-
Posts
27988 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Szarotka
-
To mam nadzieje, ze sie dobrze, o wszystko wypyta.
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
No tak, ale miusialo by to byc w okolicy, bo inaczej dochodzi kwestia transportu. -
[quote name='wilczka']sabusia jutro jedzie do domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!domek jednorodzinny,tylko ona dziecko i kot:):):)codzienne spacery po sasiedzku duze lasy,na poludniu polski wiec teren gorzysty,saba bedzie mieszkac w domu a nie na dworze-bedzie miala tylko bude na lato zrobiona jakby za cieplo jej bylo w domu:)[/QUOTE] Wow a jak Ci sie to udalo tak szybko zrobic ?? domek sprawdzony ??? Wykorzystam ogloszenia dla innego pieska:):)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Faktycznie moze by ktos zrobil. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Przenoszenie psa z miejsca na miejsce tez jest dla niego szkodliwe. No i oczywiscie jest kwestia kosztow, a z tego co sie orientuje, to p. Beata b. sie stara, zeby Heniowi bylo dobrze. Poza tym zabranie psa wiaze sie z tym, ze trzeba stale o kase walczyc, bo wiadomo, ze ktos musi ten watek prowadzic i dbac, zeby pieniadze byly. Funia i Handzia z tego co wiem maja i tak pelne rece roboty, bo stale ratuja jakies inne psy. Ja nie jestem na miejscu, wiec nie mam pojecia jak jest Heniowi i tak na dobra sprawe oprocz funi i handzi to nikt inny tego nie wie. Glownie chodzi o to, ze zabranie Henia od pani ktora kocha i ona kocha jego, jest stresujace dla obu stron. Zabierzemy do hotelu, gdzie bedzie czekal na to, zeby go ktos zabral...czyli bedzie go czekala nastepna przprowadzka, nastepny stress... Jezeli pani Beata stara sie o Henia i Heniowi sie krzywda nie dzieje, to nie lepiej pomoc opiekunce niz narazac Henia na dwie nastepne przeprowadzki... Mojemu kotu, ktory ma juz nie wiem ktory dom, zajelo ok. 2 lat, zeby sie poczul u siebie... Zwierzeta tez sie stresuja jak im sie zmienia domy, tym bardziej, ze nie da sie im tego wytlumaczyc. Ja osobiscie wiem, ze funia nie zgodzilaby sie na to, zeby Henio byl gdzies gdzie by uwazala, ze nie jest bezpieczny. Wiem bo rozmawialam z funia na temat Henia wiele razy przez telefon. W koncu to funia namowiala nas, zeby wyciagnac Henia ze schronu, jak sie okazalo, ze Hero zniknal..... A wiadomo, ze niektore watki psie na dogo ida lepiej inne gorzej, bo ktos musi dogladac watku, zeby pies mial deklaracje. No i jak zajrzycie na dogo i f.b. to tam sa ilosci psow, ktore potrzebuja pomocy. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
A ile taka buda kosztuje ?? -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
A ta buda co teraz tam jest to jaka ??moze Henio potrzebuje nowy kubraczek ?? -
Zaloze jej watek na Podhalanach. Juz to zrobilam. Moge jej wykupic ogloszenia na bazarku, no i mozna by jej zrobic osobny watek na dogo???
-
Abakan - młody, cudny podhalan - dysplazja i wypadające rzepki
Szarotka replied to schroniskowiec's topic in Już w nowym domu
Jak chodzi o fochy to go rozumiem :):) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ja zaraz tez wplace moje 50 zl. -
[quote name='wilczka'][URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.482990345074390.109849.472848726088552&type=3[/URL] szukam pomocy dla saby-ciotki zobaczcie czy dobrze trafilam-czy ona w waszym typie??????[/QUOTE] Jest w typie, napisz cos wiecej.
-
stary wiktor w fundacji bernardyn -wspomóż jak możesz !!!
Szarotka replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
O zobaczylam Wiktorka na f.b. -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Szarotka replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Hm Maya jak widzi duzego psa to sie rzuca tak, ze az sie dusi ;), ale to jest tylko chwilowe...potem jak sie zaprzyjazni jest dobrze :):) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
A teraz mam dla Was wierszyk ;) :) [url]http://www.sofijon.pl/module/article/one/80[/url] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Szarotka replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
O to ja zamwiam spacer z Fredem, ale tylko jak moge wziac ze soba moja podhalanke :):):multi::multi: -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Jezeli p. Beata gotuje psom to ja sie b. ciesze, bo robie to samo, dzieki temu moja psica ma teraz zdrowszy zoladek niz jak byla mloda. I oczywiscie nikt nie chce zabierac psow od wlasciciela jak jak nie ma potrzeby. Moze by Heniowi sprawic kubraczek?? mozna by tez od czasu do czasu pomoc finansowo wrazie koniecznosci. W tej sytuacji jest oczywiscie lepiej dla Henia, zeby zostal u p. Beaty. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
A u nas to jutro jest swieto :):) -
Brawo dla Camary i Pinii. :):)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Akrum']popieram co napisała Szarotka. Ja nadal jestem za zabraniem obu psiaków.[/QUOTE] W tym momencie musimy poczekac na to co powie funia i czy p. Beata bedzie chciala oddac psiaki. Wtedy zaczne na powaznie szukac pieniedzy. Narazie mamy ok. 300 zl. a potrzebujemy 600 zl. stalych i jakies jednorazowki, na weta itp. Wg. mnie jak sie Puszka wyfiokuje to pojdzie jak woda. A dla Henia to mam zyczenie, zeby poszedl do jakiego dogomaniackiego domu. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='handzia']Też jestem tego zdania, nawet jak dostaną pieniądze, to mentalności nie zmienimy, Henio nadal będzie przepędzany przez teściów...Tak mi się wydaje.[/QUOTE] Zgadzam sie z Handzia. Wg. nich jest im potrzebny pies stroz, a nie darmozjad Henio i Puszek. Henia zna funie, a siedzenie w zamknietym boksie raczej malo przyjemne. Nie wiadomo czy sa wypuszczane na noc. Mam taka nadzieje, ale tego nie wiemy. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Mam pomysł, napisałam go na innym przez pomyłkę. Co o tym myślicie? [INDENT] "Może Pani Beata wyrazi chęć dać Heniowi PDT, nie rozumiem czemu nie? Zamknię się japę tesciowej , Heniek przestanie byc darmozjadem. " [/INDENT] [/QUOTE] W ich sytuacji, jak brakuje pieniedzy, to psom to sytuacji nie poprawi, pieniadze zostana zuzyte na inne cele. W domu stale brakuje pieniedzy to co myslicie, ze psy dostana lepsze jedzenie lub spacery. Jak ludzie nie sa pro zwierzecy, to raczej ich nie zmienimy dajac im pieniadze. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Tylko nie do mnie, Twoje konto sni mi się po nocach:evil_lol:[/QUOTE] To musisz miec przyjemne sny ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Szarotka replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
O Fred przeniosl sie do miasta :):)