-
Posts
27988 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Szarotka
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Kto zrobi bazarek dla Kseni ?? moze zycie Kseni sie zmieni :) -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Monia Ty prowdzisz Kseni strone na f.b ?? mialam wrazenie, ze mnie dodalas jako administratora, ale jakos nie moge sie tam dostac .... -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Ostatnio bazarek dla Kseni robila Aldurumka ( mam nadzieje, ze nie przekrecilam) , moze by sie dala namowic raz jeszcze ??? -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Domowe jedzenie moim zdaniem zawsze lepsze :) no i na skore to dobry tran :) -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Ok nie dajmy sie zwariowac. Kazdy pomaga ile moze i ja rozumiem, ze kazdy ma swoje sprawy, ale musimy sie jakos zebrac i lepiej zorganizowac. No wiec tak nowy tekst do ogloszen, zdjecia to w sumie Ksenia ma b. ladne. Nie ma sie co zalamywac tym co ludzie mowia o Kseni, bo to ich opinia. Henio ma 8 lat i tak go chcieli, wzieli i jest szczesliwy. :) Ja moge finansowo i na f.b. Tyle bede robic. Ranias nie daj sie :) Zrobilas co dalas rade. Trzeba myslec pozytywnie i juz bo inaczej to sie czlowiek tylko oslabia i juz nic dla nikogo nie moze zrobic. LadyMonia sorry, ze masz taka trudna sytuacje. Czasami sie frustruje, bo jest tu malo... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
O tym lupierzu to funia powinna cos wiedziec, bo Heniu byl u niej jakis czas. No i czasami to dobrze stosowac srodki naturalne, np. platki owsiane i tego typu rzeczy bo nie ma skutkow ubocznych. Moze jakies suplementy, witamina A, ale najlepiej poczytac na internecie, albo spytac Ingrid, bo Ona sie na tym zna :) -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Hm mnie glownie o to chodzi, ze ja tak naprawde nie wiem jaka jest Ksenia, do jakiego domu sie nadaje, czy moze mieszkac w mieszkaniu, dzieci, inne zwierzeta, czy sie zgadza z innymi psami, koty itp ?? Ja to wszystko bedzie wiadome to bedzie latwiej dom znalezc. A pojechanie do hotelu nie lezy w mocy kazdego nawet jak ma ochote. I jezeli uwazasz, ze brak informacji o psie nie jest przyczyna tego, ze jest malo ludzi na watku to co ??? Moj Henio siedzial w hotelu prawie 6 lat a frekwencja na watku dalej jest mimo, ze poszedl do domu. Glownie chodzi o to, co bedzie jak wszyscy z watku odejda, to co wtedy z Ksenia, czy Wiosna bedzie ja trzymala za darmo ? -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Dlatego ja w sumie jestem za zmiana hotelu, bo kolo sie zamyka. No i oczywiscie Ladymonia powinna czesciej tu zagladac. Gdyby byl tu ktos kto moglby przejac odpowiedzialnosc za Ksenie to mielibysmy wieksze mozliwosci dzialania. Duzo osob odeszla i odpadly nam deklaracje przez te absolutna stagnacje ...Gdybym byla w Polsce to bym sie tego podjela, ale na odleglosc to jest b. trudno, chociaz na watku Henia to ja i Ingrid postanowilysmy przeniesc Henia w inne miejsce i w b. krotkim czasie znalazl dom. Najgorsza jest taka degrengolada ... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Oczywiscie Handziu :) -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Duzo osob odeszlo, bo nie ma zadnej inicjatywy. Ksenia siedzi w hotelu, ktory nie zamieszcza zadnych informacji, tak, ze naprawde nie wiadomo co sie dzieje. Zalozycielka watku rzadko bywa ... -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Juz najwyzszy czas, zeby znalzc Kseni dom, tylko gdzie sa wszyscy z tego watku ??? -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Wg. mnie ta ostatnia wersja dogomanii jest niezla :) duzo ludzi siedzi na f.b ale ja wole sposob w jaki jest zrobiona dogomania, bo jest latwiej znalezc watki itp. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Jestem bardzo wdzieczna za wszelkie wiesci i i zdjecia :) Henio w kwiatach :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Mnie nie chodzi tylko o pieniadze po Heniu, ale moze pare osob z watka Henia przyjdzie do Kseni, bo jej historia jest jeszcze b. tragiczna niz Henia .. a watek b. nie ruchawy.. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Moze ktos moze pojsc do Kseni i mnie tam wspomoc, bo tam jest taka stagnacja. ...... Potrzebuje pomocy..., bo watek utknal ... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Swietne jest to, ze wiadomo gdzie jest Henio i co sie z nim dzieje. Czesto psy ida do adopcji i potem nie ma zbyt duzo informacji. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieje, ze sie tak stanie, bo tu zawsze brakuje i wogole na watku mala ilosc ludzi, sytuacja jest w impasie. Ksenia siedzi, cena hotelu poszla w gore, pieniedzy nie ma domu nie ma i zadnej inicjatywy nie ma........ -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Jezeli ktos z tutejszego watku moglby zajrzec do Kseni, bo tam jest trudna sytuacja z roznych wzgledow .... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Jest prosba z watku Kseni o przeniesienie deklaracji z Henia na Ksenie. Ksenia w sumie tez ma b. dramatyczne zycie i przydalaby sie jej jakas zmiana. Potrzebujemy pomocy !!! Czesc osob na watku wie co i jak..... i tylko biedna Ksenia na tym ucierpiala.. dalej siedzi w hotelu i nic sie nie dzieje... -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Dalam juz propozycje, zeby jakas czesc pieniedzy po Heniu dac Ksenii, ale poprosze o deklaracje. Moze ktos wejdzie na watek Henia i sie tez odezwie. Henio znalazl dom jak przenioslysmy go do dt. do Pani Kasi. Mysle, ze Kseni tez by sie przydala jakas zmiana. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
To juz teraz chyba moge na f.b napisac, ze Henio ma dom :) i tu zmienic tytul ??? Do tego jeszcze mam wrazenie, ze Henio znalazl dom w moje urodziny :) :) Sasiadko Ingrid powinnysmy to uczcic wyjsciem na kawe :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Patrzylam na mapie i od Katowic nie jest daleko. Ja nie przewaznie nie mam samochodu, ale mam przyjaciolke kolo Strzelec Opolskich i czesto ja jestem w Krakowie to przyjezdza po mnie, to moze troche zboczyc z trasy. Ja sie tak przyzwyczailam do watku Henia, ze mam nadzieje, ze bedziemy kontynuowac :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Jestem na wsi i nie mam czasu wszystkiego dokladnie przeczytac, ale to naprawde cos niesamowitego :) i tez sie czulam troche jak Handzia. Doczytam jak dojade. Mysle, ze moze Henio jest teraz blizej Krakowa niz przedtem ?? I ja musze wreszcie poznac Henia po tylu latach prowadzenia watku. Co do pieniedzy to jak by choc troche dla Kesni, bo tam wieczne braki. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Prowadze watek Henia i Henio znalazl dom :) Moge Kseni dac bonus :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
I wogole licze na to, ze Pani Kasia przyjedzie i cos wiecej napisze :) I to jeszcze do tego ja mam dzisiaj urodziny i taki prezent dostalam. Super :)