x1 - 40 zł za szczepienie Rysia 40 zł testy fiv/felv 60 zł odrobaczanie razem 4 tabletki - 2 duże całe dla dużych kotów i dla maluchów dwie po połowie 150 zł pożyczyła Dora, ja uregulowałam resztę Paragon - https://i.gyazo.com/7c5edce7904df938ac0c104f5317b554.png I przy okazji wrzucam niedawny paragon za 2x tabletka na odrobaczenie dla kotki z działek którą karmi Dora i dokarmianej przeze mnie wolnożyjącej Marysi - https://i.gyazo.com/09250e47ab4f94caf6ec77f204f91d85.png ------------------------------------------------------------------ Razem 427zł Wpłata od Kasi z Gdańska 100zł i Yossariany 64zł Dług wynosi:263zł
×
×
  • Create New...