-
Posts
3908 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DarkWater
-
To cudnie! :-) a jeszcze jakimś pieskom się udało?
-
Sunia znalazła domek! Dziękujemy ślicznie wszystkim za pomoc!
DarkWater replied to kobietka's topic in Już w nowym domu
jeszcze internetowe Anonse z dostępem do danych: [URL]http://zwierzeta.anonse.pl/psy,594/tuchola-nela-sliczny-kochany-szczeniak-suczka,2040929.html?type=paid[/URL] -
Sunia znalazła domek! Dziękujemy ślicznie wszystkim za pomoc!
DarkWater replied to kobietka's topic in Już w nowym domu
plakacik (z literówką niestety, ale już poszło :-/) [URL="http://img860.imageshack.us/i/neliplakat11.jpg/"][/URL][URL="http://img860.imageshack.us/i/neliplakat11.jpg/"][IMG]http://img860.imageshack.us/img860/9371/neliplakat11.th.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img688.imageshack.us/i/neliplakat12.jpg/"][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/2234/neliplakat12.th.jpg[/IMG][/URL] powieszę kilka w Bydgoszczy -
Sunia znalazła domek! Dziękujemy ślicznie wszystkim za pomoc!
DarkWater replied to kobietka's topic in Już w nowym domu
wykupiłam małej pakiet 30 ogłoszeń na bazarku -
Drejfus - szkolony posokowiec w bydgoskim schronisku ,cudny psiak!!!
DarkWater replied to Nastkak's topic in Już w nowym domu
tu się trzeba zalogować i pytać: [url]http://forum.posokowce.org/viewtopic.php?f=22&t=400&sid=0d6a25f87b247c80de1bd0fb827ba5da&start=15[/url] -
Drejfus - szkolony posokowiec w bydgoskim schronisku ,cudny psiak!!!
DarkWater replied to Nastkak's topic in Już w nowym domu
no to jest jedyna osoba, która ma kontakt: [url]http://www.dogomania.pl/members/38396-SuperDog[/url] ale ostatnio logowała się w grudniu -
Drejfus - szkolony posokowiec w bydgoskim schronisku ,cudny psiak!!!
DarkWater replied to Nastkak's topic in Już w nowym domu
[COLOR=blue][URL="http://forum.posokowce.org/viewtopic.php?p=2842#p2842"][IMG]http://forum.posokowce.org/styles/ThorLarge/imageset/icon_post_target.gif[/IMG][/URL]przez [B][URL="http://forum.posokowce.org/memberlist.php?mode=viewprofile&u=4"]SuperDog[/URL][/B] Pon 13 Gru, 2010 11:28 [/COLOR] [COLOR=blue]Czas pobytu Dreysfusa w Domu Tymczasowym się kurczy. Na pewno pies nie będzie mógł tam zostać. Jest trzecim posokowcem w Rodzinie, a jeszcze na wiosnę przybędzie nowy członek Rodziny. Proszę o pomoc w szukaniu nowego domu. SPRAWA PILNA!!!!! Pies jest zadbany, w dobrej kondycji, towarzyski - jedyny "mankament" to wiek :/[/COLOR] tak brzmi ostatni post z forum posokowców - z 13 grudnia -
paulinken - niestety śledzę rozwój akcji jednym okiem przez środek - to było to ogłoszenie za 40zł?
-
a mi się te bardzo podobają (Kamilka pozwoliłam sobie przekleić z forum schroniska): [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/4472/karo05.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/783/karo02.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/3531/karo04.jpg[/IMG]
-
w autobusach 150 albo nawet 200 - to wie dokładnie Agnieszka z naszego regionu
-
ja zrobię Allegro tylko, że coś mi się porobiło i nie wyświetla mi zdjęć np. z fotosika - zrobię z tych, które widzę albo przyślijcie mi zdjęcia proszę na: [email][email protected][/email]
-
można usunąć licytację - trzeba co prawda podać powód jak się napcha zdjęć do środka to jest to koszt 60gr/dwa tygodnie wyróżnione kosztuje 12zł na dwa tygodnie, ale ja mu wyróżnione już raz zrobiłam i też nic :-( PS. czy chodzi Ci o to, że wystawiłam Rufusa za bezcen i ktoś go za złotówkę kupi i będzie dochodził swoich praw własności?
-
ONkowata cudowna Saba szuka domu! - schr. Bydgoszcz
DarkWater replied to kamilka91's topic in Już w nowym domu
Kamilka - ale masz fikuśny banerek! -
trochę mi się popłaszczyło. Muszę poprawić :-/, taki ze mnie domorosły grafik - od siedmiu boleści... [URL="http://img267.imageshack.us/i/plakatkaro.jpg/"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/8478/plakatkaro.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img828.imageshack.us/i/plakatkaro4.jpg/"][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/9499/plakatkaro4.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img204.imageshack.us/i/plakatkaro2.jpg/"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/3373/plakatkaro2.th.jpg[/IMG][/URL] Kamilka jak mnie odwiedzisz, popłaszczone wersje dostaniesz też - szkoda atramentu
-
2 letnia SZNAUCERKA mini już w DOMU :)))
DarkWater replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
elinka zrobiłam małej plakacik - powieszę parę na moim osiedlu (w zoologu, w marketach i u weta), tylko czy telefon dobry: [URL="http://img228.imageshack.us/i/elinkaplakat.jpg/"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/4589/elinkaplakat.th.jpg[/IMG][/URL] tu dwa na stronę: [URL="http://img543.imageshack.us/i/elinkaplakatdwa.jpg/"][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/5407/elinkaplakatdwa.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"] [/URL]