-
Posts
2164 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Litterka
-
Wielkie dzięki! Czuję się zaszczycona jak nie wiem co! [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_cool.gif[/IMG]
-
"Ale on nie gryzie"?
-
A to akurat wydaje mi się "metodologicznie" proste - zamiast komendy "Nie bierz" mówimy "Kaczyński" i już... A teraz pozostaje zabrać się do szkolenia... :D
-
Nic... Poplątały mi się wątki:(
-
YouTube chroni, YouTube radzi, YouTube nigdy Cię nie zdradzi! A propos fajnych filmików o psach na Tubie, znalazłam kiedyś taki, na którym pies jadł chrupki, dawała mu je właścicielka i pies brał tylko na nazwiska określonych polityków...
-
[B]toto[/B], tutaj absolutnie nie chodzi o raty za psa - wręcz przeciwnie, ja osobiście jestem za tym, że jeśli się bardzo chce psa wymarzonej rasy, to jak najbardziej trzeba dyskutować z hodowcą o ratach. Ale nie o raty tu chodzi, tylko o całokształt tej strony, o podejście tej Pani do handlu psami i ich rozmnażania (no, to się wczoraj troszkę zmieniło). Po prostu strona ze "sklepikiem" z Yorkami wygląda jak reklama sklepu z obuwiem... I to bulwersuje. Zwierzę nie jest rzeczą!
-
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
Litterka replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kana, no to widzę, że znalazłam następną fanatyczkę lodów czekoladowych w likierze ;) A żeby nie offować - jak się obecnie czuje Lizi? -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
Litterka replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A co pijasz? ;) -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
Litterka replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Jeszcze 9 dni... -
Czytanie polecam z wielu powodów :D
-
Wręcz przeciwnie - z Twoim polskim jest bardzo dobrze. Literówki to błąd nie do końca Twój - czasem się źle klawisz naciśnie. A wielokropki sprawiają trudność, naprawdę nie masz się czym przejmować - to tak na przyszłość. Gdyby wszyscy tak pisali, byłoby super:) A co do tej pani - no cóż... Najlepiej kogoś zdyskredytować przez obrażanie go. Taka nasza mała polska norma... ;)
-
Co do błędów - chyba ze 3 literówki, a jeden poważniejszy - wielokropek kończy zdanie, a więc po nim następuje spacja i kontynuujemy wielką literą. Chyba, że coś wyliczamy, ale to rzadkość. A co do tej pani - przecież ona wie, że źle robi, ale atakuje, i to dość agresywnie, żebyś poczuła się stłamszona i dała spokój. A sama się ośmiesza... No, ale tak bywa.
-
Poziom listu tragiczny - błędy nie tylko ortograficzne, składniowe i leksykalne (to akurat moja działka, bom po fil. polskiej), ale też formalne... Tylu braków wiedzy dawno nie widziałam. Poza tym, ta pani jest jakaś taka dziwnie chamska. Ciekawe, dlaczego? :/
-
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
Litterka replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Dziwne... Byłam święcie przekonana, że Beza będzie miała "braciszka"... Jakieś inne wątki mi się skompilowały... Idę się leczyć[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] -
Jeszcze będziesz piękna ZARA. I jest piękna-MA DOM.
Litterka replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']aa i zapomnialaś,ze ma byc ułozony,bezproblemowy. Ludzie napisali,fajnie,gdyby Majk im sie spodobał.Jeżeli nie on-to na pewno któregoś z dabrówkowych sobie wybiorą.Jest tez bereńczyk,ale zabiera go na DT fundacja bereńczyków,fachowcy od rasy i niech oni prowadzą adopcję pieska,tak jak sobie załozyli. Zadziwiajace skąd na takich wiochach ,tyle psów w typie rasy i to naprawde ładnych.......[/QUOTE] Najzapewniej z pseudo - albo "odrzuty" z miotów, albo puszczone luzem nawiewają, albo jak się znudzą i opatrzą, to... :angryy: -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
Litterka replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Da radę! Musi. -
[quote name='Magda & Zicko']Martyna to nago wystawiaj :)[/QUOTE] Ciekawe, czy panowie sędziowie patrzyliby na psa, czy na handlerkę? I kogo dotyczyłyby oceny? :diabloti:
-
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
Litterka replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fiks']Namierzona :eviltong:[/QUOTE] Ale, o ile pamiętam, to jest facet [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] Mam nadzieję, że Bezunia nie będzie zazdrosna :) -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
Litterka replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mogłoby dojść do zawału... :D -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
Litterka replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ależ zagrzywaczowienie!:) No i bardzo cieszymy się z wieści! Mam nadzieję, że już można zmieniać tytuł? :D -
potrzebny adwokat,ktory za darmo pomoze poprowadzic sprawe DOBROCINA
Litterka replied to rubin37's topic in Pseudohodowle
A, no to co innego A może miałabyś jakiegoś dobrego kolegę na podorędziu? Tylko co zrobić, żeby to akurat na niego wypadło?... -
A może by tak np. jutro wrzucić jakiś wątek na temat eksperymentalnych mieszanek ras? :D
-
potrzebny adwokat,ktory za darmo pomoze poprowadzic sprawe DOBROCINA
Litterka replied to rubin37's topic in Pseudohodowle
Dlatego właśnie piszę, że warto by było poszukać takiego adwokata, który jakoś to wszystko ogarnie, a co do zapłaty to można się jednak dogadać;) I zgadzam się - Skarb Państwa płaci za obecność adwokata na rozprawie (nie pamiętam już stawek, ale ich wysokość zależała tylko od ilości terminów rozprawy), ale nie płaci za tzw. poradę prawną. A przecież żeby wygrać sprawę, przynajmniej moim zdaniem, bo adwokatem nie jestem i chyba nie będę (no, może mi kiedyś odbije i pójdę na prawo, a co tam), wymaga wielu narad, zastanawiania się, zdobywania dowodu i poświęcenia wielkiej ilości czasu i sił. No i środków nie tylko pieniężnych. -
Stanowczo żądam więcej wątków na tamtym forum! Niezły hardcore :D